Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle me se jim dalsi dil nepovede,nebo je to dobou porad hodne veci meni,jedina zachrana,at se spoji semnou a ja jim udelam takovou hru,ze se stoho poserou!!!:)napadu je spousta,za cal bych tym nejlepsim,musi tam dat napeti,musi vas ta hra necim prekvapit,obcas drama,hodne moznosti,poradny arzernal,hlame by mely zmenit brokovnici,taky samopal,granaty jine,mohly by tam byt naslapne miny,taky jiny rotacak,vice pistoly,raketomet bych udelal automaticke zamireni,taky bych tam dal nuz.Hlavne by mely tam dat zbrane co se povedly,BFG,coulcube-kostka dusi,motorovka,plazmova puska.Udelal bych i snajperku,z dobrym priblizenim.Mohly by dat vic zbrani,kazdopadne.Udelal bych ze rychleji beha,vice hp,vice stitu,taky vice postav,ze muzete hrat za zenu a muze,taky by vas mohly zobie nakazit a vy se musite do urcite doby vylecit.Taky hlavne zbrane by vam mely zustat az do posledni mise vsechny a ne jak to bylo v pekle.Obcas tymova akce,taky lepsi multiplayer,treba multiplayer kampan 5 lidech,vice zobie.Hru bych zacal tim,ze byla zachrana akce,priletel zachrany tym,ktery by znicil co zbylo,pak by se dostal do podzemy,kde byzte se dostaly do dalsich labolatorich a cele by to zaclo na novo.
  • Tyjo ale vypadá to fakt fajnově. *8*
    • libově
  • No nevim, silne pochybuju ze to jsou opravdu screeny z Dooma, az na detailu (z asi trech screenu) to s nim nema nic spolecnyho. Toto bude nejaka kachna, kterou nekdo umyslne vypustil do eteru...
  • Masa-san
    Osobně preferuji tmavá hororová zákoutí typická pro Doom3.
    Tyhle screeny zobrazují příliš světlé a prostorné prostředí a vystihují spíš postapocalyptiku či chudinskou čtvrt, nežli hororové téma.
  • smejki
    Pete Hines dementoval zrpávy o zrušení DOOM 4
    https://twitter.com/#!/DCDeacon
  • Co to tu plácáte, že Doom se musí odehrávat na Marsu a ne na Zemi? Pokud si dobře pamatuji, tak už Doom 2 se odehrával na Zemi a vůbec mu ti neuškodilo.
    • Mechwarrior_bw
      to je jasné, problém je v tom, že v D2 vyzerala Zem vďaka archaickému dizajnu a grafike ako nejaké šialené minimalistické skulptúry kdesi na cudzej planéte ... Ale úprimne som zvedavý čo vymyslia.
      • :D

        To je sice fakt, ale myslím, že hororovou atmosferu, zvladne ID i na Zemi na jedničku.
  • Mechwarrior_bw
    nechce sa mi veriť koĺko ľudí na to skočilo a skutočne si myslí, že sú to screeny z Doom 4 *1* ... ale tak nedajte sa rušiť :)
  • Grafika je po technickej stránke dobrá, o to predsa ani tak nejde.
    Skôr by som povedal že to Doomu nezodpovedá štýlovo. Nesála z toho hrôza a morbídnosť pôvodnej trilógie. Myslím, že keď nám ukážu prvé obrázky z Doom 4 tak to bude niečo veľké čo si každý zapamätá. (Ja si doteraz pamätám prvé screeny z d3 aj tie zimomriavky na koži) *4*
  • Nejdřív stáhnu ! neudělám stejnou blbost jako u RAGE. ID tech 5 je pro mě odpad. Po posledním patchi u RAGE je to nehratelné.

    gtx 580 , i7 2600k *16*
    • exmaxx
      Posledni patch jsem to nezkousel, ale predtim mi to valilo naprosto vyborne - mam podobnou vybavicku jako ty. A ackoliv je na RAGE plivano ze vsech stran, tak me osobne nadchnul *14* (i pres hromadu nemilych prekvapeni jako neviditelne zdi a tak *4* ).
    • No vidíš a mě to běhá na mnohem slabším stroji naprosto bez problémů (i5 2500k, amd6850 = full hd ve 3D na 50" tv)
  • Petře, možná to chce nový brejle, jestli ti tohle přijde jako zastaralá grafika :)
    • nekdy by jsi mel zkouknout nejakou PC hru uz z tech konzoli mas skazenej pojem o tom co je to dobra grafika

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit