Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trochu mi to připomíná Stalkera,...takový post-apokalyptikcý svět. A to já rád:)
  • Odulin
    No když by se měl odehrávat na Zemi, tak bych si střihnul blízký východ...prostředí něco C.B. Jericho , Egypt nebo tak něco. Pak by to mělo být temnější a spíš horror než válečnej konflikt. No jinak žádný velký inovace bych asi nepotřeboval. Jdi, boj se a střílej a sem tam náznak logickýho puzzlu. Možná přidat sem tam přidat nějaký parťáky. No a hlavně bych si představoval čupr grafiku (nejlépe na úplně novém mírně revolučním enginu), která tohle všechno podtrhne a ze které se i moje přetaktovaná 570tka bude třást strachy. No pak bych ty prachy z pěněženky i vytáhnul...
  • Uz podelali Rage, tak proc jeste nepodelat Dooma? Pokud bude takhle vypadat, tak se jim do dozajista podari *13*
    • Rage nikdo nepodělal, pouze se spousta lidí nechala unýst dobou a zapomněla, kdo iD jsou a co od nich mají čekat. Grafika i přes pár textur nádherná a těch 60fps na konzolílch taky o lecčem mluví. Klasická akce, zábavný přestřelky s pár hračkami pro spestření a to vše zabalený do senzačně stylizovanýho prostředí. O animacích nemluvě. Pokud k tomu člověk přistupuje takto, královsky se baví. Pokud v tom hledá někdo, v dnešní době übercoool, sandbox, silnej příběh nebo nedej bože RPG, je zklamán. Vaše škoda. Technický problémy byly ze začátku skutečně trestuhodný, u mě ale vše vyřešil první patch, kterej na sebe nenechal dlouho čekat a pak už maximální spokojenost.
    • me se teda rage libil ....nic mi tam nechybelo ...mozna me trosku vadili ty buginy a konec ...ale grafika hratelnost akce supr 8/10 neni propadak....a engine s temi megatexturami mi prijde lehce revolucni
      • revolucni potencial tak mozna :D dokonala ukazka toho jak na oko nabidnout obri svet a pritom nejde preskocit ani zabradli :D takze prostranstvi o velikosti 1000x1000 metru jsou v praxi pouzilne tak 10x10 a zbytek je zastaveny sutrama, tyckama nebo necim nesmyslne stupidnim, ze to nejde preskocit ci odhodit, docela smutne na dnesni dobu
        • ty si taky dobrej toy co ...to co tady popisujes neni chyba toho enginu ale byl to zakladni gamedesingovej prvek RAGE , aby blbecci jako ty nezabloudili hned za prvnim sutrem ...trusku premejslej nez neco napises ;)
          docela smutne na dnesni dobu skakani pres zabradli ;)
          • dekuji za vysvetleni, sice jsem nikde nepsal nic o tom, ze je to chyba engine, ale nevadi :D hlavne, ze ty presne z toho vis jak jsem to myslel a co jsem napsal spatne, pobavils :P diky ti za to ;)
      • "Revolucni" je novy nazev pro "prekvapive hnusny"?
    • ako mohli pokazit rage ? vsak jeho vyzual bol od zaciatku planovany tak ako sme ho dostali vo vysledku. o technickych vadach teraz nehovorim, ale z tvojho prispevku vyplyva ze ani ty nie.
      • Jak pokazili Rage? No ze ho nedodelali... Useknuty konec bez jakehokoli vyvrcholeni, nedotazeny pribeh (nektere udalosti jsou jen nacate a dal vubec nedoresene). Evidentni mista v level designu, kde neco byt melo a neni to tam. Vraceni se dvakrat i vicekrat do tech samych levelu, po tech samych cestach, jakoby se umele natahovala herni doba, aby bylo mozne hru vydat jeste nez je hotova atd.
        Ze je Rage nedodelana hra, to z ni cisi na sto honu.
        • id nedokazal nikdy udelat hru s pribehem a ani se o to moc nesnazili, ale souhlasim s tebou, ze v rage je to uplne jako pest na oko, ani zadny final boss, zrovna kdyz jsem si rikal, ze se hra zacina rozjizdet, tak byl konec :D
        • hovorime len a len o vizuali, a ten "podelany" nie je. viem ze ty tu vzdy potrebujes vstupovat do kazdeho prispevku ale davaj aspon k veci
          • tak to si pis, ze je, kdyz uz jsou tusim 2 patche si to na rade masin nezahrajes s chybama v grafice jako pozdni doskakovani textur atd., to uz je pak jen na tobe jak moc to dokazes ci nedokazes zkousnout
          • Uz podelali Rage, tak proc jeste nepodelat Dooma?...

            To je k veci... Navic vizual je "podelany" tez diky enginu a jeho optimalizaci v pohybu lowres texturami. Nektere sceny vypadajici jak z Quake 2 byly k placi. Tomu nerikas "podelany" vizual?
            • I takhle v nektery chvili muze vypadat Rage http://media.bestofmicro.com/RAGE,J-8-311732-13.jpg
  • Tí čo čítali knihy Doom tak vedia že "peklo" sa dostalo na Zem. Čiže je logické že ďalšie pokračovanie sa bude odohrávať na Zemi. Bola by to veľmi veľká zmena, koridorové sekcie vymeniť za rozsiahle uličky spustošeného mesta ? Pre mňa rozhodne veľké + a vzbudzuje to vo mne zvedavosť. :)
    • To je sice pravda, ale je pak moznost ze z toho bude jen dalsi Crysis 2, pripadne nejaky jiny mlaceni emzaku ve meste. (jasne, nejsou to emzaci, ale demoni, ale povidej to lidem - viz. Doom movie)
  • naco spekulovat ked existuje par istych faktov ?
    1. doom4 sa robi. povedal to sam carmack, a ak sa uchadzate o pracu v id ako grafik, poslu vam vypracovat test pre tento projekt.
    2. doom4 sa nebude odohravat na marse ale na zemi, znova carmackove slova.
    3. doom4 bezi na rovnakom engine ako rage, preto podobny rendering.
    • link pls
    • ps: na druhej strane je pravda ze na dooma je to malo, resp. vobec, sci-fi
  • moc svetle prostredie, to doom nemoze byt
  • Myslim si ze to asi bude z vice her pripada mi to jako mix Rage, Doom a HL3(samozrejme vim ze HL3 dela Valve). Obrazky 1,6,12 a 17 mi pripadaji dost Doomovske ale 18 a 19 jako HL3 kdyby je dal nekdo samostatne s nadpisem tohle je HL3 snad bych i veril ;) a ten zbytek mi pripada jako Rage.
    • Lol, Valve dela HL3? Ty máš nějaký protekční informace co nám nechceš říct, ty kluku ušatá! *13*
  • Spades
    Tak oni kdysi říkali, že DOOM 4 nemá bejt horor, ale více válka jako byl Quake 4
  • JEPICE: ty ses fakt kreten, co sem vubec lezes teda? Me zajimaji nazory jinych, protoze se az tolik o herni scenu nezajimam a od toho je tady snad smysluplnost herniho webu. Dalsi povl co jen keca do prace druhych a prd umi!! Nesnasim!
  • Mně to přijde spíš jako DLC k Rage, na Dooma je to málo sci-fi a pekelný. Zatímco k Rage se to hodí skvěle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit