Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • muze me nekdo (fundovane) poucit co je na te grafice za problem? Me prijde velmi dobra...
    • Take nechapu autora kde vzal ze to vypada jak s par let stare hry? WTF? Vypada to uzasne viz radiosita a uzasne jemne stiny. Kvalita textur je take dobra. Asi si pan redaktor mysli ze jakmile to neni vylestene a sterilni jak crysis tak to neni moderni nebo co?
  • " Druhá věc je, že ony materiály pár křížků na hrbu asi mají, protože vypadají, jako z pár let staré hry"

    Zas tak špatně to nevypadá. Rozhodně líp, než oba nový Fallouty a kdyby takhle nějak vypadala čtyřka, byl bych mile překvapen.
  • Co to tu plácáte, že Doom se musí odehrávat na Marsu a ne na Zemi? Pokud si dobře pamatuji, tak už Doom 2 se odehrával na Zemi a vůbec mu ti neuškodilo.
    • Mechwarrior_bw
      to je jasné, problém je v tom, že v D2 vyzerala Zem vďaka archaickému dizajnu a grafike ako nejaké šialené minimalistické skulptúry kdesi na cudzej planéte ... Ale úprimne som zvedavý čo vymyslia.
      • :D

        To je sice fakt, ale myslím, že hororovou atmosferu, zvladne ID i na Zemi na jedničku.
  • naco spekulovat ked existuje par istych faktov ?
    1. doom4 sa robi. povedal to sam carmack, a ak sa uchadzate o pracu v id ako grafik, poslu vam vypracovat test pre tento projekt.
    2. doom4 sa nebude odohravat na marse ale na zemi, znova carmackove slova.
    3. doom4 bezi na rovnakom engine ako rage, preto podobny rendering.
    • link pls
    • ps: na druhej strane je pravda ze na dooma je to malo, resp. vobec, sci-fi
  • Grafika je po technickej stránke dobrá, o to predsa ani tak nejde.
    Skôr by som povedal že to Doomu nezodpovedá štýlovo. Nesála z toho hrôza a morbídnosť pôvodnej trilógie. Myslím, že keď nám ukážu prvé obrázky z Doom 4 tak to bude niečo veľké čo si každý zapamätá. (Ja si doteraz pamätám prvé screeny z d3 aj tie zimomriavky na koži) *4*
  • Tí čo čítali knihy Doom tak vedia že "peklo" sa dostalo na Zem. Čiže je logické že ďalšie pokračovanie sa bude odohrávať na Zemi. Bola by to veľmi veľká zmena, koridorové sekcie vymeniť za rozsiahle uličky spustošeného mesta ? Pre mňa rozhodne veľké + a vzbudzuje to vo mne zvedavosť. :)
    • To je sice pravda, ale je pak moznost ze z toho bude jen dalsi Crysis 2, pripadne nejaky jiny mlaceni emzaku ve meste. (jasne, nejsou to emzaci, ale demoni, ale povidej to lidem - viz. Doom movie)
  • Mechwarrior_bw
    nechce sa mi veriť koĺko ľudí na to skočilo a skutočne si myslí, že sú to screeny z Doom 4 *1* ... ale tak nedajte sa rušiť :)
  • No nevim, silne pochybuju ze to jsou opravdu screeny z Dooma, az na detailu (z asi trech screenu) to s nim nema nic spolecnyho. Toto bude nejaka kachna, kterou nekdo umyslne vypustil do eteru...
  • Tyjo ale vypadá to fakt fajnově. *8*
    • libově
  • Mně to přijde spíš jako DLC k Rage, na Dooma je to málo sci-fi a pekelný. Zatímco k Rage se to hodí skvěle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit