Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JEPICE: ty ses fakt kreten, co sem vubec lezes teda? Me zajimaji nazory jinych, protoze se az tolik o herni scenu nezajimam a od toho je tady snad smysluplnost herniho webu. Dalsi povl co jen keca do prace druhych a prd umi!! Nesnasim!
  • Masa-san
    Osobně preferuji tmavá hororová zákoutí typická pro Doom3.
    Tyhle screeny zobrazují příliš světlé a prostorné prostředí a vystihují spíš postapocalyptiku či chudinskou čtvrt, nežli hororové téma.
  • Petře, možná to chce nový brejle, jestli ti tohle přijde jako zastaralá grafika :)
    • nekdy by jsi mel zkouknout nejakou PC hru uz z tech konzoli mas skazenej pojem o tom co je to dobra grafika
  • MrSanta
    Mě to přijde, jako z několika různých her. Jinak Doom 4 by se měl odehrávat na Zemi, podle původních plánů. Odkud se berou ty dohady o zrušení/nezrušení Doom 4? Asi jsem něco přehlédnul, protože jsem netušil že by se snad Doom 4 měl rušit. Proč by to, hergot, id Software dělal? Doom 4 se prodá úplně sám.
    Abych já tahal peníze ze šrajtofle předem - Doom 4 by neměl být náročný, abych musel upgradovat. To by mi tak nějak stačilo *3*
  • Peklo na zemi...i když tohle je moc volné vůbec se mi to nelíbí *13* ten pocit když prázdnou chodbou jdete s brokovnicí připraveni na cokoliv a i tak vás vyleká imp který na vás skočí zezhora se mě u tohohle zdá nemožný.
  • Odulin
    No když by se měl odehrávat na Zemi, tak bych si střihnul blízký východ...prostředí něco C.B. Jericho , Egypt nebo tak něco. Pak by to mělo být temnější a spíš horror než válečnej konflikt. No jinak žádný velký inovace bych asi nepotřeboval. Jdi, boj se a střílej a sem tam náznak logickýho puzzlu. Možná přidat sem tam přidat nějaký parťáky. No a hlavně bych si představoval čupr grafiku (nejlépe na úplně novém mírně revolučním enginu), která tohle všechno podtrhne a ze které se i moje přetaktovaná 570tka bude třást strachy. No pak bych ty prachy z pěněženky i vytáhnul...
  • Core
    Vypadá to jako ořezky z Rage... Dokážu si pod tím představit prakticky cokoliv jen ne Doom...
  • smejki
    Pete Hines dementoval zrpávy o zrušení DOOM 4
    https://twitter.com/#!/DCDeacon
  • No to budou standardizované trubky , zdi a rozvaliny v hrách Bethesdy na příští pětiletku ;)
  • Spades
    Tak oni kdysi říkali, že DOOM 4 nemá bejt horor, ale více válka jako byl Quake 4

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit