Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DarkHawk
    Když sem viděl první trailer na střílečku XCOM, jak tam stříleli brokovnici ty černé mimozemské fleky.. byl sem nadšený a na hru sem se těšil. Ty pozdější ukázky už tak nadupaně nevypadaly, ale i tak by to neměli zrušit a dělam na to dál a vydat to.
    Ohledně té XCOM strategie.. ta mě moc nebere, první díl sem nehrál. Jedná z mála legendárních her co šla mimo mě.
  • Tenhle rok stejne kupuju zatim jen Diablo3, Torchlight2 a mozna Borderlands2(pry extra ovladani na mys a klavesnici). Ostatni konzolovky me uz davno nezajimaji, jen se prizivujou na nazvu. Driv jsem kupoval i 3 mesicne, ale co se deje posledni dobou je dechberouci. A DRM si strcte do pd*ele
    • XorxoxTalarius
      To je krasne, ale vis o tom ze novy X-Com je strategie? :D
    • Vidím to podobně a už se na ty tituly těším.
    • jindra.veliky
      ja jen Aliens colonial marines *15*
  • jindra.veliky
    jeste ze to neni naopak a neodsunou strategii *3*
  • rancor1223
    Na XCOM od Firaxis se celkem těším. Původní Enemy Unknown patří mezi mé nemilejší hry a tohle vypadá na solidní moderní přepracování. Těším se na Classic mode *1*.

    Co se XCOM FPS týče. První trailer se mě celkem líbil, měl určitý nápad a i přes stylizovanou grafiky jsem byl ochotný uznat, že by to nemuselo být špatné. Špatně to ale dopadlo. To co jsme mohli vidět na poslední E3 nemělo s taktickou hrou nic společného. i BiA: Hells Highway na nejnižší obtížnost je víc taktická. Grafika podivná a zastaralá. Nevím jak popsat tu naprosto ohyzdnou střelbu *11*. Osobně doufám, že projekt vezmou, zahodí a začnou znovu! Na původním XCOMu je a vždy bude nejdůležitější atmosféra! A toho by se měli vývojáři držet! Přesto to tak zatím nevypadá...

    EDIT: Za co ty mínusy?
    • Ode mě máš mínus za to, že tě tak tankuje, že máš mínusy.
      • rancor1223
        To beru, alespoň si mi řekl za co *1* Mě to netankuje, mě jen zajímá názor ostatních vyjádřený jinak než mínuskem...
      • RavenHolm
        To ještě nic není. Jeden z dev týmu Jagged Alliance: Back in Action s námi na jejich fóru chtěl přestat komunikovat, protože dostal mínuska *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit