Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jediné diablo, které po 14 dnech šlo do virtuálního koše. Na pár dní je to zábavné, ale díky celému "automatickému" systému přidělování stat pointů a odemikání skillů, jež téměř nepotřebuje interakci hráče, spolu s minimální odměnou za hodiny a hodiny farmení(v porovnání s D2 + datadiskem) hra rychle omrzí. Diablo 3 byla je a bude jen marketingová bublina a magnet na peníze. Nic víc a nic míň.
    • blbost
      • Proč? Vždyť má pravdu *7*
  • Spousta lidí nechápe kritiku. Diablo 3 není špatná hra. Problém je, že lidi očekávali po tolika letech vývoje a zkušeností Blizzardu hru, která je hodna nosit tohle jméno. Pokračování, lepší hru. Bohužel ve srovnání s Diablem 2 je to špatný vtip. Oni jen vylepšili grafiku, ale v ostatních aspektech se vrátili zpátky o 10 let a hru totálně osekali. Co je horší, že z té hry navíc udělali Auction House Tycoon, kde nejefektivnější cestou k itemům (což je jediná věc, o které je ta hra) není farmení těch itemů, ale zevlování na AH - farmení zlata/flipování itemů a real money. No snad se Blizzard probudí, až ve hře zůstanou jen boti, protože koho by bavilo farmit a nic nenacházet jen proto, že Blizzard nastavil drop tak, že postupovat ve hře se hraním samotné hry nedá, protože čas věnovaný farmení je těžce neúměrný odměně, kterou člověk dostane. Blizzard konceptem D3 jen víc a víc podnítil botování a podvádění...
    • Podle mě právě naopak Diablo 3 je snad lepší ve všech směrech než Diablo 2. Ale hlavně co se týče skill systému ten byl v Diablu 2 oproti trojice vyloženě špatný. Ono omrzí používaat pořád jednu schopnost dokola a nemoct si ji změnit. Ano v nějakém patchi dali reset statů a skillů ale to se dalo použít dohromady jen třikrát. Takže pokud někdo chtěl experimentovat nezbylo mu jinak než založit novou postavu. Co se týče statů tak v diablu 2 stejně všichni šli max vitalitu + ostatní staty tak akorát na výbavu. Aukci tě opravdu nikdo nenutí používat a jde to dohrát bez ní. A plno botů bylo aji v diablu 2.
      • A právě proto zavedli kluci z aktivižnu to neustálý připojení k serveru ne? Aby se neopakovala situace z D2 *1* *1* *1* No povedlo se jim to, povedlo *3*
        • Botíci, jak já je mám rád :)
      • A kdo tě nutil používat jednu schopnost furt dokola? Ta hra byla úžasná v tom, že sis jí mohl hrát jak chtěl. Klidně jsi mohl dát body do všech skillů, nahonit věci + all skills a přepínat kouzla až se hory zelenaly. Sice to bylo těžší, než jet specializovaný build, ale dalo se to dohrát a byla to zábava. Ve trojce když nepoužíváš ten nejlepší build a nemáš nejlepší itemy, tak si nevrzneš.
        • Big_Pete
          tvoje bába si nevrzne, meles nesmysly, si hipík a nejsi schopnej zadny konstruktivni kritiky.ohanis se tady plkama o tom, ze si nemuzes prerozdelovat bodiky, pritom v D2 se stejne dalo par bodu do sily, pripadne do dex a zbytek sel do vitality...a kecy a o bodech ve vsech skillech sou taky totalne zcestny, na hell bys chcipal moc a na duel byl rozdaval usi kazdymu, kdo by se na tebe jen spatne podival...
        • Aha takže tohle zkus udělat třeba za kouzelnici nebo nekromanta a jdi to hrát aspoň na Nightmare nebo na Hell a řekni mi jak sis vedl. Ono zase naopak ve dvojice moc nezáleželo co jsi měl na sobě za věci aspoň za kouzlící charaktery. Ono až později kdy věci přidávali hodně + skilly. Ano ve trojice si bez itemů ani neškrtneš a když si nasadíš lepší itemy dáváš o dost větší poškození a tohle je určitě strašně špatně u hry která je v late game založená na farmení itemů .... A jinak ve trojice je plno kombinací které můžeš vyzkoušet a jsou víc než funkční a musel jsem hodně experimentovat abych našel ten který mi nejvíc vyhovuje todle ve dvojice prostě nešlo tam jsem to buď musel risknout a obětovat desítky hodin hraní nebo si najít nějaký už vyzkoušený a funkční build na netu.
  • epic fail :-)
  • Mě teda duely moc nelákaly spíš to 1v1 pvp ale myslím že nemosíme hrotit blizzard to udělá dobře jen to chce čas a hry už máme ne :) ja to pařím sice ne už tak jak dřív a jak přidaj pvp než se mě omrzí 1v1 tak už bude TDM nebo nějaká jeho náhražka kterou si všichni zamilujeme... až na nějaké neodbytné hatery :)
  • jabbo126
    To si snad děláte prdell ... mám to nainstalované jenom kvůli tomu, že čekám, až budu moct svejm spoluhráčům rozmlátit ciferník. Pořád dokolečka lootovat předměty už mě něbaví. Datatisk vyjde asi za pět let, jak znám Blizzard, tak proč to do-pr-de-le nevydaj! Ladit můžou průběžně tak jako celou hru. No nic - alespoň se konečně zbavim toho místa na disku co mi to furt užírá. Diablo, bylo to s tebou hezké, ale všechno hezké jednou končí ... pápá ... *16*
  • Spades
    To jsou fakt d€menti... Tak kurv@ měli funkční TDM, tak to tam do té hry dám bez jakéhokoliv systému odměn, jen proto aby se lidi mohli látat v arénách... Když už to měli hotové, tak v čem byl problém?

    Sr@t balanc... sr@t odměny... aspoň něco by se v endgameu dalo dělat...
  • A ted už jen aby zkrachoval blizzard a volby vyhrál karel schwarzenberg a svět bude dokonalý.
    • Jak pro koho. :)
      • Pro vsechny a povinne dobrovolne. *3* Jak v Severnim Kimcongistanu.
  • Mě to hodně vadí, hra špatná není, hrát se dá, dokonce baví i po 2000 hodinách. Za pár týdnů 107 patch. Už se těším :)
    • jak koho, mne osobne vice sedl Path of Exile
      • jo ale ten má jenom 3 akty a není to ještě full hra. Jinak k diablu 2 má podle mě hlavně atmoésférou bliže. S dkill treee no koment :-D to je přesně moje gusto
  • D3 je jenom komercni odpad co se veze na dobrym jmene Diabla. Tohle je dalsi dukaz. Hlavne si to kupte a vsechno bude dobry. *15*
  • PvP by sa dalo uplne jednoducho poriesit - do PvP areny by sa dalo ist len PvP gearom, ktory by sa dal kupit len za prasule
    poriesene a zarobene *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit