Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • celé Diablo 3 "nsplňuje nároky na kvalitu"
  • ja nechapu co me ma motivovat hrat diablo, když si muzu nakoupit itemy v aukci i za herni menu. ta hra je prece o farmeni itemu a kdyz je tam aukce tak farmit nemusim.
    o hry od blizzardu jsem uz stratil zajem když vyjde nastupce wowka tak to ani zkoušet nebudu i kdyz to jiste bude mit ohromny uspech. ale tam kde je masa lidi neznamena kvalitu viz call of duty *3*
    • No ono to tak jednoduché jak říkáš není, ty věci musíš taky z něčeho kupovat, a ty nejlepší zrovna levný nejsou, takže musíš farmit goldy tak jako tak.
      • ale nezavidohromna zabava
        • to je sifra :)
    • Veskoslav
      No a co by jsi dělal, kdyby si to řekli tak všichni? Pak by v té aukci nic nebylo ne?:)
  • On to ještě někdo hraje?!
    • Tak já to hraju od té doby co to vyšlo , ale už nepravidelně , každá hra časem omrzí pochybuju že někdo hraje stejnou hru několik let a těch 1300kč mi není líto , ted jen čekam na nový datadisk ke Starcraftu :-)
      • SC2 uz hraju 3tim rokem a jeste mnoho let hrat budu, ale Diablo3 omrzelo po prvnim mesici nepravidelneho hrani a uz se k tomu nikdy nevratim leda by z monster zacalo padat neco rozumneho a ne smeti nastavene jen proto, aby mohla fungovat real money aukce *10* Jako ject po tisici to same a radovat se z toho ze mi s sanci 1:100000 padlo neco co sice nepotrebuju ale mozna se to proda na auci tak to ne E to neni hra to je DMNC
  • Já si DIII koupil hned jak vyšlo. V úterý ráno jsem se napojil a v pohodě hrál. A tu hru si pustím občas i teď. Peněz nelituji hra mi baví. A co se týče MP tak jsem tam z kámošema strávil pár dobrých chvilek. A nikdy jsem neměl potřebu použít RMAH. Aukci jsem zkoušel akorát co se týče nákupu a prodeje za goldy. Je pravda, že na vyšších obtížnostech mi většinou nepadlo nic pro můj character. Ale od toho jsou zase kámoši v MP, kterým to padlo zaručeně:D Proč toto píši?

    Protože mě zaráží fakt, že na DIII se nadává hlavně kvůli RMAH. Ale přitom ta hra jde opravdu hrát bez toho. Stále se mi to zdá lepší, než hry byť nějaké F2P, které jsou sice zdarma ale bez investice nehratelné. Takže já dal cca 1500 kč za Diablo III no vlastně o nějakou tu stovku méně. Ale když budu chtít hrát například graficky a stylizačně dle mého názoru pěkné MMORPG Perfect World tak to si bez finanční investice prostě nezahraji. (Tu hru jsem hrál takže vím o čem hovořím.) Ta slavná a proklínaná RMAH je podle mého v DIII jen proto, že si Blizzard dobře spočítal, že se najde velká skupina lidí, (A kdepak asi, že?) která si tím bude vydělávat na chleba. A než aby musel tento trh potlačovat, tak ho raději zlegalizoval a začlenil do hry. Mě to neva. Nemám pocit, že mi to nějak narušuje herní zážitek. Otázkou je, jak to ovlivní PvP. Ale stejně to ten člověk musí znát aby měl vhodný set. A ten kdo nepoužívá RMAH může set získat šmelinou v MP. (Tento příspěvek nemá za cíl rozjet Flame War.)
    • 1. RMAH Blizzardu rýžuje prachy 2. Je to i kvůli gold auction house..
      • 1.Netvrdím, že ne. 2. To je dost možné.

        Jinak jsem chtěl vyjádřit. Že ta aukce není nějak rušivý element. Alespoň zatím. A proto nechápu, že někdo kvůli tomu tu hru zatracuje.
        • Když tu hru někdo nemá rád tak si duvod vždycky najde.
  • tak oni tam (minimálně) půl roku vymejšlejí nějaký PvP, pak se na to někdo z hlavounů podívá a najednou se zčistajasna zjistí, že to celý stojí za prd a můžou to vyhodit? :D to je sakra optimalizace :D
  • Fallon
    No, tak kurňa mali 12 rokov na prípravu hry aj keby si len písali poznámky na toaleták tak za tú dobu si tie schopnosti a PVP mohli aspoň navrhnúť. Fakt, toto už z Blizzardom z čias Warcraftu 3 nemá zhola nič spoločné.
    • Blizzard je v pohode.. problem je v te Activision casti
    • Shania
      Asi to nechápeš, oni měli PVP navržené a funkční, problém je, že to nebylo nic extra a oni tam chtějí něco, co si nezahraješ párkrát a pak to pustíš. Je otázka, jestli se jim to vůbec někdy podaří.

      Mimoto, PVP ve hře bude, od příštího patche budou duely, což je sice fail, protože to mohlo být ve hře už od začátku, ale lepší jak nic.
      • Výmluvy.. tohle jim fakt nežeru.

        Na D3 se pracovalo asi tak tisíc let a vše mělo být připraveno předem aspoň na papíře s funkčními modely.

        Trochu mi to připomíná situaci v GW2, kde jaksi opomněli určité pvp mody (třeba arénu, 1v1) a pořád se jen rozmýšlí, zda-li jsou tyhle pvp mody pro hráče perspektivní a bla bla bla...
        • přesně tak!
        • Shania
          Jaké výmluvy? bylo by určitě mnohem snažší dát pár aren do hry, ktere uz meli hotove před vydaním hry, nez rict, ze to vlastne neni tak uplne skvelej koncept, otocit o 180 stupnu, povolit duely a zacit vymejslet nejaky zazracnej pvp model pro diablo, kterej nemusi nikdy objevit a muzou lehce skoncit zpatky u aren.

          Ver mi, ze tohle oznamit vyzadovalo dost velkou odvahu...
          • to nevyzadovalo odvahu ale vychcanost ty *****
        • GW2 je tvrdej e-sport! ArenaNet ví jak svou hru prosadit!
          • Jasně.. hlavně že hodně lidí kolem mě odchází kvůli nedostatečnému rozvoji pvp a nevyřešení některých věcí... Já už odešel cca před měsícem a ne jen kvůli pvp, ale když dost lidí, co se na tuhle hru těšilo, odchází, je něco špatně. Nebo mám kolem sebe špatný vzorek hráčů - i to je možné.
            • Pšššt.
  • InfidelBro
    Hlavně, že si ti tlustí a spocení šéfíci a manažeři z Blizzardu, můžou po vysrání na hráče a herní průmysl vytřít prd°°° s penězi tupých ovcí.
  • PvP by sa dalo uplne jednoducho poriesit - do PvP areny by sa dalo ist len PvP gearom, ktory by sa dal kupit len za prasule
    poriesene a zarobene *1*
  • MinisterOfSillyWalks
    blizzard zas něco podělal ? DONT SAY *8*
  • A ted už jen aby zkrachoval blizzard a volby vyhrál karel schwarzenberg a svět bude dokonalý.
    • Jak pro koho. :)
      • Pro vsechny a povinne dobrovolne. *3* Jak v Severnim Kimcongistanu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit