Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ta hudba je paradni......a i ta grafika *3*
  • nahodou taky lich king na hm bol docela vyzvou :)
  • Jako fanda a bývalý hráč WoWka. Mně datadisk láká. Přestal jsem hrát hlavně kvůli tomu, že jsem byl znechucen jednoduchostí, i přístupem Blizzu. Zdá se mi to, že ti lidi co dělali původní WoW vanilla a TBC dělaj prostě to nové MMO. A na tomhle jsou vývojáři ehm.. ti co se zaučují. Prostě tam chybí ten feeling, není to špatný, ale něco tam není. Možná to je mými růžovými brýlemi. Ale když si třeba poslechnu soundtrack starého světa, mám hezký hřejivý pocit.

    Zkusím Cata doufám, že tam bude to co chybí i když pochybuji. Je tam hodně věcí co jsou mi proti kůži.

    P.S. Přeji novému Star Wars MMO úspěch. Když ukradne hodně hráčů WoW, tak se třeba Blizz probere. Kdyby WoW muselo bojovat o hráče (což teď nemusí). Tak tam musejí dávat ty nejlepší nápady, teď stačí jen přiživovat. A pro zákazníka je vždy nejlepší když se dva perou, co dva když se jich pere víc.

    P.S.S Na drou stranu "boj" ostatních MMO cestou F2P... Je jen otázkou času. Za chvilku to lidi přestane bavit. Kdyby do toho radši třískali nápady, novinky nebo cokoliv, co dokáže zaujmout. Nemuseli by mít žádné F2P.
  • Jako fanda a bývalí hráč WoWka. Mně datadisk láká. Přestal jsem hrát hlavně kvůli tomu, že jsem byl znechucen jednoduchostí, i přístupem Blizzu. Zdá se mi to, že ti lidi co dělali původní WoW vanilla a TBC dělaj prostě to nové MMO. A na tomhle jsou vývojáři ehm.. ti co se zaučují. Prostě tam chybí ten feeling, není to špatný, ale něco tam není. Možná to je mými růžovými brýlemi. Ale když si třeba poslechnu soundtrack starého světa, mám hezký hřejivý pocit.

    Zkusím Cata doufám, že tam bude to co chybí i když pochybuji. Je tam hodně věcí co jsou mi proti kůži.

    P.S. Přeji novému Star Wars MMO úspěch. Když ukradne hodně hráčů WoW, tak se třeba Blizz probere. Kdyby WoW muselo bojovat o hráče (což teď nemusí). Tak tam musejí dávat ty nejlepší nápady, teď stačí jen přiživovat. A pro zákazníka je vždy nejlepší když se dva perou, co dva když se jich pere víc.

    P.S.S Na drou stranu "boj" ostatních MMO cestou F2P... Je jen otázkou času. Za chvilku to lidi přestane bavit. Kdyby do toho radši třískali nápady, novinky nebo cokoliv, co dokáže zaujmout. Nemuseli by mít žádné F2P.
  • Drom
    Me se WoW nikdy nelibilo, driv jsem nemel rad graficke zpracovani a kdyz uz si clovek zvykl na tu stylizaci, tak se mezitim zjednodusily herni mechanismy natolik, ze uz pro me neni gameplay atraktivni.

    Je to mainstream MMO sceny s obri hracskou zakladnou a za to patri Blizzardu poklona, ale kazdopadne to neni hra pro me, ovsem pro jine to muze byt to nejlepsi pod sluncem.

    Jinak trailer vypada bajecne :) Graficky se to moc a moc posunulo za tech 6 let.
  • Pani, chapte..toto je MMORPG..to nie je koridorova strielacka ala Call of Duty. Napriek vsetkemu pokroku ste stale obmedzeni moznostami pocitacov ktore tvoria priemer. Musite si vybrat..alebo uspesnu (poctom hracov) hru ktoru zvladne priemerny pocitac (co tiez uz pri WoW davno neplati), alebo drahu hru pre par hracov na ktorej prerobite a za par mesiacov to ukoncite. Aj keby ste patrili do druhej skupiny, naco je vam extra grafika, ked nie je s kym robit questy, raidovat..??
    Grafika nesedi urcite vsetkym ale napriek vsetkemu ide o zrejme o naj online RPG. Teda aspon zatial. A pokusov tu bolo peknych par..
  • nechápu ten hate proti wow
    já ho taky hrál a určitě si ho ještě zahraju a ikdyž to není dokonalá hra
    tak má pořád co nabídnout
    a pokud někdo hraje mmo kvůli grafice ...... *7*
  • OMG prestante se do wow navazet sakra rikate ze grafika je hrozna je vyborna ma svuj styl takovejch her uz moc neni a je to vyjimecny je to proste reklama pro wow ;) a muzou to hrat lidi jako ja co nemaj na nejaky delo aby si mohli zahrat tamhle Mafii 2 na plny efekty rikate ze je pro deti od 4-5 let rikate ze to hrajou 10 lety deti omg a co jako? i kdyby to hraly 2 lety mimina vam to muze bejt uplne burt co vam na tom tak vadi? kdyz vas ta hra tak sere bezte si hrat nejakou pro vas uzasnou hru a tyhle zasrany komenty si davejte na nejaky antiweby takovyhle lidi fakt miluju kdyz vam to vadi tak se vubec nevyjadrujte kdyby nebylo WoW nebyli by jiny hry ktery napodobyli wow a ktery nektery lidi zerou a rikaj ze wow je kravina vetsina lidi co pise ty sracky bud neumeli hrat nebo to vubec nehrali ano asi ste poznaly ze ja wow hraju ale nejsem zadnej zavislak a i kdybych byl vam to zase muze byt uplne jedno lidi co rikaji ze wow nema pribeh sou taky volove rikate ze nema pribeh kdyz ste liny se naucit anglicky a precist si o cem ty questy jsou a proc je vlastne delate ste ubohy udeljte vy hru ne? kdyz se tak chytry chci vas videt!! ani kostku ve 3D programu by ste neudelaly a kritizujete praci jinejch lidi.
    • vieš, tá grafika je ale fakt hrozná... ;)
      • Musím přiznat, že na tomhle traileru v tom malým youtubovským okýnku, se mi ta grafika docela líbí. Je taková...pohádková. :))
    • Angry video nerd *7* OMG
    • PS:reknete ze oni sou vyvojari a oni maji prachy na vylepseni napr. grafiky tak at to pro nas delaj ale vy tu hru stejne stahnete a nedate za ni ani korunu narozdil od nich!
  • WoW sem hral vcetne vsech datacu. Do tohodle uz ale asi nepujdu, chce to neco noveho. Doufam ze SW:TOR se podari ;)
    • Blizzard slubil, ze v Cata budu instancie/ raidy zase vyzvou. Ze to nebude systemom nabehneme na nich. Zase bude treba taktizovat, oznacovat mobov podla priority a dalsie veci. To je urcite pozitivne. Aj ked aj po dvoch rokoch ludia vo WoTLK instanciach nevedeli co robit a iba vdaka 'jednoduchosti' sa to prechadzalo. To by sa malo skoncit..
  • Pěkný teaser, je sice pravda, že to hrají i děcka pod 10 let, a tuším doporučený věk je 12+, ale jestli bude ta hra stejně dobrá jako první wowko, tak čekám rekordy v prodeji. Hrál jsem "pouze" beta verzi a ta byla skvělá...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit