Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Drom
    Me se WoW nikdy nelibilo, driv jsem nemel rad graficke zpracovani a kdyz uz si clovek zvykl na tu stylizaci, tak se mezitim zjednodusily herni mechanismy natolik, ze uz pro me neni gameplay atraktivni.

    Je to mainstream MMO sceny s obri hracskou zakladnou a za to patri Blizzardu poklona, ale kazdopadne to neni hra pro me, ovsem pro jine to muze byt to nejlepsi pod sluncem.

    Jinak trailer vypada bajecne :) Graficky se to moc a moc posunulo za tech 6 let.
  • Jako fanda a bývalý hráč WoWka. Mně datadisk láká. Přestal jsem hrát hlavně kvůli tomu, že jsem byl znechucen jednoduchostí, i přístupem Blizzu. Zdá se mi to, že ti lidi co dělali původní WoW vanilla a TBC dělaj prostě to nové MMO. A na tomhle jsou vývojáři ehm.. ti co se zaučují. Prostě tam chybí ten feeling, není to špatný, ale něco tam není. Možná to je mými růžovými brýlemi. Ale když si třeba poslechnu soundtrack starého světa, mám hezký hřejivý pocit.

    Zkusím Cata doufám, že tam bude to co chybí i když pochybuji. Je tam hodně věcí co jsou mi proti kůži.

    P.S. Přeji novému Star Wars MMO úspěch. Když ukradne hodně hráčů WoW, tak se třeba Blizz probere. Kdyby WoW muselo bojovat o hráče (což teď nemusí). Tak tam musejí dávat ty nejlepší nápady, teď stačí jen přiživovat. A pro zákazníka je vždy nejlepší když se dva perou, co dva když se jich pere víc.

    P.S.S Na drou stranu "boj" ostatních MMO cestou F2P... Je jen otázkou času. Za chvilku to lidi přestane bavit. Kdyby do toho radši třískali nápady, novinky nebo cokoliv, co dokáže zaujmout. Nemuseli by mít žádné F2P.
  • Pěkný teaser, je sice pravda, že to hrají i děcka pod 10 let, a tuším doporučený věk je 12+, ale jestli bude ta hra stejně dobrá jako první wowko, tak čekám rekordy v prodeji. Hrál jsem "pouze" beta verzi a ta byla skvělá...
  • Pani, chapte..toto je MMORPG..to nie je koridorova strielacka ala Call of Duty. Napriek vsetkemu pokroku ste stale obmedzeni moznostami pocitacov ktore tvoria priemer. Musite si vybrat..alebo uspesnu (poctom hracov) hru ktoru zvladne priemerny pocitac (co tiez uz pri WoW davno neplati), alebo drahu hru pre par hracov na ktorej prerobite a za par mesiacov to ukoncite. Aj keby ste patrili do druhej skupiny, naco je vam extra grafika, ked nie je s kym robit questy, raidovat..??
    Grafika nesedi urcite vsetkym ale napriek vsetkemu ide o zrejme o naj online RPG. Teda aspon zatial. A pokusov tu bolo peknych par..
  • WoW smrdí :-)
  • ten engine používají snad sto let
    • On uz ten engine ten starej moc nepripomina. Dost velky zmeny se udaly s Lich Kingem a tedka v Cataclysm zase na enginu zapracovaly. Takova ta omalovankova hranatost je umyslna. WoW ma takovej styl a vsichni diky tomu poznaji jednim pohledem znacku.
      • Podle me by k tomuhle stylu sedel cel shading (samozdrejme s moznosti ho vypnout aby se x lidi nerozcilovalo jak je to zase hrozny), hned by to melo lepsi kouzlo. *3*
    • Jistě, je běžnou praxí, že se datadisk změní i celý engine hry. Hry, u kterých se to už takhle stalo se snad ani nedají spočítat. nebo se pletu?
    • a stale je dobry
  • nehrajte si na WoW pripojte se k WAR *1*
    • WAR je nehorázný fail a je to věčná škoda
      • WAR je teamplay hra, solisti si neskrtaj (teda ne ze by to neslo, ale ryjou furt drzkou v zemi). je tam nutny predpoklad dobrych leadru, a proto to nikdy nebude masova zalezitost.
        • No ja to hraju tak 3 roky víceméně v noci a jedu si PQ občas RvR a mám v pohodě několik 40 pokud se nehoníš za rvr lv tak se to dá hrát i solo ale když na to mám čas tak v partě to je pecka hlavní výhoda že můžes do bitky od 1 lvl
  • Jestly znáte Firmu Bioware neboli hry Mass Effect 1 a 2 a Drago Age
    Tak si myslím že kdyby se rozhodly udělat MMO tak to bude lepší jak WOW XD
    za 4 dny je Cata a ja to kupovat nebudu protože to stejnak bude hned na začátku zabugováné a milion lidi online
    • jsi trochu mimo.. srovnávat MMO a singleplayerové RPG je hloupost, každý žánr se zaměřuje na uplně jiný věci.. to že je Mass Effect a Dragon Age propracované rpg, automaticky neznamená, že by ty hry fungovali jako MMO, pokud by jedna z těchto serií chtěla být MMO, muselo by se všechno totálně překopat... maximálně by tam mohl fungovat coop nebo nějáký multiplayer ve stylu neverwinter nights.. a jak už napsal kolega přede mnou bioware pracuje na The Old Republic což je považováno za jednoho z největších konkurentu WoW v budoucnu..
      • Kdo by neodolal hrat MMO kde jsou vsichni NPC i hraci namluveni ze :) a hlavne paradne udelane Questy, ale jsem zvedav jak to bude s pvp a intancema. Jinak ty lode co ma kazdej hrac vlastni a ma nanich i posadku se me zamlouva, hlavne ze hrac nemusi craftit a delaj to zanej jeho spolecnici na lodi :) uvideme jak SWTOR dopadne vzdyt ta hra uz je i drazsi nez film Avatar :D
    • Taky ze Bioware delaj MMO vis :) Star Wars The Old Republic
  • Jako fanda a bývalí hráč WoWka. Mně datadisk láká. Přestal jsem hrát hlavně kvůli tomu, že jsem byl znechucen jednoduchostí, i přístupem Blizzu. Zdá se mi to, že ti lidi co dělali původní WoW vanilla a TBC dělaj prostě to nové MMO. A na tomhle jsou vývojáři ehm.. ti co se zaučují. Prostě tam chybí ten feeling, není to špatný, ale něco tam není. Možná to je mými růžovými brýlemi. Ale když si třeba poslechnu soundtrack starého světa, mám hezký hřejivý pocit.

    Zkusím Cata doufám, že tam bude to co chybí i když pochybuji. Je tam hodně věcí co jsou mi proti kůži.

    P.S. Přeji novému Star Wars MMO úspěch. Když ukradne hodně hráčů WoW, tak se třeba Blizz probere. Kdyby WoW muselo bojovat o hráče (což teď nemusí). Tak tam musejí dávat ty nejlepší nápady, teď stačí jen přiživovat. A pro zákazníka je vždy nejlepší když se dva perou, co dva když se jich pere víc.

    P.S.S Na drou stranu "boj" ostatních MMO cestou F2P... Je jen otázkou času. Za chvilku to lidi přestane bavit. Kdyby do toho radši třískali nápady, novinky nebo cokoliv, co dokáže zaujmout. Nemuseli by mít žádné F2P.
  • nahodou taky lich king na hm bol docela vyzvou :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit