Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V poho :)
  • Black_Hand
    ja ti ted dal minusko :P.
  • Vývojáři z Bioware dávali Witcherovi 2 nuly a Dragon Age sérii desítky. Stejné praktiky používá i EA. Kdyby aspoň vystupovali pod falešným jménem, takto šlo všechno hezky dohledat. *1*
  • Tady jste decentne prestrelili. Nejprve bych rozlisil Critic Reviews a User Reviews. Nakonec asi kazdyho toto napadne.
    A druha vec. Proc by se nemohli vyjadrit jako lide, kteri to hrali? Nakonec nepsali Critic Reviews (recenze), ale jen User Reviews (uzivatelskou recenzi). To jako ze na tom delal a hral to jako prvni, nemuze mit nazor jen proto, pac v tom ma prsty? *1* To jako lidem budem zakazovat vlastni nazor? *2* Ale fuj.
  • Jakej narcis, me se libi, co pisu, tak co bych si na to neklik :)
  • MrSanta
    Doufám, že to nezanechalo následky na tvé psychice *1*
  • Black_Hand
    lol, ty ses ale narcis :).
  • Abych se priznal, kdyz napisu sem něco do diskuse a vidim, ze mi k prispevku da hnedka nekdo nekvalitni, tak si taky dam kvalitni na svůj vlastni prispevek, protoze me to dopali, kdyz mam zrovna pocit, ze je to neopravneny. Treba to maj podobny :)
  • Black_Hand
    ja bych to videl tak, ze by vyvojari mohli byt primocare cestni a proste to rict, ze jimi jsou. proste rict: jsem vyvojar teto hry a jsem hrdy na toto a toto a toto co se nam povedlo. za to by spis meli plus body u me. stejne uz se neco takovyho deje ve vyvojarskych deniccich...
  • Mechwarrior_bw
    "The best way I can describe this game is if Steven Spielberg decided to direct Heavy Rain" *1*

    sebavedomie im rozhodne nechýba *1*
  • Něco mi uniklo *8* ? Co se stalo, Bioware si rejplo nebo tak něco ? *1*
  • Lepší než když zaměstnanci Bioware "objektivně hodnotili" Zaklínače 2.
  • smejki
    jak jsem se sakra dostal na bonusweb? určitě jsem kliknul v záložkách na games.cz
  • MrSanta
    Nic nového, bohužel. Hateři dávají nuly, vývojáři desítky. Svět se točí dál.
  • Topinaskorp
    Nevidim na tom nic špatnýho *3* to že si pár zaměstanců pochválí svojí práci *1*
  • ucho
    dalo by se říct, že to není fér, ale proč neohodnotit vlastní hru :)
    a je fér dát 0 jen z nenávisti k nějaké značce?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit