Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales
    ....a jednoho dne na ty pablbky nikdo nezareaguje, nebudou se mít s kým hašteřit a bude klid. Solved ;o)
  • JustinBieber
    nelži furt Veskoslave !
  • TheGGG
    To vám říkala paní učitelka na základce? Myslím že by vám měla radši říct že trollovat a nadávat se nemá. *5* *5*
  • Veskoslav
    Zase nakrmím trolíka: Na VŠ už poněkud vysvědčení není;)
  • Ako Garett o oko prišiel:
    Thief: The Dark Project - CZ Spoiler
    http://www.youtube.com/watch?v=FBP8vmLyjtk
  • TheGGG
    Copak, špatný vysvědčení? Dneska si nějaký nerudný. *7* Nebo se na tebe vykašlal přítel?
  • JustinBieber
    To snad u každé věci ne? Uplně zbytečnej příspěvek ..
  • TheGGG
    Volalas mě Bejby *14*
  • TheGGG
    Pokud končíš s hraním co takhle skončit i s chozením na tyto stránky?
  • Tilwaen
    Přesně tak :-D Jeden Biebr nám tu stačí, tenhle to navíc dělá špatně.
  • Tilwaen
    Každá pozitivní informace o této hře potěší *4*
  • Hanzales
    Kurňá, ten poslední odstavec mně tak nažhavil, že abych se zautíkal pomalu zchladit.
    Jako stav očekávání je pro jistotu ve stádiu opatrném a přeji si, aby se to hlavně dobře hrálo a ještě více, aby v hratelnosti byla pořádná výzva. Že to bude tak trochu "moderní" hra, s tím radši počítám tak jako tak. Pokud ale člověk za opatrnější, obezřetnější a všímavější postup dostane nějakou odměnu, ve formě odkazů na první díly k tomu, hernajs, pořád opatrně vyčkávám, ale doufám, že to nakonec mile překvapí. Thief to není žádná prd*l, jedna z mála absolutně parádních sérií, kterou někdo nestihl pomrvit, čest hrám jako DeusEx HR...
  • ted herní prumysl zaziva hlubokou krizi a dobra hra nevyjde nejblizsich 20 let. proto s hranim končim
  • Jak můžeš mít zahranou jen jedničku a trojku?? :) mi ani neříkej, že jsi minul dokonalou dvojku :D
  • Veskoslav
    Co chceš trole? Jdi za svým hloupým dvojčetem GGG a neotravuj;)
  • I heard that before :\
    p.s. many many times...
  • Jack1947
    Rozhodne vitana zmena, ted jern zalezi na autorech jak se s tim poperou ale kdo zna serii thief tak vi ze snad to zvladnou dobre.
  • Corvus
    Už jen za tu ikonku a kradení identity zasloužíš na minusový pranýř.
  • Robotron3
    A ode mě máš ještě další -1 *15*
  • Corvus
    Já probírám Thiefa s kámošem, který má tedy Garretovo universum těžce "najeté" a má strach, jak to celé s novým dílem (?) dopadne. A jakožto hráč jedničky a trojky mám tedy strach taky. E3 prezentace mě celkově zklamala (ať už poměrně mizernou AI, tak stylem hraní prezentujícího, výběrem lokace nebo hlasem Garreta). Samozřejmě se nedá soudit z 15 celkem nic moc odehraných minut, ale přesto mi zůstává jakási pachuť na patře. O propíraném focusu nemluvě. Každý soudný thiefo-milec tuhle prasárnu v menu okamžitě deaktivuje, obtížnost vyšroubuje hore a rozžehne kolem PC svíce (nebo zhasne?). No, jsem opravdu zvědavej, jak tohle dopadne. Naděje tu ale pořád je. Atmosféru si umím docela živě představit. Tedy pokud se vyplní vše, co je naznačeno v dnešním článku. Nicméně Zaklínač 3 a Watch_Dogs to jistí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit