Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robotron3
    Tak jsem si přečetl úžasný titulek, že svět Thiefa se bude měnit a přizpůsobovat příběhu, nejlépe podle stylu hraní (jak jsem se snažil pochopit) a pak se v novince jen v jediné zmínce o tomhle dočtu, že příběh bude lineární. Co to sakra?
  • Veskoslav
    No tak hlavně aby to byl Thief a ne nějaká "slow" akce na efekt s nulovou svobodou pohybu a karidorem až to bolí....
    • Corvus
      Já probírám Thiefa s kámošem, který má tedy Garretovo universum těžce "najeté" a má strach, jak to celé s novým dílem (?) dopadne. A jakožto hráč jedničky a trojky mám tedy strach taky. E3 prezentace mě celkově zklamala (ať už poměrně mizernou AI, tak stylem hraní prezentujícího, výběrem lokace nebo hlasem Garreta). Samozřejmě se nedá soudit z 15 celkem nic moc odehraných minut, ale přesto mi zůstává jakási pachuť na patře. O propíraném focusu nemluvě. Každý soudný thiefo-milec tuhle prasárnu v menu okamžitě deaktivuje, obtížnost vyšroubuje hore a rozžehne kolem PC svíce (nebo zhasne?). No, jsem opravdu zvědavej, jak tohle dopadne. Naděje tu ale pořád je. Atmosféru si umím docela živě představit. Tedy pokud se vyplní vše, co je naznačeno v dnešním článku. Nicméně Zaklínač 3 a Watch_Dogs to jistí.
      • Jak můžeš mít zahranou jen jedničku a trojku?? :) mi ani neříkej, že jsi minul dokonalou dvojku :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit