Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rancor1223
    Na tohle se těšim víc než na GTA V.
    • Na GTA V bych se tesil, kdyby to bylo jako GTA II :D
  • Lawliet
    I tak. Tahle hra vyžadovala příval novýho obsahu za obsahem. Těch pár novinek to už nezachrání. Už teď má http://playstarbound.com/ 10x víc obsahu než tohle a u mě to pos*ali dnem, kdy přestali patche dělat. Těch 20% obsahu ať si strčí za klobouk.
    • Není nahodu starbound vod nich? :D
      • Lawliet
        Ano *1* Tzv terraria 2.0 *2* Respektive od odtrhnutého deva.
        • Ne neví, jsou to jenom spekulace, je to jenom kvuli tomu že Tiy odešel z týmu Re-logic a přešel k týmu Chucklefish, také odešel Blue jak se mu tak říká.
          Trochu mi připadá že Starbound je starší boda, jak z MechQuest je potom DragonFable.
          • Lawliet
            Ale jo je. Pokud nebudeme hnidopichové, tak je to od jednoho z hlavních vývojářů Terrarie..
    • Nezachrání? Vtípkuješ? Starbound a Terraria nebo i klidně Cube Quest si zaslouží i klidně více hráčů i fanoušků než MineCraft (na MC vidím jenom nudua nepochopení proč MC pořád hrají), pořád budou v našem mysli. Nemyslím si že Starbound má 10 procent více obsahu než Terraria, myslím si že Terraria bude mít více obsahu než StarBound.
      Tohle vůbec neříkej.
      • GlaDOS
        Pochybuji, že Terraria bude mít víc obsahu než Starbound, který má rovnou několik ras se spoustou unikátních předmětů, generované zbraně a zbroje různých typů, atd.. Těžko něco přesně tvrdit, když SB ještě nevyšel, ale podle blogů se dá lecos usuzovat.
      • Lawliet
        Nechápej mě špatně. Házím špínu jenom na terrarii. Starbound má mou plnou podporu. Ta hra (terraria) přestala mít smysl dnem, kdy přestal vycházet obsah. Teď už se to znova rozjíždět nevyplatí kvůli těch "20%" obsahu co přidali. Lepší počkat na SB, který obsahu má 10x více. Snad je to srozumitelnější. *1*
        • rancor1223
          Já bych to znovu rozjel i kdyby přidali jeden meč a novej set brnění. Prostě proto, že Terraria je jedna z nejlepších her co jsem hrál a baví mě jí hrát "pořád dokola" (což je dost nepřesný výraz, protože se ten svět generuje).
          A promiň, ale viděl jsi vůbec to video? Může tam být o 20% novejch itemů víc, ale jestli jsi si nevšimnul, je tam hlavně spousta změn v mechanikách a značný změny v designu. To je hlavní důvod proč to hrát znovu. Itemy jsou jen třešnička na dortu.
          • Doopravdy je tam toho více než 20 procent itemů, nyní jsou jich shruba 600 a potom jich bouse 1600 a více. Rozdíl oproti 1.1 aktualizaci? velice velký.
        • *facepalm* Jak si myslíš, pak nebuď sklamanej. Pořád má smysl, ale mygickou (přehnaně jsem to řekl, že? :D)
          Házet špínu na Terraii se nevyplácí.
  • promitac
    Tak to mame rozdielne info, pretoze oznamenie o ziadnych dalsich updatoch bolo preto, lebo ten hlavny dev (z dvoch) uz to dalej nechcel robit, pretoze sa mu narodilo dieta a chcel sa mu asi venovat. Koli tomu odisiel ten druhy a zalozil Starbound.

    Ale kazdopadne je fajn ze hra neumrela a dostane novinky, u inych nemenovanych firiem by sa to volalo dlc za peniaze.
    • Ona i tak neumřela, i tak neumírala, to jakoby to říkali ti co o tom nemají páru. Potomhle se více vyvíjelo kodování, jeden odbživl a začal dělat jeden ze svých balení textur http://www.terrariaonline.com/threads/crazy_leens-hd-texture-pack.46692/ (podívejte se na poslední stránky), novy kdo dělá balení textur a je ještě čech, měl by jsi vydět jeho práci http://www.terrariaonline.com/threads/texture-a-day.82840/ (on si to zaslouží *4* ), fanoušci Zeldy balení textur se dočkali aktualizace. Ahh toho je to na říkaní *3* .
  • Na tohle jsem cekal uz od cervna, kdyz rikali ze by to mohlo vyjit v cervenci:D
  • ucho
    skvělá zpráva. je to luxusní hra, dlouho jsem se jí vyhýbal, ale jak jsem jí zkusil, tak to člověka prostě nepustí. během hraní z toho prostě vyzařuje něco unikátního, objevovat ten svět je prostě zábava.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit