Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže, Video Game Awards 2012, každoročne usporadúvané najprestížnejšie herné ocenenia .... Najlepším DLC roka je: Dawnguard – The Elder Scrolls V: Skyrim ...preložím, ak by niekto nechápal: Best Downloadable Content Dawnguard for The Elder Scrolls V: Skyrim ...môžete si to potvrdiť aj na Steame ... Tak mi už niekto vysvetlí, ako si čitatelia tiscali games, môžu podľa recenzií vytvoriť názor na hru či DLC ?Myslím ešte pred jeho kúpou, keď sú tu recenzie neprofesionálne písané, a to je slabé slovo. Hodnotenia sú písané od brucha, asi podľa nálady :) Tento rok som sa na Games stretol s ešte väčšími nedostatkami ako minulý, a aj keď som čitateľom tohto webu po mnohé roky, až teraz viedlo k tomu, že som sa zaregistroval a začal komentovať recenzie. Nedalo mi totiž spávať, ako sa tu manipuluje s čitateľmi, ktorí sú viazaný na informácie týchto stránok, keďže na weby iných recenzentov hier podľa mňa chodia zriedka. Zamyslite sa nad tým ľudia, a nenechajte si usmerňovať vlastný pohľad na hodnotenie hier...typu napr. "podľa recenzie a komentárov som sa rozhodol, že hru nekúpim" PS: inak želám všetkým hráčom veľa dobrých hier do nového roka *14*
  • Umelecká hodnota recenzie - 10/10
    Informačná hodnota recenzie - 3/10
  • Recenzent zrejme odohral hru na rychlo niekde vo vlaku z Brna do Prahy....
    Vela veci mu uniklo a asi preto ze cakal nejake prekombinovane prisery, asi to dohral aby to mal uz za sebou. Da sa napriklad prehovorit Serana na liecbu, spominany luk sa da vyuzit na slnecnu exploziu, nieco ako vyvolanie burky cez shout, ako zbran hromadneho nicenia. vobec nespominal rozdiel hrania za Dawnguard-ov a upirov, moznosti v soul cairn a pod. Neviem na co to vobec pisal, ked tam nie su detaily. Mal si dat radsej pol deci s kamosmi. Netvrdim ze tam nie su nelogicke chyby ako napr. ze ma hrdina za ulohu hladat casti prastarych upirov aby mohol dlhsie pouzivat leech life aj napriek tomu ze toto kuzlo pouzivaju vsetci ostatni upiri a stejnak stoji za prd, alebo mam za ulohu sa prezliect ako Dawnguard a popravit nejaku VIP osobu v meste a som tam poslany viac krat, pricom si vyvrazdim vsetkych obchodnikov, lebo ini v podstate VIP nie su apod.
  • hmmm tak jsem se opět dozveděl "spoustu" důležitých faktů. . .
  • Rozhodne nejlepsi Dawnguard recenze, ktera se na games.cz objevila. Autor je buh. 5/10 je presne co bych tomu dal ja podle screenshotu, ktery jsem videl uz nejakej ten patek zpatky.
  • taky se mi recenze moc nelíbila... je sice hezké, že se autor dokáže obratně až poeticky vyjadřovat, nicméně spíše než recenze text působí jako nějaké kreativní psaní a když se to někdo pokusí spojit, tak vznikne nemastná neslaná recenze se spoustou zbytečných "neinformací" jako nyní

    podle mě vám Lukáš přerůstá přes hlavu a neuškodilo by mu měsíční angažmá v týdeníku Květy
    • Recenzce se mi také nelíbila. A jak zde zazněl už nějaký názor, poetické plknání jenom abych plkal.. Vůbec to nebylo věcné, konkrétní, nebylo zmíněno nespočet věcí. Datadisk jsem si koupil a celý Skirim po roce rozehrál znovu...a ja tak procházím celým světem znovu narazil jsem na nespočet vychytávek které jsou dotažené , vylepšené, doplněné atd. Kovařina,Alchymie, boj a střelba z luku na koni (to nemá chybu), nové postavy zasazené do světa Skyrimu, nové vedlejší a pěkné questy... s poustu drobností, které mi udělali radost a znovu hraní celého skirimu vdechlo příjemný impulz. Samotnou hlavní příběhovou lini dawnguardu jsem v podstatě jeste nezacal (hlavni lini draku nechávám nakonec), a až ted se do ní chci pustit a to jsem na levelu 60. Takže samotnou příběhovou lini datadisku ještě nemohu hodnotit, ale už bez toho jsem rád, že jsem si datadisk pořídil a skyrim o něj doplnil. Recenzent nemohl poznat rozsah datadisku, pokud nehral celouho hru od začátku a ze širšího pohledu. Což evidentně nedělal. Uroveň rezencí skutečně upadá.
    • recenze je hrozná, neda se to poradne ani cist ...chapu, ze to byl nejspis zamer, ale ten slovosled je proste *11* spis to na me pusobi, jako by to psalo dite na zakladce..
      napr. - jakoby neslo napsat misto "Pokud se k partě hic, která upíry nemilosrdně pronásleduje, tak jako já přidáte, čeká vás pátrání po legendárním luku boha Auriela, tedy Akatoshe" bla bla

      - pokud se (tak jako ja) pridate k parte hic, ktera upiry nemilosrdne pronasleduje, ceka vas....atd ...cte se to urcite lip
      • Vždy mě fascinovali lidé, kteří dokáží tak skvěle ohodnotit recenzentův pravopis, slovosled a jiné věci, ale sami píšou jako prasata.
        • A me vzdy fascinuji tyhle reakce... ja jako ctenar jsem zaroven i kritik a rozhodne nemam potrebu psat nekde v anonymni DISKUZI text s diakritikou a interpunkci (tu se teda snazim vzdy dodrzovat), ktera me zdrzuje; nejsem od toho placen, ze?
          • Pokud vím, tak v redakcích má úpravů článků na starost korektor, tudíž jsou veškeré stížnosti na autora recenze tak trochu liché. *3* Samozřejmě druhou stránkou věci je to, jaký je věcný obsah recenze.
            Jinak si samozřejmě piš jak chceš, ale ospravedlňovat si svůj styl psaní tím, že za něj nejsi placený, to je trochu smutné.
            • Nevim, co je na tom smutneho. Tohle je diskuze, a ne nakej muj formalni clanek, esej, recenze atp., kde musim psat podle pravidel. Jak uz jsem psal, zdrzuje me to; nevim, co je na tom tezkeho pochopit... co se tyce placeni, to byla jasna reflexe na recenzenta.
              Ano, od toho tu je korektor, ale ten vetsinou jen opravuje pravopis a nic jineho. Stiznosti na autora jsou opravnene, protoze to jsou jeho pocity, myslenky - psal to on a ne korektor .)
    • Môj názor *3* .... o tom tu píšem...Recenzie na Games už prestávajú byt recenzie. Súhlasím aj s tým, že niektorí recenzenti, niektorým čitateľom prerastajú cez rozum. Ale na Games vedia čo robia. Hlavne sú si vedomí, že čitatelia sú tu vo veľkom počte mladý, takže sú ľahko ovplyvniteľní. Nechcem sa nikoho dotknúť, ale keď vidím reakcie typu "lukas je kral...jednoznacne najlepsi recenzent, Skvělá to recenze" tak premýšľam, koľko chlapec za života recenzií prečítal, a koľko práve na daný produkt, o ktorom recenziu číta. V neposlednej rade aj, či tú hru potom kúpi a zahrá (ako napr. ja) keď sa rozhodne hodnotiť tú danú recenziu. Fakt chlapci...Odporúčam prečítať viac recenzii, hru si zahrať celú, a potom sa roztekať nad recenziou ...
  • S recenzí nesouhlasím.
  • Ó, taková poetická recenze
  • lukas je kral...jednoznacne najlepsi recenzent
  • MrSanta
    Skvělá to recenze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit