Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kopa textu co sa da precitat aj inde ale ziadna zmienka o vynutenej chromatickej aberacii s vynutenym rozmazanim obrazu. GJ test

    • Přesně, naštěstí už je na to mod, který to odstraní.

  • Lima

    Dropy FPS žádný nemám, velký problém je to, že bojuju proti neviditelným entitám. Zhruba 90% nepřátel je v otevřeném světě neviditelných, velký monstra jsou v pohodě, ale jinak je to strašnej voser. V dungeonech tenhle problém není, ale v otevřeném světe má prioritu vykreslování okolí a nepřátelé jsou neviditelní. Je to prostě strašný, nedá se to hrát, přitom grafiku mám 1 a půl roku starou.

    • Ať žije to bezproblémové hraní na PC :-D

      • Derp_1337

        Od kdy byl systém "postav si sám" bezproblémový??

        Naopak to bylo vždycky plné problémů. Ale na druhou stranu člověk má relativní svobodu v tom, že si většinu věcí upraví dle svých preferencí.

        V případě her se stačí podívat třeba na rozdíl v moderské scéně na konzolích vs. PC. Na tom prvním téměř neexistuje. Sem a tam se objeví pár vyjímek, hry které vyjímečně mody na konzolích dovolí. Ale modování na konzolích je většinou těžší než na PC, takže moderská komunita se nikdy pořádně nerozrostla.

  • houmrhoumr

    gtx970 uplne v pohode hratelny full hd vse na low

    • unicz

      "...vše na low". No tak to tedy rozhodně není úplně v pohodě😀

      • medveddd

        Tak je snad jedno, jak se ta kolonka v menu jmenuje.

        Ze screenshotů přiložených k článku i z videí na youtube je zřejmý, že ta hra vypadá na low dost podobně jako na max a pokud kvůli hraní na 8 let starý kartě, jak píše kolega, musím omezit pár stínů a vegetace se mi nebude renderovat tak daleko, přijde mi to teda dost v pohodě :)

      • 0011

        Na 8 let staré kartě? Dovolím si oponovat, jakožto hráč co pamatuje doby kdybych tohle považoval za zázrak

        • Derp_1337

          Byly doby, kdy se výkon grafiky a procesorů zdvojnásobil každé 2 roky. V té době byly ale výrobci hardware ještě naivní a skutečně se honili za co nejvyšším výkonem. Zlatá éra, kdy se nVidia a Ati (AMD) předháněli.

          Pak se ale změnila doba. Přišli manažeři, co řekli, že není potřeba inženýry tolik honit a stačí zpomalit, ať v klidu může firma pojídat marži ze zastaralé techniky.

          V momentální situaci je člověk rád, jestli se dočká výkonostního nárůstu o 10% co dva roky. A ve většině případů je to ještě dost neefektivní nárůst, kdy toho 10% navýšení výkonu dosáhli za cenu zvýšení spotřeby o 10-20% 🤮

        • LessPh

          Tak to je spis vypoved o tom jak nas nvidie a amd tahaji za pacesy a vlastne nezvedaji vubec vykon...

          • unicz

            nVidie a Intel.

            AMD posunulo CPU výkon za poslední roky o násobky.

            6c CPU mám roky za 3,5k, nikoli Intelí HEDT za 30k.... Resp. podívej se, co dnes AMD nabízí za 30k proti Intelímu 6c HEDT...

  • vonTossis

    Ono by se to dalo všechno i nějak odpustit, kdyby tak hra alespoň dobře vypadala.

  • Jak to prosím pěkně vypadá s nefunkčním připojením gamepadu? Byly toho plné fora a tohle je dost zásadní informace pro kupující.

    • honcka

      mě neběžel ani ps4 ani xbox, hru jsem vrátil

    • jiri.svak

      Vyzkoušen drát + bezdrátový dongle (oficial xbox), žádný problém, plug & play

    • gio1

      Mam xboxovej ovladač. Na začátku ho hra nedetekovala při bluetooth připojení,přes kabel to jelo. Po nějakým updatu už to funguje i přes bluetooth.

    • Asi zalezi od stastia... ja napriklad som zapol gamepad; spustil hru a odvtedy hram bez najmensich problemov 

  • Parez

    Ehm, pěkný článek. Ale jak si sem se nedočet o tom co to na tom PC dělá? Osobní zkušenost ze hrou, si hraju Blindgame ... chodím s postavou a nikoho nevidím, jen velká Monstra. Tak sluchátka  aj jak se šustne mlátim kolem sebe :) ano to je velký BUG. Pak už jen , při načítání pokud neproblikne na černé obrazovce pruh, hra už se nenačte. Eště k oblíbenému mému Blindu pokud si vyvolám kozokoně mám zážitek jak ze StarWars :) tak trochu si tam lítám z nohama v roznožce :) Daredevil :) A grafiku to má lepší než soul 3. Tak dík za reakci na ty BUGy :)

    • skaven

      mas si to uzivat, vsade to pisu

  • Chadzi

    i5 5th gen, 16GB RAM, RTX 2060... Vše na high bez jediného dropu nebo záškubu. Při texturách úplně na max to občas kolísá, ale nic, co by se nedalo zkousnout. 

    • Derp_1337

      Na to jak ta grafika vypadá zastarale, tak to až nepříjemně často kolíká a propadá se výkon...

    • gio1

      můžu se na to přijít někam podívat?🙂 Ta hra za běhu kompiluje shadery,už proto není možný aby to jelo bez jedinýho záškubu...

      • Chadzi

        Jak přijedeš do Ostravy, tak se klidně stav. :D

    • Veskoslav

      Další, který to zkousne. Ta hra by na těch parametrech měla jet naprosto v pořádku....Navíc je to jenom "reskin" X let zastaralého enginu. 

  • Zkoušel jsem na GTX970. Problém nebyl framerate, problém byl, že se to na PC nedá hrát.

    • jiri.svak

      A kvůli čemu?

      • Naprosto nepřizpůsobené ovládání klávesnicí a myší, obtížnost způsobená chybami v ovládání, zobrazení, vadných texturách a věřím, že v zájmu prodloužení herní doby mě ta hra zabíjela schválně. Prostě to švindluje, někdy se nedá smrti vyhnout. Je to jednodušší než obtížnost důkladně vybalancovat. Namco to má ve všech hrách a nedohrál jsem žádnou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit