Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mohli byste přidat do testů i třeba benchmark z aplikace Nicehash? Byla by paráda vidět, jak rychle taková karta těží. *3*
    • Ahoj!
      Shodou okolností jsem benchmarky na mining i dělal, jen jsem je k recenzi nepřidal protože jsem nepředpokládal velký zájem (chyba!). Každopádně tady jsou nicehash benchmarky nejčastějších algoritmů:
      Equihash - 440H/s
      Pascal - 1.1GH/s
      Keccak - 765MH/s
      Lyra2REv2 - 40.1MH/s
      Blake2s - 4.47GH/s
      V době psaní recenze vycházel průměrný denní výtěžek na cca 4.5$, takže něco pod 100 korun.
      Zrovna MSI Gaming X karty jsou na těžení super - jako dvouslot se krásně vejdou do multigpu setupu, a s OC paměti a sníženým power target se udrží i pod 70°C při pěkných ratech. A o hlučnost v pořádném těžebním rigu stejně nejde :)
  • Inquisitor
    Hezký, teď ještě kde jí koupit :)
    • MickeyMutant
      Kontaktuj Matěje Havránka přes redakční mail redakce@games.cz. Prvních 20 zájemců bude zařazeno do slosování o testovaný kus za cenu obvyklou v maloobchodním prodeji. Do mailu napiš heslo "CHCI KARTU" spolu s kontaktní adresou, na kterou Petr Poláček šťastnému výherci balík pošle na dobírku, až bude mít čas.
    • napr tu:
      https://www.amazon.de/gp/offer-listing/B076VWFDC1/ref=dp_olp_new_mbc?ie=UTF8&condition=new
  • U testů GPU moc nechápu cz testy. To nemá smysl když jde jen o to, jak je karta výkonná a to nejlépe zjistím na největší množství testů na nějaké známé zahraniční stránce která to má navíc hned. techpowerup, anadtech apod.

    Viz joke recenzenta na PC tuning. První recenze nového titan v bude v únoru! A to jako na to někdo čeká, když výkon, Hluk atd naměří stejné nebo podobné.Mezitim to vyšlo všude.

    Nic k tomu cz recenze nepřidá, když zde se testuje hw a má to jasnou metodiku. tedy u dobrých webů, kde nefandí ani jednomu
    • Draken69CZ
      Potom jsou asi všechny cz stránky zbytečné když je to v cizině dříve. Pořád se najde dost lidí (podle mě to je valná většina) co se nechce prokousávat ničím velkým a odborným a stačí jim základní výcuc v češtině. Komu to nestačí má, jak si napsal, plno možností na cizích webech.
      • na bObrovy recenze se těší spousta lidí.. bude to zase švanda ... *5*
      • U hw testů ano. Zejména gpu apod.
  • Kterému těžaři jste ji vyfoukli?
  • Draken69CZ
    Koupím, dám ledvinu a kyblík "dna"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit