Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zarec pařmeni smaží tady taky někdo na NCB Oryx věcech jako já?? 😛😛😛

  • Je to.... hrozný...Klasika s modama vypadá líp a líp i funguje :)

  • Ilusiveman

    Jestli se to nebude víc podobat GTA po vzoru vedlejších aktivit, tak ten remaster moc nechápu. Teda napadají mě tuny možnejch vysvětlení. Např, že se to bude portovat na PS5, tak se ten produkt "omlazuje" aby zvládl upgrade a  release na nové generaci.  

  • victor

    A teď srovnání definitivní edice Mafia 3 s původní ....a jo ono nejen u přeleštění platí čím starší tím větší zásun ...

  • unicz

    Je fajn, že to posunuli na moderní API. Ono je tedy z roku 2011....

  • Lateralus

    Fak nechci rejpat a jsem rád téměř za každý nový obsah, ale u většiny obrázků nebýt tam ty popisky...

  • Uz jsem si tak nejak zvykl, ze remastery hraji hlavni roli na konzolich, dobre udelana PC verze remaster vetsinou nepotrebuje. Druha Mafie neni vyjimkou, stale vypada i po letech od vydani k svetu.

    • potřebuje, ale většinou se bavíme o úplně jiném časovém horizontu než u konzolí. Mafii 2 jsem poprvé hrál asi před rokem (v době vydání jsem to zkoušel a pohybovalo se to / jestli se to tak dá nazvat / okolo 3-5 FPS na nejnižší nastavení), když už jsem měl stroj, co by to utáhnul, tak už jsem se k tomu nevracel, protože to komunita tenkrát hodně kritizovala. Loni jsem to viděl v nějakém bundlu za cenu co se neodmítá, i kdyby to nebyla úplně bomba, ale nakonec jsem byl mile překvapen a podle grafiky bych nepoznal, že už je to trochu dědeček.

  • taky vám to přijde jako nejzbytečnější remaster evah? 🙂

  • na GTX 1070 OC mam teda slusne prepady ... Dakujem, za taketo remastre... Hlavne, ze ma hra o 40Gb viac...

  • neni te mafie uz trochu moc ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit