Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak na těžební verzi se toho dá ušetřit spoustu komponentů, které těžař nevyužije. Takže z principu je to většinou levnější.
  • Pokud nebudou těžební karty výrazně levnější, tak to nikdo kupovat nebude právě proto, že se to pak nedá prodat.
  • Není zač. Autor článku si o něj sám řekl.
  • Děkujeme za názor.
  • 1060 je horný dělo no :D
  • to asi ne ale moje nadupane herni PC mam uz zadarmo a na dalsi nove budu mit do tri mesicu *1*
  • Ono je to tak jednoduché, že jsem před měsícem začal taky. Chtěl jsem gtx 1080ti pro 4k, a tak si teď musí svojí cenu (20000) odmakat, což už z 25% za ten měsíc udělala. Jinak jsem postupně nakoupil další věci za dohromady 60000 a po odečtení ceny za elektřinu a různých poplatků to v tuto chvílí dává 16-17000/měsíc. Na nějakou stabilitu se ale nedá vůbec spolehnout. Výhoda také je, že se to dá při nejhorším prodat. Akorát jestli to praskne a budou prodávat všichni, tak se budou karty přibalovat i k rohlíkům.
  • Jedinný nebudeš těch co neumí do pěti napočítat bude víc, ti ostatní si rychle zpočítají, že PC s GK střední třídy a vejš si na sebe vydělá samo během pouhých pár měsíců *1* *3*
  • Při součsných cenáh HW jsem se místo kupování nového PC rozhodl pro konzoli jako hlavní platformu na hraní. Za ty prachy to je skvělý kup a stejně jsem si chtěl zahrát nějaké ty exkluzivity, takže tak.

    Je škoda, že ty virtuální prachy takhle zvýšily ceny HW. Nemyslím si, že kvůli současným cenám PC HW budu jediný, kdo nové PC nekupoval a nechal si na práci starý PC.
  • Těžením asi o nic nepřicházíš, ale nespekulováním celkem jo :D Já jsem si takhle přivydělal za poslední rok 7 tisíc dolarů což mi nepřijde jako zanedbatelná suma
  • Thyrmael
    Určitě o nic nepřicházíš. Možná kdyby ses zapojil ještě v počátcích, ale už nejaký čas jsou jen vyhozené peníze za HW a energii. Je to jako v pohádce Byl jednou jeden král: "Nevíte prosím Vás, kde je to království, co lítaj ty pečený holupy přímo do pusy? ... Nic nenajdou. Co já jsem se toho nahledal. Všude se musí MAKAT .. "
  • Typicky bordel co pc platformu provazi v ruznych podobach od zacatku jeji existence.
  • Ty budeš jednou milionář :)))))))
  • Je to parada obvzlast ted v zime vypnute topeni pritom v pokojiku prijemne teplicko a moje 1060 se nezastavi je krasne ticha a tak jede vedne v noci kdyz nehraju tak tezi.... Ted mne napadlo da se Ethereum a dalsi tezit na PS4 nebo X-kramu?
  • Netěžím a nespekuluju s měnami virtuálními, ani jinými. Možná o něco přicházím, ale spíš ne. *4*
  • Však AMD i Nvidia doplatí na to, že to podporují na normálních herních kartách a neudělají speciální sérii jen na těžení. Jednoho dne se totiž na bazarovém trhu začne objevovat neskutečné množství použitých karet za nízké ceny a lidi nebudou mít důvod kupovat nové. Něco takového se už jednou stalo AMD (Rx 2xx série karet). Prý to byl hlavní důvod proč vydali 3xx karty, které mají parametry úplně stejné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit