Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Pred chvili jsem letmo zkusil a koupi se nevyhnu. Tesim se az zkusim vic.
    • Je demo?
      • Odulin
        Řekl bych, že ne, ale nevím to jistě. Já použil na ochutnávku reloaded "demo".
        • Ja jsem na tyhle piratsky scene novej. Sem hlavne konzolista a tam warez nefrci, ale muzes mi poradit. KDyz si stahnu piratskou STEAM verzi hry, tak ja ji pak rozchodim? Nebude se mi snazit nejak vecpat do STEAm knihovny? Je ta crack a tak se STEAm obejde? Dik za pomoc
          • Demo obsahuje instrukce co a jak. Myslím, že by se Games nelíbilo kdyby se tu dávaly rady jak to rozchodit.
            • Odulin
              Jasný, žadný zbytečný řeči.

              Reakce na mAser--> Ohledně toho Steamu se nemusíš bát....btw. warez frčí i na konzolích ;)
  • kickasl
    Puvodne jsem o hru zajem nemel, do recenze jsem se chtel jenom kouknout, ale nakonec ji precetl celou a zni to pekne. Castecne.
    Tahove souboje nemam zrovna v lasce (cim vic tahovek jsem hral, tim horsi na ne mam nazor). Ale kvuli pribehu a dialogum bych si to zahral.
    Ve clanku se pise, ze hra je z 90% o dialozich a soubojich. Takova informace je mi celkem na nic. Zajimalo by me, jaky je pomer?
    A jeste jak schopna je AI bojovat sama(jak dopadaji automaticke bitvy). Treba v medievalu(II) je sice moznost automatickych bitev, ale AI je shopna prohrat i s jasne lepsimi jednotkami.
    • Pomer je 9:1 :D
    • Podle mý zkušenosti textová část převládá, asi záleží i na tobě - jak moc se budeš chtít bitev účastnit a jak se ti podle rozhodnutí podaří bitvám vyhnout.
  • já bych chtěl češtinu :( ono to je opravdu hodně textovka a i přes to že anglicky drobet umím tak si to nedokážu tolik vychutnat :(
  • no škoda a ja že to bude RPG, tak zase nič
  • Nebyla ta hra náhodou zafinancována na Kickstarteru?
    • smejki
      ano
  • Podle mne úžasná hra.
    Ale moje peněženka a pevný disk řekly jasně NE *13* .
    • Závidím ti... I já sem se svými věcmi mluvil, pak mi však dali takové prášky a teď to nějak nejde *9*
      • copanku tak tys to rozsek:c))))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit