Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele jak to ze tohle ma stejne hodnoceni jako dar od bohu z EA BF3?
    • Nelze merit vsechny hry stejnym metrem. Kdyby to tak recenzenti delali, zadna indie hra by se nemohla dostat pres 6-7/10, protoze nema grafiku a zvuky na urovni AAA titulu, chybi ji profesionalni dabing x desitek ci stovek hercu a principy jsou vetsinou velmi primitivni. Na druhou stranu cim mensi hra, tim mene se toho da pos*at. A kdyz je pak hra bez chyby, proc neudelit vysoke hodnoceni? *3*
  • Ja mám odohratých 88 hodín (podla steamu). Posledné asi 4 achivementy ale už sú dosť nereálne (prejsť prvých X úrovní bez jedinej chyby).
    Perfektná hra, môžem len odporučiť. Už len čakám na nejaký update (druhý diel?), ktorý by pridal predmety/nepriatelov/úrovne/achivementy... Hádam sa niekedy dočkám :)
    • hlavně aby přidal kooperaci, ta mě tam chybí :)
  • Schválně kdy se tady objeví zase nějakej rejpal a začne si stěžovat, že to má stejně jako BF3 nebo jen o 1 míň jak ToRGPzekteryhojekazdejpaf.
  • Vskutku skvělá hra, poprvé jsem dohrál tuším po 14 hodinách, tak nějak.
  • Black_Hand
    ja uz si rikal, ze to napisu sam :PP.

    btw: ja to dohral po necelych deviti. ale bylo to peklo na zemi.
  • ucho
    taky u toho pláču, jako hlavní hrdina. ale zatím se k tomu dobře vrací.
  • 27 hodin, 2 dohrano, odemknuty vsechny postavy, 19/52 achievementu a spusta veci ktere jsem jeste neobjevil :) Uzasna hra a navykova hra
  • BoB.2
    Neporadi mě někdo jak nastavit ovladáni nebo aspon nastavit aby to bralo i gamepad.diky
    • BoB.2
      Mam Microsoftackej gamepad kterym se da ovladat všechno kromě tehle hry *10*
  • Hra je super, ale i s dvoujadrovym procesorem s mi ten flash proste kouse :/
    • Na X2 280 s nastavením nejvyššího rozlišení + kvalita na med. se to na vteřinku zpomalí pouze u výbuchů té dlouhé řady sudů. U ohýnků nikdy!
    • Me i s trijadrem na 3.3 GHZ, treba kdyz jsou tam ohynky...
    • I na nejnižší nastavení?
  • Hra má opravdu zasloužené hodnocení! Jako největší výtku ale vidím flash, což je opravdu zlo! Takový flash si umí ukousnout pěkne sousto i z vašeho čtyř jádra!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit