Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten interface vypadá jako poměrně účelný pro komandování 2-4 jednotek v pseudo realtime .
    Ale to pak opravdu budou souboje jen o 4 agentech které budu moci komandovat , nebo tam bude přepínač na další jednotky ?
    Chtělo by se zvolat zaplať pánbů za to málo , ale uvidíme ... ještě jsme neviděli v pohybu strategické centrum , mapu , způsob výběru misí ani způsob sbírání munice na bojišti ...
    Ale umělá demence se tím nabíháním docela předvedla :(

    Prostě uvidíme , první only realtime Xcom .... *9*
  • Jack1947
    Na tohle jsem zvedavy a dost uz od doby prvniho oznameni, velky potencial tu je a ted je vse na tvurcich jak se s tim poperou a jestli zasadi rts do sveta akce, i se vsim co puvodni hra obsahovala. Vzdyt ´Vydani uz je skoro za dvermi.
  • Chvili jsem si myslel ze se skutecne bavi o XCOM serii a ne o tom novem paskvilu.Presne toho jsem se bal,totiz ze ten novy XCOm ted bude bran jako nejaky zaklad pro prirovnani.
  • No nevim, původní koncept mě tedy zaujal mnohem víc - hlavně emzáci byli perfektní. U mě to tedy propadlo, už to nemá ten hororovej drive.
  • Grifus
    No jako vsechno fajn, jen toho prerusovani akce je az moc. Porad prepinat na prikazy a posouvat se rucne svetem, misto nejake takticke mapy? Doufam ze to bylo hlavne na ukazku, uvidime...
  • Takže mix dvou nejvetších konzolových arkád všech dob... no tešim se ...
  • Já nevim.. ani ryba ani rak.. trochu se bojim toho že když tam neni taktická mapa tak nevim kde co je.. a zase to neni jako střílečka.. vlastně sem neviděl tu hlavní postavu ani jednou ystřelit.. To dává jen povely? a neni to škoda? myslim že se hodí navíc střelec v poli ne? a jak ten střílí? viděl sem zaměřovák. tak střílí jako normální střílečka nebo na povel? Já to nějak moc nechápu? je to taktická střílečka? Nebo je to Xcom real time tahovka? Myslim že kdyby nechali tu hlavní postavu alespoň jednou vystřelit tak bych věděl...
    • Střílet můžeš, jen ten co to hrál chtěl asi hlavně ukázat povely. Je to 3rd person taktická střílečka, něco jako byly třeba konzolový Ghost Recon 2 a Ghost Recon: Warfigher.
      • jo ghost reacon.. ten byl fajn...
  • tak tohle video mě potěšilo, vypadá to dobře s tou hrou
  • h0p3
    Já se úplně, normálně, těšim. Držim jim palce, ať se to povede.
  • Taktika, taktika a zase taktika, to mě opravdu potěšilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit