Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

    Tak mám celkem špatnou novinku. Kromě špatného technického stavu The Callisto Protocol, ta hra ještě trpí jedním problémem a to je trochu neuspokojový konec. Ukázalo se, že vývojáři ze hry vytrhli ten plánovaný (kánonicky) skutečný konec a místo toho tam dali jenom nahrážku. A ten skutečný konec prodávají jako DLC (Season Pass) !!!!!!

    Jsem zásadně proti takovémuhle otravnému chování, kdy se ze hry vyrvou klíčové části a pak se prodávají navíc jako DLC.

  • redicius

    To save "funguje", máš tam přímo napsaný, že manual save tě hodí na poslední checkpoint. Asi snaha, aby lid necheatovali. Nicméně checkpointů je tam ve finále docela hodně takže je to vlastně jedno :)

  • Jo toto jsem zahledl na YT, tak pokud se tim zivi ok. Pokud ne, tak je na pracaku a nema co delat. Pokud clovek i cestuje, resi i praci a ma dalsi zajmy tak fakt za 2 vecery hru nedohraje :D

  • mr.clayman

    Já hraju na nejvyšší obtížnost a průchod některýma pasážema si musím doslova zasloužit. Mně to bude nejspíš trvat i dýl. 😀

  • Carnage666

    Tak u mě nakonec 10h no 😀 každopádně já si to užil.

  • Inquisitor

    Týpek co hraje hry, pořád do toho krafe a lidi na to čumí:)

  • Derp_1337

    Jo, přesně.

    Většina lidí si to uvědomuje. Akurát se tu vždycky objeví nějaký jelimán, který to nechápe a prohlásí "jediné správné hodnocení je mé hodnocení a vy ostatní se pletete".

  • Carnage666

    A to mam vědět kdo to je? 😀

  • Marcelskrc

    Agraelus to dohrál za dva večery

  • Luk83

    Nechci tady být za moudroprda, ale recenze je, už jenom z podstaty shrnutím nějakého díla a přidáním osobních postřehů a dalších věcí. Takže už jenom proto nemůže být objektivní, stejně jako žádné jiné hodnocení. Nic takového jako objektivní hodnocení totiž neexistuje. Vždycky tam budou nějaké sympatie, různé požadavky a další věci, dle daného autora.

  • Derp_1337

    Jo, to je pravda.

  • Derp_1337

    Tak krátké to zase není. Dle serveru HowLongToBeat nejrychlejší dohrání bylo za cca 8hodin. Průměr je někde okolo 11hodin

    PS: Maximum je nějakých 18hod, ale to už musela být fakt pomalá lama 😂

  • Carnage666

    Zatím nějaký 4 hodiny a užívám si to. Jednou jsem musel restartovat protože se to začalo trhat (už po prvnim patchi).  Jediná věc co mi vadí je trochu combat, přijde mi že to původně chtěli nechat jen na melee combat a ke konci vývoje se rozhodli že tam dají střelný zbraně. Pak je docela otravný healing, zbytečně to trvá. Potom nefunguje manual save, je jedno kdy to uložíte stejně vás pak hry při loadingu hodí na místo kde hrala dává sama svůj checkpoint.  Ale jinak vizualně skvělý, gore parádní, příběh mě zatim baví, akorát teda sem četl že se to dá za 8h dohrát takže sem už v nejspíš v půlce 😐

  • Marcelskrc

    To je jak se sportem. Co je na minuty a metry, branky, koše to neokecáš. Jak jde o hodnocení poroty na body stojí to vždy za bačkoru. A tak je to i s hodnocením her.

  • Davies182

    Souhlas, mám to stejně 💪

  • Tak urcite..😁

  • Keep dreaming..

  • tomekbobek

    Velice hezky řečeno.

  • Derp_1337

    "Ta hra je XYZ pro všechny, co umí hodnotit"

    Sorry, ale tyhle řeči nejdou brát vážně.

    Lidé s trochou sebereflexe si uvědomují, že ne všichni lidé musí mít úplně stejný názor. Jak se říká: sto lidí, sto chutí.

    No a jenom lidé bez špetky sebereflexe a s neskutečnou arogancí budou prohlašovat, že jenom ten jejich názor je správný a všichni ostatní se pletou.

  • Derp_1337

    Ono to není tak jednoduché. Problém je v tom, že absolutní většina lidi neumí "správně" hodnotit. Perfektní objektivita totiž není reálná. Do hodnocení se vždycky promítne aspoň trochu autorových názorů a zkušeností.

    Rozdíl je v tom, že ti lepší a zkušenější pisatelé si ten problém uvědomují a snaží se jeho dopad minimalizovat.

    No a ti horší diskutéři (absolutní amatéři) si ten problém vůbec neuvědomují a budou svůj názor vydávat za absolutní pravdu a nebudou chtít akceptovat fakt, že jejich názor není nějaká svatá pravda a jiní lidé můžou dojít k jiným závěrům.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit