Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pěkná ,svižná leč krátká hra 8/10 si zaslouži
  • kubi-wan
    A zdá se to jen mně, nebo si i někdo další při hraní týhle hry občas vzpomene na Blood 2? *5*
    • ja blood II nehral ale uplne se mi vybavovala jednicka, myslim stylem akce:)
      • kubi-wan
        Dvojku si určitě zahraj, je levně k sehnání na GOGu. Je to vlastně docela jiný než první díl, odehrává se to víceméně v současnosti, ale ta atmosféra (sytá barevná škála, krvavost) je podle mě dost podobná Darkness dvojce. Mám rád tyhle hry, co jsou hezky barevný (spousta stříleček z devadesátek), přijde mi, že dneska jsou hry skoro černobílý... aby byly jakože realistický. Ale já u hry nechci realismus, já se chci jen bavit.
        • XIII ; Borderlands
          • kubi-wan
            Hřebíček na hlavičku! *3*
  • Pekna recenze, dekuji.
  • Odulin
    První díl mě chytnul a nepustil. Druhej díl, ač znatelně akčnější, má u mě našlápnutou tím samým směrem. Pro mě originální, atmosferická, příběhová, brutální a hlavně zábavná střílečka. Po všech těch válkách a konfliktech zase jednou hodně příjemná změna.
  • No ja jako fanda komiksu (doporucuju "the darkness compendium edition vol. 1,2" bohuzel jen pro anglictinare) jsem zklaman jen delkou hry 6h na obtiznost Hitman.Jinak 6kil za originalni a sice linearni hru se da.(Znovu hratelnost 100%)Bavil jsem se az do konce.(7/10) *5*
    • pichpe

      Nyní v roce 2021 už je kompendium vol. 1 až 3 dostupné v češtině.  Právě teď čtu trojku, zapůjčenou z MLP ;-)

    • Sice jsem také uvažoval nad koupí, ale za 4-5 hodinové hraní je i 600 hodně, takže jsem dal raději přednost hře Alan Wake.
  • Jedna z nejlepsich zalezitosti letosniho roku, doufam si tvrdit ze revoluce v zanru modernich rpg, uzasna a navykova vec, proste spicka zanru, uzasna vec, nato neni slov, tohle se povede snad jednou za 10 let!!
    • smejki
      ježiš! ono to je RPG? *8*
      • MrSanta
        Ne, pán je zřejmě trol - amatér *3*
        • nebo je prostě jen dutej jak bambus :) neomlouvej vsecko amatersky trolismem :D
  • Dalsi fps blbost...
    • Jazz
      Běž si na Gayrim, dík.
    • SOUHLAS! (tohle je na snizeni prilis mnoho velkych pismen)
  • od začiatku prekvapivo dobre užastné , po druhom spustení hry klasika strielačka , po treti krat nuda a nuda stejné pasaže stejne kulisy nič nové a ten koniec ,,, už nikdy viac chcel som jednotku hrať po tomto nemam chuť , inak pekna hra ,ale nie je to hra ako každa
    • kubi-wan
      Je to lineární střílečka, to je jasný, že nebude pokaždý jiná. A vůbec mám pocit, že až moc lidí nadává na linearitu, jako by to po GTAčku bylo sprostý slovo.
      • Však počkej, za chvíli někteří jedinci začnou tvrdit, že i GTA a SR jsou hry naprosto lineární.
  • MidnighT91
    Když se tak dívám na gameplay mrzí mě že se nikdo nepustil do dalšího dílu Clive Barker's Undying. Doposud nejlepší a nejděsivější duchařská hra jakou jsem kdy hrál...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit