Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    jsi naprosto mimo, asi to stáří a problémy s pamětí či co...

    první MGS je dnes prostě nehratelná a těžkopádná hra, to už i v redakci jednou někdo zmínil. Když ta hra vyšla byla určitě na tehdejší poměry dobrá, ale když jsem ji před časem hrál na PS3, už byl první díl extrémě těžkopádny a nehratelný. To jsou fakta, že každý další díl měl lepší a lepší gameplay, takže utři soplík a smiř se s fakty.

    Že ta statická kamera v RE byla zlo a existovala jen kvůli technickým omezením té doby ví naprosto každý, proto taky od ní upustily hned jak to šlo. Obsahově možná zajímavé hry, ale statická kamera z toho udělala naprosto něco otřesného a z dnešního pohledu nehratelného. Proto taky předělávka RE 2 je ve stylu RE4

    Po stránce příběhu a rozpracování lore a postav těm hrám nelze nic vyčíst, ale když jsem začal svůj RE maraton, tak jsem u RE 0 a 1 i když v lepší grafice remasterů prostě trpěl kvůli ovládání

    Dýl wit it

  • Tenhle clanek by mel smysl, kdyby tam bylo porovnani kolik lidi si to objednalo pres Epic, ale tohle jsem se tam nedozvedel. Dozvedel jsem se tam, ze to lidi radeji kupuji pres Uplay, nez Epic. Takze to vypada na propadak Epicu.

  • cms.sarka-tmejova

    Na PC předobjednávky tak dvojka vede před jedničkou a obzvlášť dobře se jí daří na Uplay, kde eviduje šestkrát víc předobjednávek než před třemi lety.” Dokonce se to píše i v tom článku, hustý, co?

  • Jó na retro, to se rád kouknu i poslechnu. Pro mě je nejzajímavější asi ta historie okolo vývoje prezentovaného titulu, který si vždy vyberou. Něco se dozvím, něco zopáknu a něco si připomenu. Celkem by bylo dobré, kdyby tam častěji měli i nějakého toho hosta, který by doplnil nebo ozvláštnil jejich herní retro seanci.

    Jinak Pavel Dobrovský v podstatě pamatuje to co já...

  • Štým (Steam) mi přijde poslední dobou takový netečný, takový zakřiknutý, jako kdyby se nic nestalo. V případě Metra, vydají takové neslané a nemastné prohlášení, že jim je jako líto, že byl tento titul přesunut do konkurenčního storu.

    Aby to nakonec nebylo tak, že za EPICem vlastně v pozadí stojí samotné Valve, a aby se prostě něco začalo dít, aby si měl Gabe s kým hrát, tak se najednou z ničeho nic objeví na scéně ten nanažraný EPIC. Který mu na nějaký čas odvede penězovod, na jeho účet na Kajmanech. A Gabe v novém FY2020 oznámí, že mu daroval neznámý sponzor 100.000 $ na vytvoření EP3 k HL2. A že si přeje zůstat v anonymitě.

    Anebo bude EPIC 15.2.2020 koupen společností Valve a hned na to, 29.2.2020 vyjde HL3 na Unreal Enginu 5...

    Ať žijí konspirační teorie....

  • Spis me de o to ze diky apple 2 ktery byl prvni PC si hodne lidi vsimlo potencialu PC a jeho uzitecnosti a prave konkurence kde se kazdy snazil vytvorit lepsi a vykonejsi PC.Diky tomu vzniklo uplne nove odvetvi bez ktereho nemuze existovat zadna dnesni technologie.

  • Jack1947

    Je příliš mladý a ostatně dá se říct že podobné diskuse nikdo až na vyjímky by v reálu z nás asi nevedl. Málokdo by měl odvahu protože neumí vytušit jaký je kdo charakter a hlavně jestli by měl na něj nervy.

    Nicméně ani já nejsem nějaký hrdý harcovník, ono začít na Gameboycolor někdy v troce 97? nebo kolik to taky není žádnej veteránizmus heh.

    Vlastně vůbec, díky za retro že se dozvím více o hrách doby kterou jsem zažil ale hry nehrál a nebo vůbec nezažil🙂

  • nekrmit trolla a spát :)

  • Je ale poměrně překvapivé, že se i přesto do takových témat sám rovnou pouští. A pak se snaží ještě svůj názor více prohlubovat a rozvádět. I když mu člověk taktně naznačuje, že tudy cesta nevede a je potřeba se vráti k diskuzi, která se zaobírá článkem. A i přesto, stále dál, vede si tu svou, započatou labutí píseň...

  • Jack1947

    APPLE zrovna respkt MAc není úplně štastný případ, protože mohl být jeden systém jen Jobbs byl asi moc nabubřelý tak si šel udělat vlastní... navíc co se z toho dneska stalo ouplnej majnstrym( jenže ne počítačový)- ale zase byla konkurence.

    Nicméně počátky pokud jsme u her se řadí již do roku 1951 nebo kolik... no počátky.

    I když já zase to tolik nestudoval, tak abych nelhal.

  • Jack1947

    Je to zbytečné se tím zaobírat, časová je kvůli tlaku, není to SONY nemají miliony nebo kolik ( miliardy?) aby si zaplatily permanentní. Navíc by to bylo dost debilnní a já tě chápu, tohle se mi taky moc nelíbí jna jednu stranu to Štýmu přeji páč usnul na vavřínech a měl by toho někdo využít aby ho probudil na druhou jak píšeš tratný bude jen a jen zákazník.

  • To je naprosto stejne jaky kdyby vykladal ze Apple 2 z 1977 je naprosta hromada srotu a pritom to byl zasadni prulom ktery nastartoval pocitacovou revoluci bez ktere by dneska nic neexistovalo.

  • To záleží jak se na to kdo dívá, a jakým způsobem a za jakých okolností tato EXLUZIVITA, i když je časově omezená (což jsem neuvedl ve svém předchozím příspěvku) , byla poskytnuta či dohodnuta.

    Mě osobně vadí až přehnaně agresivní konkurence, protože ta pak může znamenat, a to v některých případech, ve finále velký problém pro zákazníka.

    A Jak jsem psal, v případě The Division 2 se prakticky nic moc nemění...

  • Jack1947

    To je GGG to neřeš , naštěstí nikomu ještě nějak vážně neublížil jen chudák malá blbá mele o věcech o kterých nemá moc páru( spíše vůůbec) tak ho nech už jsem mu doporučoval aby si doplnil vzdělání alespon u RETRA ale to bych nosil dříví a kameny do lesa radší 😀

  • Boze ty si fakt 14 lety sopel.Bez radsi na youtube poslouchat Biebera jako pubertacky.Napsal jsi tu hromadu prispevku a v zadnem neni nic inteligentniho kdyz vykladas ze hra Metal gear solid ktera definovala zanr Spionaznich stealth her je nehratelny odpad.Boze ty fakt nechapes ze bez her jako Resident evil/MGS by si nehral dneska hry ktere tak vychvalujes???????????????.Konecne si uvedom ze vsechno v zivote ma nekde nejaky zaklad.

  • Jack1947

    Je třeba si uvdomit že bez těhle "blbostí- mazanic" by nevznikly ty dnešní "díla" to je snad jasné je to pokrok ale nějakej základ byl potřeba nic se nestane hned, je jasné že jen trollíš, i když nemusím černobílé nebo některé 60tkové filmy kje jasné že byli na tu dobu hodně z nich parádních ba co nadčasových to je jako HUDBA.


    1998-2000 byl zlom taková menší evoluce a před evoluce, opravdu byl první vir a zároven antivir, nojo ale to bys musel i něco vědět o historii, ne plácat svoje moudra, která jsou navíc nepravdivá a jde jen o jedno aby se vyvolával flame cílená na PC MR race.

  • Svatá prostoto, kam až je potřeba zacházet, aby měl někdo ještě zajímavější odpověď? Od úpadku společnosti až k prostatě jsem došli, takže už řešíme i nemoci...

    Ono to v jeho případě až tak mimo téma k danému příspěvku zas nebylo... Jeho vyjádření mohlo, zůstat bez odezvy, ale namísto toho jsi uhodil, takzvaně hřebíček na hlavičku, protože jsi jeho původní text vrátil zpět do polohy herní, ale věnující se poněkud jinému tématu... Olééééé

  • Jack1947

    Zaplatili si časovou EXKLUZIVITU, to nic neznamená ještě.

  • TheGGG

    si myslíš, že snad na konci roku 1999 a s rokem 2000 došlo lusknutím prstu k masivním změnám ve všech oblastech života jako nějakým kouzlem? Pls

    možná někteří lidi začali mít problémy s prostatou, proto se pro ně stalo všechno tak nesnesitelné, včetně těch fujky fujky mladých...


  • TheGGG

    on hlavně komentář toho eurogamera na který jsem reagoval, byl sám o sobě totální blábol, takže bylo třeba to pojmout z nějakého jiného rozumějšího úhlu.

    že spousta věcí zastará a stane se nesnesitelným ije holý fakt, dnes prostě nikdo nebude baf z filmů z 50s let... stejně tak hry před rokem 2000 jsou z 95 % dnes již nehratelné mazanice, kde nepoznáš postavu od křoví....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit