Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, nějak mě zarazilo, že se v upoutávce píše: "..Hra by se měla na konzolích objevit v posledních měsících letošního roku.." tak jsem podnikl důkladnou analýzu internetu (zadal the Divison do Googlu) Údaj vydavatele - nejdřív Q4 2014
  • wiesners
    Jedna otázka četl jsem komentář jednoho malého chlapce který říkal že vývojáři udělají lepší grafiku v této hře na pc....
    Ehmm chtěl bych vědět co na této hře graficky zlepšovat,z nových konzolí to jako jedna z mála her žere 60%výkonu...z Xone 70%(má trochu slabší HW)
    Ta hra je už snad na nejvyšší gr.úrovni co dnes vývojáři dokážou...a tady chlapec si myslí že by utáhl lepší grafiku,když bude rád že utáhne sotva tu next genovou?
    Z next genu to žere 5GB ram....na vyšší propustnosti vlastně na 10x větší propustnosti co máš na PC...připrav si na next gen grafiku min 16GB ram.
    Ok jaguar...to jsou 2 cpu čipy na sobě...2 processory 4x4+4x4tudíš něco jako PC i7,či AMD FX 8350...když vezmu v potaz tak tato hra využívá na next genu 6 jáder a 8 vláken,další 2 jádra jsou na streaming a OS....takže si kup min AMD FX 8350.
    GK....většina z vás zapomíná že srovnání s PC je nesmyslné...jelikož ta GR karta je sama DDR5 1GB(cca AMD 7850)+si bere 1.5GB z ram GDDR5..a cca 30%+výkonu z CPU,tudíš je ta gr karta až 2x silnější a výpočetních jednotek má i dokonce podle nvidie 2x více než titan...tak si pořid min AMD 7970,či si našetři na 7990....:)aby tvé PC dosáhlo stejného herního výkonu......nechápu ty malé děcka co ví exkrement o HW a kecají o věcech o kterých nic neví....za 40 let svého života jsem nezažil takovou demenci.
  • Ale jo, aj se tesim docela... uz ted musi byt ma graficka karta zhrzena, ze do ni poslednich par dni laduju akorat rogue legacy - tak tohle bude takova omluva =)).

    On a more serious note - uz prvni gameplay jsem videl asi trikrat, coz lze brat jako vcelku kompliment, anzto jsem se pristihl, ze videa z novych her vetsinou vypinam v pulce, a i kdyz musel byt port na pc kazdemu zrejmy, je fajn to mit oficialne =).
  • To sorry tiscali, ale nad sračkou co k hraní potřebuje dvě žažízení rozhodně slintat nebudu, to si můžou strčit někam a navíc je to ubisoft...
    • Proč bys potřeboval dvě zařízení?
    • ...který stojí za peckou typu Assassin's Creed a právě velice slibně vypadajícími Watch Dogs a The Division. Na svůj podpis v petici za PC verzi jsem hrdý.
      • Ano, Ubisoft kdysy dávno vydal Splinter Cell 1,2,3 a jinak si z posledních let na žádnou dobrou hru nevzpomínám.
        • Jack1947
          Nakonec i ten Blacklist se podle zahranicnich recenzi povedl.
          • Koukal jsem, ale nevěřim. Možná zkusím z warezu a když bude fajn (hlavně ten MP by se mohl vrátit ke kořenům 2. dílu) rád koupím origo. Ale všichni víme, jak je to dneska s hodnocením her...
        • To jsi asi nehrál Far Cry 3.
          • Jestli jsem u Far Cry 2 vydržel 2 hodiny, u Far Cry 3 už tak 4 hodiny...
  • Jak uz tady par lidi psalo, velmi evidentni kalkul. Jinak si nedovedu predstavit, jak hloupy by musel nekdo byt, aby ho zaskocilo, ze zajimavou hru chteji na vsech platformach.
  • tak u her pro Xone neni divu jestli ji vydavatel vyda pro PC, nebo ne, to uz jen zalezi na tom jake v editoru zaskrtne polozky u volby export xboxOne/PS4/PC
    • Ach jo:)
    • Miserius
      Tady nějakej expert tvoří hry jako The Division v editoru *1* *1*
      • walltar
        Jo představa některých lidí o tam jak se dělají hry je hodně zajímavá. *1*
        • A taky predstava jak se ty hry nedelaj je taky zajimava. Kazda jedna existujici hra ma build na win32, a je uplne jedno jaka platforma (vita-xbox-ps-wii-rohlik) protoze tam se to vyrabi, kodi, modeluje a testuje.

          Taky mi pride usmevne, ze kdyz hry vychazeli napric naprosto rozdilnymi platformami (x360,ps3), tak nebyl to zadnej problem (cislo kolik takovych her je mluvi za sebe), a tedkon tu mame 3x to same x86 (pc,xbone,ps4) a najednou to je strasne krutoprisne kdyz nake studio/publisher se to rozhodne vydat na vsecko.

          Ano tak nejak to bude, klik pri exportu jak v Unity.
          • walltar
            Ono nejde o to, že by to nejelo ... hra se vyvýjí na jedné konfiguraci HW a na tu je optimalizovaná až tak, že když bys ji dal na něco jiného, tak to třeba nespustíš ... Takže pokud bys měl stejné PC jak ten vývojář, tak není problém si to zahrát na win 32 ... akorát to 99% nemá a tak je potřeba optimalizovat hru aby jela na všem a to se u hry, která je jen pro konzole nedělá. Takže asi klik při exportu to jen nebude.
            • walltar
              Samozřejmě je toho víc ... já nejsem programátor, takže všechno z hlavy tady nevypíšu. Jenom se snažím říct, že to fakt o zmáčknutí tlačítka v "editoru" není ...
            • optimalizace vůči HW je jen dílek toho puzzle. Základem je pořád architektura výpočtů - čili procesor (tím ti dávám jen zčásti za pravdu)
  • Jack1947
    Kdyby to nebylo na pc (RS-PATRIOTS- hodne v nedohlednu) to by pc hraci nerozdychali *15* , takze krom te X one jeste pc aby nikdo nebyl smutny, to ten exkluzivni obsah XOne uz z principu mit musi, jinak by to nestalo ani za rec. 50:50 tedy skoro. *3*
  • Mato1987
    Ak bude division len online záležitosť tak ma to nejako moc netrápi, no ak tam bude aj premakaná a prepracovaná sólo kampaň tak prosím, rozhodnutie to vydať aj na PC velmi vítam, i keď som aj mierne skeptický, kedže viem ako ubisoft vývojári nekvalitne portujú hry na PC...
  • Paul_cz
    "PCčkáři mohli jen slintat. Ubisoft ale naštěstí nářky a přání hráčů"

    Sorry ale takovýhle plky na slušnej web nepatří. Že se na PC verzi dávno dělá a Ubi si jen chtělo zařídit trochu free marketingu muselo být jasný i naprostý bukvici.
    • me libi ten vtip se slusnym webem *5*
    • Tak to samý je s GTA V, že to bude později na PC a stejně se pořádají petice a "nářky" od PC hráčů jsou velmi slyšet. Viz. diskuze zde nebo na zingu, kde se dostali na více než 500 příspěvků. Prostě reklama zadarmo a lidi to nepochopí.
  • Konzolisti teď budou vzteky mlátit do stolu, že jejich hračky jsou o něco méně exkluzivní
    • Veskoslav
      Normálnímu konzolistovi je to naprosto jedno.
      • kennyB
        Ono to ale trochu naštve, když má vyjít nějaká hra jen na konzole a pcčkáři si tu stěžují. Ale to, že oni mají daleko více exkluzivních her jen na pc, to nevidí. Je to smutný.
        • Veskoslav
          Po pravdě? Kdyby bylo na mě a zaplatil bych ten převod, tak bych konzolistům dopřál tituly z pc:)
    • Miserius
      Přijde mi, ze tady se vzdy vztekaj akorat PC hraci proc nejlepsi hry jsou na tech topinkovačích, ale budiž, asi si musite najit vždy něco *1*
      • Shaker
        Ty mu vykas? To sou veci...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit