Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přesně to si vždycky říkám, když vidím cokoliv z téhle hry, chtělo by to singl.
  • Graficky to vypadá fakt perfektně.To je snad poprvé, kdy mi obličeje postav připadaly jako živé.Ale byl bych radši, kdyby to byla single player hra.
  • PC verze byla oznámena. Čekal bych tak několik měsíců po konzolové, ale vyjít má.
  • Oboje je špatně. Správně je to No Man's Sky.
  • V bravíčku psali, že je na zádech.
  • No urcite to takto vo finale vyzerat nebude
  • Tuhle hru sleduji již od oznámení, protože mě přitahuje koncepce tohoto MMO RPG mixnutého se střílečkou. Míra detailů, destrukce kooperace. Prostě je to koktejl, který dobře vypadá má netradiční námět a troufám si tvrdit, že bude dlouho dobře bavit.
    Paradoxně to bude snad první titul kde k něčemu bude i to hraní na tabletu, na to hodně lidí zapomíná. Proto je to pro mě zatím jedinný opravdový next gen :)
  • TheGGG
    wau luxus, už to chce ten PS4 *14*
  • Nejlepsi trailer na E3, ale pozor je to ubisoft, nedavam tomu moc velky nadeje
  • Shaker
    Jo, nahore na hlave :D
  • Ono pokud není člověk lemra, na gamepadu se dá hrát velmi slušně. A ano, na K+M to nemá a nikdy nebude
  • Tak pokud smotné PC pokryje většinu nákladů na vývoj a nebo i vydělajín spoustu peněz, není problém se zaměřovat na PC. Do tý doby..
  • sleepless
    Sakra práce, pitomá chyba. To má člověk z hraní divných strategií. Díky za upozornění.
  • Bože dej ať je to i při vydání pořád tak bombastické jako teď a neposerou to jako ty Hlídací psy.
  • Budeme se těšit, Drasťo. Ale musíš do toho dát všechno.
  • Já si ždímání HW na max představuju trochu jinak...
  • Smekám klobouk. Takhle to vypadá, když se ždímá hardware na maximum a optimalizuje. Člověk si jen s hořkostí na jazyku představuje, jak by dneska mohly vypadat hry, kdyby je dělali primárně na PC.
  • Grifus
    Jak me hrani her v poslednich letech prestava vic a vic bavit, tak kvuli tomuhle bych si snad vzal i tyden dovolena z prace. Hezky poradne zaparit s partou kamaradu a stravit nekolik desitek hodin ve virtualnim svete, jako treba kdysi v Lineage II. *5*
  • V článku máte "No man's land" , určitě jste měli na mysli "No man's sky" :)
  • Rado se... az zase budu chtit neco napsat urcite se nebudu drzet zpatky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit