Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky, Drasťo.
  • Ta mapa je strasna ale jinak je to nadhera. Opravdu doufam ze to vyjde na PC. Ta holka ma navic fakt sexy hlas... coz sem asi nepatri... ale stejne jsem vam to chtel napsat.
  • Krescz
    kdybys ho nahodou nekdy hledal tak je nahore ;)
  • A jelikož už je last gen, nejsou tyhle konzole spíš current gen? Next gen PS5 a Xbox TWO *1* *1* *1*
  • kazdopadne tohle ma vyjit i pro PC pokud jsem dobre videl...
  • Utohodle de poznat že je to gameplay, ale to Rainbow Six jim nežeru, ten feel to má jako by to ani nebyl multiplayer jen prerenderovaná situace.
  • kennyB
    Jen aby po tomto odkladu nepřišel další a pak zase další a nakonec z toho díky tomu nevyšla podprůměrná hra. Doufám, že to bude další adept na hru roku.
  • Tím se to vysvětluje. Jinými slovy vše co běží na nových konzolích je next-gen.

    Tak to asi i ty retro-indie hry co budou na PS4...
  • MickeyMutant
    South Park vole.
  • To je bod G... klitoris najde snad každý kdo není gay *3*
  • MickeyMutant
    Taky nechápu. Když střílečku, tak jedině s opravdickou pistolí.
  • Naleštěný vizuál kvalitní hru nedělá takže pixel sem, pixel tam vůbec neřeším. Co se mi trochu nelibí je efekt krve a upřímně doufám že půjdou používat mířidla na zbrani a ne nehorázné plýtvání přes crosshair které nám předvádějí ve videu.
  • Vypadá to skvěle, jen dodnes nedokážu pochopit jak vubec muže někdo hrát střílečky na konzoli.
  • MickeyMutant
    Next-gen je jako klitoris. Každý ho hledá, každý si ho představuje jinak, ale jen málokdo ho najde.
  • BookerDeWitt
    A next gen není v překladu next graphics nebo next visuals.
  • Keyz
    Hlavně co to má jako být ten Next Gen? Pro mě by to byl pokrok v A.I apod. Který jsem zatím neviděl.
    Naházet namísto 3 postav na scénu postav 10 není nic extra i když to vypadá lépe.
  • Jazz
    Mně se to zdá zdegradovaný už teď, ale možná už ve všem vidím Watch Dogs fiasko.
    Tak se modleme, ať to "nepowočdoksujou".
  • MickeyMutant
    Je to takový ošklivý, a neváhám říci, zlá, zlomyslná, nepěkná případ a věc, že se konečná vizuální kvalita dost liší od té původně ukazované.
  • MickeyMutant
    Next-gen hra je hra, co běží na next-gen konzolích. A next-gen konzole jsou ty, co přišly po těch last-gen.
  • Vsechny hry co bezi na nadupanem hernim PC vypadaji jako next-gen, mozna se v dalsim cyklu i konzoliste takove grafiky dockaji, ale to uz bude PC zas o velky kus dale...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit