Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Murlock

    Humus soudruzi, jinak se to nazvat nedá. Postava samá brambora, generický prostředí (krom datadisku SI), RPG systémy nefungují (vypáčit very hard lock dokáže zelenáč se skillem 5 a jedním pakíčem), LEVEL SCALING, Oblivion brány atd... Těch pár solidních questů,  DB quest linka a songy od Soula to fakt nezachrání. 

    • SlavicBes

      level scaling hre prospieva podla mna ...nie je nic horsie ako potulovat sa po krajine neohrozeny - to je nuda ...zaroven ten scaling bol vhodne spraveny nakolko aj so skalovanim nepriatelov ma clovek pocit (pravdivy) ze je ako postava ucinnejsia ....podla mna je level scaling dost nepravom zatracovana mechanika v Oblivione

      co sa tyka lockov, funguje to ako ma, nakolko ta hra je akcne RPG, nie len RPG, cize uspesnost hraca nezavisi len od statistik ale aj samotneho skilu hraca ...dokazes very hard vypacit aj na nizkom leveli, ale netvrd mi ze to ide bez problemov a ze nespravis asi tak 20krat load, kym sa ti to nepodari ....skill pacenia zamkov ti ma "len" ulahcovat samotne pacenie, lebo pacit very hard lock s vysokym level skillomje neporovnatelne pohodlnejsie a rychlejsie nez napr na level 5

      skvelych questov je tam kopec :)

      jedine s cim suhlasim ja su brany Oblivionu, tie boli neskutocne umorne a nudne fadne

      • Derp_1337

        Ten level scaling byl katastrofální. Do jisté míry ten scaling dává smysl třeba u nějakých konkrétních nepřátel, aby vždy představovali výzvu. Ale scalovat obyčejné bandity u cesty??! OMG!


        Člověk se pachtí za nějakým "rare" vybavením a kvůli němu zabijí třeba imperiální gardisty a za chvilku hraní to "rare" vybavení začnou nosit zaprášení banditi u cesty. Fakt otrava.


        Navíc to scalování nebylo moc dobře vyřešeno. Hráči, co udělali chyby ve stat buildu, se mohli dostat do situace, že ke konci hry většina nepřátel byla silnější než oni. Velmi nepříjemné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit