Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Khanemis
    Hmm, z videa se mi zdá, že obraz je pro obě oči víceméně identický, nejsem si jistý, jak moc velké zdání prostorovosti bude potom OR schopné vyvolat. Ale jistě, jen to jen takový prototyp. Rozhodně je chlapec šikovný, že dokáže sám tak rychle přidat základní podporu:)
  • Jack1947
    Tak se na ten humus budeme nakonec koukat i ve 3D. *3* Mozna i kdyz asi jen neoficialne.
  • Článek se spíš měl jmenovat "The Elder Scrolls Online dostane možná hned od začátku F2P platební model."
    • To si nemyslim a duvod je prosty. Hra je delana stylem pro konzole a spousta lidi, co maji konzole se na MMO tesi a tam ziskaji znacnou cast kupujicich. Nemuzete brat svuj subjektivni pohled na celou komunitu. (osobne mam ke hre rozpacite nazory, hru si nejspise nekoupim, ale ne kvuli penezum)
  • během tech 20ti minut, co se dá oculus používat i bez kýble, stihnu tak prodat věci, nabrat quest a zalízt do dungu... Oculus je na uplně jinej typ her, idealně hry dělaný přímo nato... a stejně, dokud nevyřešej ten základní problém, kterej způsobuje blicí stavy, je to k ničemu. A to vyřešit, je fakt oříšek největší, pukud si člověk nechce dělat díry do hlavy a cpát si dovnitř dráty... muze to mit klidne 4k res a 120fps a stejně se z toho pohybu každej zebleje
    • pravda bolí nebo o co vám de?
  • Měl si vybrat jinou hru, tahle hra bude rychle mrtvá s okulem anebo bez něj, takže zbytečný práce. RIP TES, zlatej Skyrim..
    • walltar
      Proč RIP TES? Bude další Singleplayer hra ... Proto taky na TESO Dělá Zenimax a ne Bethesda. Si myslím, že TESO s náma nějakou dobu pobude ... možná jako P2P to nebude největší úspěch, ale jak přejdou na F2P tak jim to určitě vydělá hodně ... protože lepší F2P hru sem zatím nehrál.
      • lol .. velmi naivni ... singlovej tes minimalne (a to zcela naprosto) dalsi 2 roky nebude. Proc by si proboha parazitovali mmo? Spousta lidi by totiz dosla k zaveru, ze za prachy si radsi koupit singla.
        • walltar
          Já sem neuváděl žádnej časovej údaj. Jen říkám, že je zbytečné říkat RIP tes, když další SP hra bude ... Ale! Skyrimu se prodalo 20M kusů. MMO si myslím bude mít mnohem horší prodeje. Takže zdržovat si hru, která potencionálně prodá opět 20M kusů, kvůli hře která jich prodá několik M si myslím není moc praktické.

          Ale nemyslím, si že další díl vyjde dřív jak za 2 roky, nehledě na ESO ... pokud by teda nedělali Skyrim reskin. Skyrim a Oblivion měl pauzu 5 let, Oblibion a Morrovind 4 roky ... Takže další díl SP tes bych před 2015 - 2016 nečekal.
          • MrSanta
            Jen aby to nebylo ještě dýl. Teď by měl být 'na řadě' další Fallout a ten ještě ani nebyl oznámenej. Bethesda, soudě podle minulých let, oznamuje svoje hry cca rok před vydáním. Lze tedy očekávat Fallout 4 nejdříve v roce 2015. Nemyslím, že by Bethesda i přes fenomenální úspěch Skyrimu (a potažmo Falloutu 3) pracovala na obou hrách na 100 % ve stejný čas.
            • TES VI Elsweyr očekávám nejdříve v roce 2016. *9*
      • Zajímalo by mě co na ni vidíš za klady/zápory. Za sebe můžu říct, že nudnější MMO dlouho nehrál a to jsem se těšil sakra hodně a doufal jsem, že by to mohla být po dlouhé době hra u které bych vydržel víc jak pár dní..
        • Ja bych si jen pral, aby vam vsem co tady na to plivete, uhnil hned na miste K o K ot, jestli se do toho pripojit jen jednou jedinkrat po releasu. To bych byl moc rad ;)
          • Prej a bude ti prano:-) pozor na to:-P
        • co je na tom tak nudnyho ? o.O ja to zatim vidim jako hodně slibný mmo, to pvp nemá konkurenci
        • Jestli nebude problem prave v prehnanych ocekavanich. Pockej az zklamani opadne a pak zkus plnou verzi hry. Mozna se ti to bud elibit
  • MickTheMage
    Tvorcovia TESO by sa skor mali vratit k Daggerfallu a Morrowindu a poriadne si prestudovat TES Lore, pretoze su s nim uplne v perdeli. :)
    • ... pan je odbornik, mohol by si im robit poradcu :P
    • Jenze to by se pak do hry blbe davali trebas peti ... pocitam ze takova zavodni slepice ... ze je to ptakovina? Nj, je, ale hraci to prece chcou ... nebo ne?
  • Pilgrim66
    Jsem jedinej komu připadá "TESO dostane možná neoficiální podporu" o dost krkolomější něž "možná dostane neoficiální podporu"? Nechci tu Grammar Naziovat, fakt mě to zajímá.
    • "možná neoficiální" vs "možná dostane", asi tak to chápu já :)
    • Je to OK.. Tvrdím ako Slovák ツ
  • MickeyMutant
    Shouts and Pukes of Dovahkiin the Dragonborn
  • Chtěl bych vidět ty environment artisty, co mají v Bethesdě. TES má samozřejmě své kvality, ale když vidím, jak nesmyslně rozhazují objekty po mapě, tak bych je nejraději nakopal do zadku. Oni snad nikdy nevylezli od kompu ven, aby se podívali, jak svět funguje. Přitom je k mání tolik šikovných umělců, ale do Bethesdy asi berou jen brigádníky z Ukrajiny.
    • evidentne sme nehrali tu istu hru, za Daggerfall som nikdy nemal pocit nesmyselne porozhadzovanych objektov, pozeram, ze kazdy je tu orbornik cez grafiku, alebo aspon zahradny architekt :)
    • Hele, z toho si nic nedelej, v tech zonach ktery sem stih projit (= newbee a zakladni za lesniho elfa) jsou defakto vsechny baraky cpy@paste ... presne stejne rozmistenej nabytek, presne stejne rozmisteny kose/bedny/... Zatim sem sice nenarazil na hokejovou halu uvnitr chaloupky ... ale s rozlozenim mistnosti vs externi vizual domu si zjevne hlavu taky moc nelamali. V tech zonach co sem prosel byly asi tak 4 typy domku - dve varianty na malej, jeden stredni, a pak "vila" (opet nekolikrat, az na par drobnosti totozne). Jako chapu ze se asi neda stavet kazdej domek zlvast ... ale mohli by mit tech variant aspon par desitek, aby to aspon budilo zdani realnyho sveta.
    • To je to nejmensi. Mnohem horsi je to s NPC a questy. Naprosta katastrofa.
      A pokud nahodou mluvis o TESO a ne TES serii,tak tu BETHESDA nedela.
  • fizola
    Ale pekne to vystihuje skúsenosti z bety, z 5tich minút sú 4 loading *1*

    Ale je velmi šikovný a dúfam že sa Bethesda sa mu ozve, lebo sa asi neozývajú kvôli vlastným plánom.
    • Tj, oni se mu ozvou, s tim ze porusuje NDA.
    • moje zkušenosti jsou 24 hodin test přičemž to 3 hodiny nejede (a nejlépe přes den když mám čas hrát) :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit