Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... a z moci jemu Bohem svěřené vyhlašuje Císař SwagfagMcYOLO XVIII. dnešek v celém Cyrodilu dnem bez kalhot!
  • Pete.palis
    A nerdi budou mít důvod házet venku ramenama *1*
    • Lawliet
      Nárameníky rovnou.
      • Pete.palis
        zkalený medovinou...
        • Lawliet
          Pochopil jsem to tak, že ocel jejich nárameníků bude kalená ve studené medovině. *15* Druhá verze je nicméně mnohem vtipnější. *1*
  • michal.hofman.378
    Koho zajímají podrobnosti o Elder Scrolls Online, ať navštíví jedinou česko slovenskou fanstránku této hry - ElderScrolls-Online.cz.
    • Vďaka za odkaz, pomohol. U mňa jasná kúpa, aj tak nemam nič iné čo by som zahral.
      A to, že na hru nadávajú -násťročný vidím iba ako veľké plus, aspoň nebudú otravovať ingame (nie ako tu).
    • Jo... ty myslíš ty ubožáky co ani nedokáží jednat fér a nesnesou konkurenci? No pěkná to komunita, upřímně se za ně stydím...
    • jj jen nekoukejte na forum :) teda pokud radi netrolujete a nemenite nazory a nejste vegetariani..
  • Thorar
    Jestli se ti císaři nebudou střídat po tejdnu, ale bude to fakt něco vyjímečného, tak to vypadá zajímavě.
    • je to uplne easy ... nejvetsi aliance bude drzet mesta ... a nikdo jinej nebude mit sanci. jednoduse proto, ze nikdy nesezene dost online hracu aby mohli mesto napadnout a meli nejakou sanci na uspech. Takze nakonec po nekolika uvodnich tydnech z toho bude dozivotni titul pro nekoho, kdo trebas uz nebude v ty dobe dlouhy mesice hrat.
    • Tak jestli to z článku chápu dobře, tak císař bude tak dlouho, dokud si jeho aliance dokáže držet alespoň část hradů a nedobyje je jiná aliance :) Takže stačí mít dobré lidi a je to v pohodě
    • jj a navíc na občanskou valku to měnení císařu sedí, ono císař se asi změní jednou za 2 měsíce,ale bylo by zajimavé kdyby nějaký Schopný hráč udržel Titul Císaře dost dlouho,Třeba 6 měsice to už by bylo na zápis do Lore.a já se vsadím že až bude tohle MMO končit tak v lore bude zapsanéj ten co byl císařem jako poslední než MMO skončilo.
      • Jednoduché, gildy a skupiny only pvp hráčů je všude jako sr...že jo....takže prostě buď udělají jednu ještě větší skupinku nebo budou tak nějak ač spolu tak proti sobě soupeřit, nakonec to stejně bude jen pro pár lidí, mezi kterými se to bude opakovaně vyměňovat ;)
        • přesně tak... já bych tam bral taky občas nějaký prvek náhody - že by se císařem mohl stát i úplný nýmand.

          Bohužel pvp je stavěno tak, že bez členství v nějaké alianci bude naprosto nehratelné. Nic pro solo hráče - dost zvláštní, když TES byla vždy solo hra a nyní bude úplným opakem.
          • Nebo nějakou formu dědictví, jako že by císařem mohl být nějaký tvůj altík. Vychovávala by tě spousta rádců, poradců a chův a byl bys od prvního levelu zvyklý na to žít v přepychu. (loot pro všechny!)
  • Mozna hloupa otazka, ale bude to f2p, nebo klasicky model s predplacenim?
    • Do 1/2 roku je to f2p.
    • Klasicky model predplatneho jako u WoWka. Drive jsem hraval roky WoWko na HC urovni a tohle me docela laka, ale v dnesni dobe F2P her uz nehodlam platit mesicni poplatky. Kdyz uz tak leda za aktivne odehrany cas. BTW momentalne hraji Neverwinter online a jsem docela vazne prekvapen jak me to bavi. Sice tam po vas chteji vsude realne penize, ale kdyz primhourite oko tak je to dost zabavne i tak. Muzu vrele doporucit.
      • NWN je poradnej vopruz... postavu vyexpis driv, nez stihnes splnit ukoly pro nizsi lv ... ke kterym se uz pak ani nedostanes ... a co pak? Koupis si mounta ... a mas ho v inv ... koupis dalsiho ... a zase ti zabere slot v inv ... proste ...lol. Fialovou vybavu sem si koupil za par fufni v aukci .... (komplet set) ... protoze jako chodit 150x dung, a modlit se, ze tentokrat padne neco pro tebe a ze vyhrajes los ...
      • NWN moc zábavný teda není. Možná tak ze začátku ale od 10levelu to jde s hratelností s kopce a jako všechny hry od PerfectWorldu chce prachy za všechno.
        Osobně vítám návrat k placení, není to taková částka aby mě zruinovala. Ale zase v obchodě musí být jen rozumný věci.
    • Bude to mít předplatitelský systém.
      • Dik za info.
  • Asi první vec co me na tyhle mmo zaujala, ale rozhodne bych kvuli tomu nebyl ochotnej platit mesicní poplatky.
  • Jack1947
    Mel jsem to napsat... driv bude to jenom vyhypovana Sr@cka!!!
    • Vyhypovaná? Já nějak kolem této hry nevidím žádný extra hype - hype byl okolo SWtor a Guild Wars2. Naštěstí GW2 je pořád skvělá hra, která se drží....což se nedá napsat o SWtor.
      • Jack1947
        Chtel jsem si jen "ulevit" (verim ze ten hype se dostavi drive nebo pozdeji). *12*
  • Lawliet
    V Lineage II něco takového fungovalo a myslím si, že dobře.
    • Tam to bylo v podobě "Heroes". Heroes mohl být jen jeden z dané classy. Nezáleželo to na klanech/gildách či aliancích , ale na hráčovi samotném. Ještě aby se toho turnaje o titul Heroes mohl někdo účastnit tak musel mít titul "Nobles" . Fungovalo to tam fakt suprově, lidi s titulem Nobles byly lidi co mají hodně věcí v malíku a o L2 vědí skoro všechno. Heroes byl zase někdo kdo byl v daném povolání expert :) (Mluvim o Lineage 2 Chronicles 4). Jinak tam taky byly hrady a klan leader nějakého hradu mohl určovat daně v městech který jsou poblíž těch hradů. Podle mě je to dobrý nápad na část end-game, hráči budou mít motivaci to hrát a snažit se zlepšit. Jinak pro lidi co píší že to může zabít hru a že to bude jen pro velke guildy a aliace: Nezapomeňte že podobný věci má i EVE online, Planedside 2, Lineage 2, bude to mít Warhammer: Eternal Crusader a určitě ještě několik her který mě zrovna teď nenapadají. Z těch zmíněných her to ve všech dobře funguje ( kromě Warhammeru, to ještě nevyšlo :D). Teď záleží na tom jak to tvůrci TESO udělají a jak to zakomponují do hry, jaká dají privilégia ( jak se píše ve článku), musí to dobře vyvážit a mohlo by to bejt hodně dobrý :) .
      • Lawliet
        Myslel jsem konkrétně tu část s hrady, daně a distribuce seedů.
        • Aha moje chyba, i když tam mam napsaný i ty hrady :D
  • Čím více o této hře vím, tím více jsem si jist, že to bude další propadák ala SWTOR, který dopadne úplně stejně.
  • Vypadá to úžasně. Já bych to stahoval ale slyšel jsem že tam budou poplatky.
    Moje peněženka mi to nechce dovolit.
    Ale bude tam otevřený svět ? myslím tím že když třeba půjdeš ze Skyrimu do Morrowindu že tam nebude loading.
    Já doufám že tam to bude otevřený úplně všechno.
    Tím ta mapa bude větší než v Planetside.
    • Otevřený svět to na 100 % nebude. Bude to mít instancované provincie a v provinciích ještě budou instancované bolasti včetně instancovaných měst a instancovaných míst speciálně určených pro hlavní příběhovou linii.
    • Mělo by to tak být, ale nejsem si teď 100% jistý.
      • Tilwaen
        Tak nějaké načítání tam být musí, to už by byla příliš velká oblast, aby to šlo bez něj. Ale mohli by to udělat bez loadingscreenů.
        • V TESO se otevřený svět nekoná! Jednak nebudete moci navštívit nepřátelské provincie, dále bude instancované celé Cyrodiil na řadu menších instancí, budou instancované jednotlivé části provincií, dále pak dungeony komplet instancované, instancované také města. Loading bude bohužel docela častý neduh. 100 % potvrzeno.
          • Tilwaen
            Tak pokud nebude načítání příliš dlouhé, tak to snad ani nevadí - dalo se to čekat *4*
            • Tilwaen
              Vždyť v LotRu je svět také rozdělen do několika menších "map", na jejichž přechodech se svět vždy načte. To, že to mají dobře udělané a hráč téměř nic nepozná, je věc druhá.
            • Proč? V LOTRO můžu jet hodinu na koni (ne v kruhu samozřejmě) a žádný načítání.
          • Ještě pro šťouraly: Navštívit nepřátelskou provincii snad bude možné ale až po dosžaneí max. levelu = tedy v podstatě k ničemu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit