Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • naražím tím na to, že když nekdo ohlásí hru ze stalkera která se bude odehrávat 100 let pred katastrofou (tudíž tam žadní stalkeri nebudou), budu se cítit že jsem nedostal to co jsem chtel. Jinými slovy když ohlásí hru z morrowindu, kde morrowind bude vypadat jinak než jsme ho znali, tak to už nebude morrowind a nedostanu to co chci.
    Chápeš?
  • Tuto hru neznám ale proč je lákadlem zasazení do sveta morrowindu? v mmo hrách hráči hlavne hrají pvp obsah, nebo dungeony/raidy. Delání ukolu ve svete je obvykle nutne zlo. Prišla tahle hra s nejakým unikátním systemem, který delá hraní v otevreném svete zábavným?
  • Co to meles? Jak jestli byli 100 let pred katastrofou stalkeri? Ne, to opravdu nebyli. Narazis tim na co, jakoze ted je ten morrowind zelenej, resp. zarostlej? Ano, takovy byt skutecne mohl ze ano.
  • taky se omlouvam ale byli 100 let pred katastrofou v černobylu stalkeri?
  • Omlouvam se, ale to mel byt pokus o ironii, nebo o co? Pripad jak s morrowindem tak se stalkerem dava naprosty smysl, tudiz doufam, ze si se nepokusil o ironii zcela smysluplnym faktem.
  • tam byly i oblasti, které nebyly pusté a šedé, třeba hned okolí první vesnice Seyda Neen. Šedé a pusté to bylo hlavně kolek toho vulkánu, který tvoří střed ostrova a na popelových pláních, kde žili ty divoké kmeny šedých elfů. Bylo tam asi 10 různých typů krajiny, od bažin po stepi, až po vulkanickou krajinu. A pokud jde o grafiku, ta ve své době době byla jako zjevené, stejně jako rozlehlost toho světa. A když k tomu pak ještě přibyly datadisky Bloodmoon a Tribunal...
  • to dava asi stejný smysl kdyby nekdo ohlásil hru ze stalkera, akorát se to odehrávalo o 100 let dríve pred katastrofou
  • ne, myslím že to byl zámer aby to melo takovou atmosféru
  • maros.goc
    Pamätáš si to len preto, lebo úroveň PC bola taká nízka, že grafiku otvoreného sveta nedokázali v tom času vykresliť s väčším detailami ...Preto bola krajina taká šedá, pustá, nudná, sychravá
  • Protoze podoba kterou znas je temer o celou eru a pul pozdeji, resp. neco kolem 750 let?
  • P.S.
    ja si morrowind pamatuju jako depresivní a divnou krajinu, skoro jakoby to bylo na Marsu, tohle z tech par zaberu vypadá moc sluníčkove a zelene.
  • a proč neudelali morrowind tak jak ho známe?
  • smejki
    Morrowind mám moc rád. Zajdu se tam podívat, až to bude free.
  • ve hrách jsem většinou komplecionista, tj. snažím se udělat každý možný quest ve hře, prozkoumat všechno, ale na Morrowindu jsem tenkrát málem vyhořel. Pamatuju že tenkrát jsem si koupil krabicovku a pak jsem to hrál 6 týdnů vkuse 10 hodin denně, myslím že jsem udělal většinu questů za všechny možné frakce ve všech městech. Pak už jsem v TES hrách přestal být komplecionistou. Je lepší hrát to jen za jednu guildu a ne se snažit stát guildmasterem všeho a projet všechny vedlejšáky. Tyto hry mají vedlejšáky stejně docela nudné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit