Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zamna ma ta hra 0/10, uz v bete som vedel ze je to onicom ale stale som v nieco dufal. Tyzden som tomu daval nadej a hral to s nechutov no nic dobre som nenasiel.
  • Jack1947
    A jéjé mazalo se... *15*
    • Veskoslav
      No furt tu jsi, tak pořád málo.
      • ty máš co řikat... :D
        • PravyMonty
          Veskoslavovy alespoň nezpůsobují rakovinu.
          • já mám rád všechny magory, díky bohu za ně
      • Jack1947
        Dneska jsem tu moc nebyl, tak klídek. Uz mas dohraneho Wolfa? 15hodin a je to fuc co nůůda, nůůda. *3*
  • Lotr
    Nechápu tak vysoké hodnocení.
    Jde o naprosto průměrnou hru. Ničím nevybočuje a ničím není extra zajímavá.
    Jde jen o zneužití známé značky.
    Hrál jsem jí desítky hodin v uzavřené Betě. Ano zpočátku jsem doufal že průměrnost je jen o problém Bety.
    Ano ta hra není špatná. To v žádném případě. Ale není skvělá.
    7/10 je prostě moc. 5 nebo možná 6 (ano já) pokud jste fanoušek Svitků.
    • Jack1947
      Lotr= Trol!
      • To říká ten pravej.
    • Veskoslav
      Hrát špatnou hru desítky hodin? Já špatnou hru hraji hodinu maximálně.
      • Lotr
        Jsem fanboy Svitků. Už od Daggerfallu.
        Měl jsem možnost se účastnit uzavřené Bety tak jsem jí využil.
      • Carmamrdon
        Ty už se prober. *7*
      • kde psal že je špatná?
  • Krescz
    za ty prachy? *11* 5/10
  • Lawliet
    Ta hra asi musí fungovat, nebo nechápu tak vysoké hodnocení. Zdálo se mi, že se na ni jen nadává ve většině případů. Chcete mi říct, že za každé 3 negativa někdo našel 7 pozitiv?
    • Jestli ctes diskuze pod touto hrou, tak uz jsi uz mohl vedet ze 95% hate prispevku je od hateru co hru ani nehrali.
      Smozrejme ze hra funguje a samozrejme ze to neni hra pro kazdeho. Co chces slyset vic?
      • Lawliet
        Jistě čtu a také poznám "hate" příspěvek a kritickej příspěvek. Samozřejmě nemluvím o příspěvcích lidí, kteří se do diskuze chodí vyblít, ale o smysluplných, strukturalizovaných příspěvcích hráčů, kteří hru hráli a hráli ji s tím, že se chtějí bavit a né nas*at a také samotných let's playů a názorů ze článků od redakce.

        Navíc pokud má MMO atribut "není hra pro každého" tak je to špatné MMO.
        • "Navíc pokud má MMO atribut "není hra pro každého" tak je to špatné MMO."
          To je názor ze kterého bych blil velebnosti *11* *11* *11*
          • Lawliet
            Tak mi prosím vás přeložte zkratku MMO vážený pane. Jaká je jeho podstata? Že to hrají masy lidí. Pokud někdo chce udělat MMO stím, že to "není pro každého" tak nědělá MMO, ale normální multiplayerovku.

            V MMO dělá z velké části hru hrou to, že tam hrají tisíce dalších hráčů, že to tvoří nějakej svět, nějakej celek. Neříkám, že to je problém TESO, jenom reaguji na ten výrok "není to pro každého".

            Jasně, že člověk, který MMOčka nehraje ho hrát ani nebude, ale pokud MMO vystupuje stím, že odrazuje i lidi MMO-pozitivní, tak je něco špatně.
            • To jako myslis vazne co jsi napsal? To snad ne? *8*
            • Jelikoz zadna hra nemuze byt pro kazdeho uz jenom z duvodu, ze nekteri lidi od ni chteji uplny opak nez jini, tak podle tve definice neexistuje a nikdy nemuze existovat dobre mmo ;)
            • Jack1947
              Ne to je spatne formulovano, myslim ze vhodnejsi prirovnani je neni to pro skalni fandy TES a vlastne to asi neni ani pro ostatni je to ovsem vice pro Casualy no... asi nevim nevim... jen doslechy ja sam to nezkousel a treba to je i dobre. *4* Kdyz vidim co z toho zvniklo.
        • bléééééé... pardon to se mi stalo ve společnosti poprvé
  • stejně to nějak nechápu, oni někde tvrdili že to bude 100% originální MMORPG který nikdo nikdy nevidel? Nebo v to jen vsichni doufali a ted sou nasr.. že to tak neni? nebo lidi čekaj, že když už teda za neco zaplatí 300 mesicně (fakt macek!!) tak to musí bejt ta nejneuvěřitelnější pařba na světě? Celý je to divný... ten hate a vše okolo
    • Vegen
      A kde je v tom článku hate? :)
      • ten hate je vecinou v diskusi, na games a jinde... v recenzi je: "TESO je dobrá a silně nadprůměrná hra.."

        Takže to je ten fail na kerej se tu vsichni třásli?
        • Jack1947
          Kdyz nekdo rad primocare jednoduche hry... nema rad Elder serii tak asi ano. *4*
          • no ok a proč smazali tu naší diskusi? :D
            • Jack1947
              Echm... nechteli hejt/flejm takze ji utly. (asi kvuli Vaginsovy ten je znamy svou ... ojedinelou debatou). *4*
    • Jack1947
      Conspiracy theory. *8*
  • Jack1947
    Sklidili co zaseli... Hosi! *3*
    • Dildo_Vagins
      *sklidili
      • Veskoslav
        Ty se fakt ještě snažíš mu to opravovat?:)
        • Dildo_Vagins
          Vidíš ? Už si to i opravil.

          "There is still hope" - Gandalf
  • sem řikal že to bude fail, stejně jako sem tvrdil že PS4 bude hned po release zaostavat za PC... ale ne, fanboyové mi málem urvali hlavu, prohlašovat něco takového dopředu
    • Od kdy je hra 7/10 fail?
      Ze jsi ty dopredu odepsal nejakou hru,kterou si ani nehral,to spise svedci o tve omezenosti nez o nejake predvidavosti.
      A ano,uz se tesim az me zase nejaky forum nerd nazve 'fanboyem'.
    • Lawliet
      Ty děláš, jako by jsi prohlašoval něco světoborného, co nikdo normální už v tu chvíli nevěděl ohledně next-genu.
  • Llour
    Myslím, že celkem spravedlivé hodnocení *4*
    • KIMCID
      tak tak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit