Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RickyMatew
    Mužu se zeptat. Má výběr rasy vliv na příběh, a nebo to bude jako v Oblivionu ze at si vyberu jakoukoliv rasu budu začínat stejně ( Oblivionu se začínalo ve vězení pokud si vzpomínám) Díky za odpověd *1*
    • Pokud beru v potaz zkušenosti se sérií TES, tak nebude. Nicméně mezi rasami vládla vždy nerovnoprávnost a například na Argoniana se hodně lidí koukalo jako na odpad. Plus každá rasa má svoje zvláštní schopnosti, respektive vždy měla, takže tu nějakej vliv nejspíš bude. Jestli ale chceš vědět, zda bude odlišná dějová linie pro každou rasu, tak to dost silně pochybuju. Prd víme, ale skoro bych za to dal ruku do ohně
      • Typuji že to bude jako v Oblivionu kdy na rasu reagovali obyvatelé oslovením císařský, khajiite ale nic moc více.
      • Foxtrot_cz
        Taky si myslím - ten příběh je o Dragonbornovi a to jaké je rasy je přeci jedno...
        Maximálně bych to typoval na nějaké vedlejší mise, které budou speciálně pro danou rasu, ale jako celý děj, to by jim nestálo za to...
    • všechno je stejne ve videu bylo videt ze si to primo tam upravoval co chce byt a začatek byl stejnej
    • Podle těch dvou videí se začátkem, je to tak, že ať si vybereš jakoukoliv rasu, tak začínáš úplně stejně.
      • RickyMatew
        Díky moc :)
  • pkart
    Jen tak mezi námi... o čem že to nesmíš mluvit před vydáním? :)
  • smejki
    Lukáši, zkoušel jsi hrát z pohledu třetí osoby? Je to konečně použitelné?
    • janchor
      Zkoušel, je, ale osobně bych tak Elder Scrolls nikdy nehrál.
    • proč by nebylo, kdo ti dava ty pluska vetsina komentu je naprosto k ničemu
      • smejki
        Ve všech TESech i Falloutech to bylo nepoužitelné a vhodné tak maximálně k očumování volasní postavy. Joe, já vím, že jsi jen troll
        • Se zamysli jak funguje bojovy system a musi ti dojit, že bez zasadnich změn to bude naprosto stejne jako v předchozich dilech. Pokud mame klasicke miřeni myškou, bez permanentního zatargetěni či nějakeho druhu assistu, nedovedu si představit že by byl pohled třetí osoby lepší než první. A chvala bohu, protože je to snad jedina fantasy, ktera fps styl použiva.
      • MidnighT91
        Proč by nebylo? Co třeba proto že v Oblivionu to stálo za hovn*...
        • v oblivionu to stalo za hovn..? ja tam klidne prepinal a hral jsem v poho third person o ničem nevim
          • jnsCZ
            A animace běhu do strany, která vypadala jako snaha o moonwalk ve fuseklích na ledě, to se dá přehlédnout?
            • mas pravdu, lenze zda sa ze to bude vyzerat aj v Skyrime tak!!! a este tie suboje kde NPCcko po zasahu mecom padne ala dopravna znacka, tak to uz je uplny bonbon...a boj s mecom jak po frakturach obydvoch pazi a este aj s obrnou dokopy, proste FANTAZIA!!! nevadi zahram aj tak!! len skoda toto ma dokaze troska rozladit vzdy *8*
          • MidnighT91
            V oblivionu jsem third person zapnul jen jednou, z mýho pohledu byl pro normální hraní naprosto nepoužitelnej ale jestly tobě vyhovoval tak už mlčím...
  • Jenom doufam ze na mem PC nevyskoci nejaky konzolovy silenstvi...To nic nemeni na tom, ze se nemuzu 11.11.2011 dockat ! :)
  • FiCTive-MAN
    Mám pocit že tohle video už je tu asi potřetí. Jinak už aby to bylo venku. Teď si asi nejdřív stáhnu starý TES III a pak přejdu na Oblivion a nakonec na Skyrim. (hezky popořadě *15* )
  • i tak se těším
  • uz jen ta veta "a do ruky dostal Xboxový ovladač" mi zene slzy do oci :-(
    • káááámo tak ty si iny DAAAABELL!!!! uz som sa dlho tak nezasmial...si to zabil... *1*
    • A mne zenou slzy do oci zaprisahli pckari, kteri budou porad dokola omliat, ze diky konzolim uz hry nejsou co byvaly..
      • ...pravda, len nieco take napisat je lakadlo na minuska :) no co uz s nimi, asi ich to strasne bavi...
    • proc ?
      • napriklad proto, ze od dob konzoli mame neprehledne inventare a menu postav (Oblivion, Fallout, Fable, Dungeon Siege) a prekombinovane ovladani (trojhmat na klavesnici)... nastesti to vetsinou jde vyresit nejakym addonem nebo patchem...
  • Jó, ženský - ty dokážou vždycky "podržet", když to člověk nejméně potřebuje...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit