Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    Dal bych 9/10 za tu grafiku.
    • troll detected...
    • grafika víc než dostačující
      • Je to dostačující, proto 10/10. Kéž by k tomu takhle přistupovali i rodiče u dostatečných na vysvědčení. *1*
      • BoB.2
        Tohle je muj screen na nastavení ULTRA
        http://imageshack.us/photo/my-images/51/tesv2011111021113759.png/
        Mě to jako dostačující nepřipadá.
        • mas pravdu, grafika je prumerna, pohledna v celku, ale slaba v detailu. grafika tvori cast atmosfery a kdyz te takove veci prasti do oci, tak te z toho skveleho sveta tlaci zpatky do reality, a to je spatne. proto s tebou souhlasim.
          • Blbost, skvelou atmosferu ma spousta knih, kde je jen text bez grafiky. Skvelou atmosferu majk i roguelike hry s ascii grafikou. Grafika pro atmosferu neni vubec dulezita. Nakonec, skvelou atmosferu maji i stare hry jako system shock nebo ufo, a proti nim je grafika skyrimu doslova luxusni. Lidi jsou hrozne sparchanteli a hloupi. Ani nechapou jake jsou technicke rozdily mezi otevrenym svetem a koridorovkou.
        • hraju na medium na rok starím noťasoj a grafika luxusní...nic takovýho co posíláš jsem neviděl. Ikdyž je fakt, že jsem hodně lidí slyšel nadávat, ale nevím čím to je, možná špatná podpora nějakejch grafik či nevim
        • Tohle neni tvuj screen, ten se na netu vali uz par dni, tak klid.
          • BoB.2
            A kdo myslíš že ho tam dal.?
        • Anal.S
          Jak kdyby byl Skyrim o zkoumaní šroubů na klecích :)
          • BoB.2
            No to ne, ale je to do očí bijící takhle si ULTRA prostě nepředstavuju
            • neboj sa, casom urcite vyjde nejaky ten "high-res texture pack" pre honibrkov ako ty
            • Jo ty seš ten týpek, kterej si užívá hru sledováním řetězů.

              Jo brácho, to máš těžký no. Skyrim asi nebude hra pro tebe.
  • Mel jsem obavy... ale, skyrim si 10 urcite zaslouzi ... je to perfektni hra a kdo rika ze ne, tak hru bud nehral nebo je herni impotent.. i kdyz je pravda ze UI nekdy fakt sere no ... S modama ta hra zas nabere uplne novy rozmer... HAIL BETHESDA! :) povedlo se :)
  • konecne dostala 10 hra ktora si to zasluzila :) az na mensie zakysi AI ktore su v takejto velkej hre nevyhnutelne je to uplne dokonala bozska hra...a mimocohodom mne na desktop nepadla este ani raz
  • No 10 bych tomu zrovna nedal. Jsou tam straně staré mechanizmy, které člověka vytáčí, ale celkově se mi to dost líbí.
    • Anal.S
      To by mě zajímalo jaký starý mechanismy tam jsou? Mě právě příjde, že jim ta modernizace skoro ani nesvědčí. Co bys chtěl? Rychlejší HP regen a co nejrychlejší drcení čudlíku v cut-scénách?
      • Tím jsem myslel padesát let starý koncept "zemřeš a jedeš od posledního savu" to otravné zpomalování při překročení limitu váhy inventáře, loading při každém vstupu do budovy, atd. atd.
        • prve dve veci neviem ako si predstavujes zrealizovat a loading je pre mna osobne + s mojim starym zelezom mi to aspon v dungeone neseka
    • navrhni nove mechanizmy a zarobis majland
      • bobsh
        copak navrhnout, ale zrealizovat...
        • Copak zrealizovat, ale zbavit hru všech bugů a glitchů ... :)
          • Copak *16*
  • aha 10? opravdu tak asi jo no... jdu si to koupit xD
    • Dej pak link na stažení.. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit