Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S hodnocením 10/10 souhlasím a to z několika důvodů. Jsem RPG pozitivní, jsem TES pozitivní už od Areny, Skyrim je hra na dlooouho,momentálně nemá konkurenci a dlouho mít nebude,což se musí počítat a jako plus se musí připočítat i fakt, že Skyrimu přidá komunita taky nějaký ten bod hodnocení navrch. To že měl Skyrim porodní bolístky? Ani jsem nevěřil, že by to bylo bez bugů. Slabší textury jsou obzvlášť u Dwemerskýho štítu naprosto otřesný, to si přímo koleduje o retexturing, jinde je pozoruju, ale celkový dojem mi nijak zvlášť nenarušují. Pro naprostýho konzumenta, který o hře ví jen to že tam bude zabíjet draky, bych hru ohodnotil tak 7/10. Všichni ostatní viz hodnocení. +1 za RPG, +1 za herní dobu, +1 za komunitu ...
    P.S.: Všichni tu píšete jak jsou boje jednoduchý...no...hraju se štítem a udržet si staminu, vychytávat směr útoku (nestačí se prostě jenom krýt) a při tom rozdávat rány sekerou i štítem na tři nepřátele naráz tak, aby měli co nejmíň času na útoky mi zrovna jednoduchý nepřijde. střední obtížnost....obzvášť "bossové" jsou chvílema mňamózní
    • ja hraju na obtiznost Mistr... a boje nekdy jsou opravdu dooost tuhe no...
    • Já sem si řikal že mi to nějak nevychází. :) Ještě si v hodnocení můžete přidat +1 za fanouška TESu. *3*
  • Ta hra ma obsah, i kdyz jen tak chodite a nic nedelate. Jestli se to taky tak da rict, ta hra ma dusi, i kdyz treba jen chodite krajinou... Jasne, nic neni dokonaly, ale tady clovek musi smeknout. Sila evoluce.
  • pri TES treba byt trpezlivy a pockat si co vytvori modderska komunita.
    oblivion bol sice ok, ale paradne som si ho uzil az s cca 100 modifikaciami (proste je to po hratelnostnej stranke uplne ina hra).. takisto skyrim ujde, ale pockam si hlavne na UI overhaul, pretoze toto je riadne konzoloidne (na konzolach sa to hra asi fajne, ale na pc je to utrpenie)..
    bethesdu treba hlavne pochvalit, ze hracom umozni vytvarat a menit obsah hry *4*
  • 1. půl hodina = Co jsem si to proboha koupil
    1. hodina - Hej hustej výhled, ale grafika na blízkost nic moc
    3. hodina Kua ten Dungeon vypadá ihned líp když je ručně dělanej..
    4. hodina Neměl bych se podívat ještě tamhle a tamhle než dojdu do toho Bílého Průsmyku?
    5. hodina No do pytle Design města!! Ten drak!!!
    6. hodina Kůň? Baráček? To musím mít!!!
    16. Hodina Hej ta mapa je vážně veliká a já mám zítra ráno od sedmi přednášku... No nic ta se jednou zatáhne... Regenerovat posvátný strom je přece duležitejší
    • +1 presne tento pocit mam aj ja. najpr ze ake hnusne GUI, co to za inventar, alenakoniec som si zvykol. :D
    • my zatahujem peřdnášky pořád *15*
  • Najlepsia hra aku som kedy hral. Je tak uzasna ze po dni hrania som si musel zobrat par dni dovolenky len koli Skyrimu. Prva hra ktora mi je viac ako hobby nez len obycajne hranie. Doporucujem kazdemu.
  • Ja si myslím že skyrim je iný ako oblivion. Oblivion aj gothic 3 v roku 2006 boli grafické skoky proste posunuli tu ostrosť textúr z hľadiska sveta aj jeho umeleckosti boli generované ,na rýchlo robené na kvantitu. Skyrim je iný prípad to už je jedno že grafiku ma strednú a svet veľmi pekne urobený myslím že sami hovorili že po prvý krát to urobia ručne vzali si to za srdce a je to aj vidieť.
  • pc verzi bych rozhodne 10 nedal vzhledem k spatnemu ui a stale prapodivnemu pocitu z melee souboju. 10 si dle mne zaslouzi opravdu jen vynikaci hra ve vsech ohledech. ale to je dnes tezko, ze? kdyz se nam 10kova stupnice smrskla na 7-10, at nezeru 6-10
  • Mě se to též nelíbí...
  • Dnes číselná hodnocení hry hodně přeceňují. Skyrim je na 9/10 a takové CoD u mě 5-6/10. Uznávám, že je s tím potřeba něco dělat, ale to je třeba alespoň v celé republice. Nebylo by dobré zrovna u téhle hry začít s mírněním hodnocení, když těsně před ní dostávalo CoD devítky jak na běžícím pásu. To by Skyrim zbytečně degradovalo. Chtělo by to udělat mezník a vyhlásit, že počínaje třeba rokem 2012 budou čísla střízlivější a hráči by už věděli.
    • JohnyTheZik
      jo jasny :D..
      lidi si neradi zvykaj na novy veci..

      Btw ktery jiny hry by si to za poslednich par let zaslouzily? Zrovna skyrim je na tu 10 jak vysitej.. Kdo hral, chape
      • S tim souhlasím. Taky se od toho nemůžu odtrhnout. Myslel jsem, že nejdříve dohraju L.A. Noire, ale Skyrim mne prostě ne a ne pustit. Pro mne jednoznačně hra roku... A říkám, když CoD 7/10, tak Skyrim i jedenáctku obhájil...
  • http://www.youtube.com/watch?v=xCjL17CY14M Něco příjemnýho do ucha? *5*
    • Lehce off topic
      • Silně off-topic. Ale když už jsme v tom: DEMENCE!
        Jako sry, ale pokud je někdo schopný míchat pátý přes deváty, věřit v blbosti typu chemtrails?!, iluminaty?!, strasit s NWO, (zjevnou, predevsim emocialni) manipulaci varovat pred manipulaci (hehehe) a v diskuzi se hadat o neskutecnejch kravinach - to vlakno o rakovine je napr. vyzivny, tak si zaslouzi poslouchat tenhle odpad..
        Nejvic me fascinuje jak rvou ze jsou ostatni ovce, navzdory faktu, ze oni sami jsou zjevne zaslepeny radoby-alternative-stado. Ale az jich bude dost a stane se z nich mainstream, tak je to prestane bavit.. :)
        • Mechwarrior_bw
          to je klasika, ja som postrehol napríklad jedno pravidlo ohladne zástancov konšpirácií - označujú iných ako ovce, robia to radi a robia to často. Majú radi pocit, že vedia niečo viac ako ostatní čo ich akosi uspokojuje, tak teda nech si to užijú ... možno je to ich jediná radosť.
      • V tomto případě to lze prominout ;o)
        • Mechwarrior_bw
          sry, ja som to nahlásil a dúfam, že podobné hovadiny sa tu už nebudú objavovať.
        • No tak jsem jim to tam alespoň dislikenul. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit