Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Je to moc dobře že se vyvijí české (!!!) hry i na 3Ds přeci jenom je to v u nás celkem pomíjená konzole a i když jí nevlastním přeju jím, aby se na ni nezanevřelo a pokud se nepletu na handheld ještě snad přimo česká hra nevznikla.
    • MickeyMutant
      "Ale jo já pořád vidím že česká herní scéna ještě neřekla a doufám dlouho neřekne své poslední slovo."

      Jack1947, červen 2014
  • Fanusikom dungeonov by som spomenul Vaporum - steampunkovy gridbased dungeon na ktorom sa pracuje: https://www.facebook.com/vaporum
    http://www.vaporum-game.com/
  • Mám dohráno a musím se ztotožnit s recenzí, skvělá hra která se pěkně hraje. Jen co mi vadí je, že by mohla být delší. Chci prostě víc pater/levelů. Co takhle dlc a nebo pokračovaní, The Keep 2: Watrys ressurection *14*
  • KIMCID
    česká hra a je v EN?
    • tahle otazka je myslena vazne?
  • Thorar
    Tohle mě konečně donutí připojit 3DSko k netu a zjistit že tam je nějaký eshop :-)
  • Graficky to teda vypadá jak Dungeon Keeper II, dokonce i to písmo je snad přímo ukradený..
    • flash789
      Dungeon Keeper II ? *8* *8* *8*
  • Za obnovu krokovacích dungeonů jsem neskutečně rád, protože se jedná o jeden z nejlepších žánrů (a s Occulus Riftem to bude přímo orgasm přinášející, už se nemohu dočkat). Přesto mě mrzí, že autoři nepřidávají města s NPC, jako tomu bylo v Brány Skeldalu, kde navíc člověk mohl chodit po světě. Vím, že je to jen otázka času, ale já nenávidím čekání na něco, co chci a nemůžu to ovlivnit :/
    • solomon.short
      plně ti rozumím...
  • Doufam ze vznikne i PS Vita verze, ted jsem ja vite hral demon gaze, dungeon ve stylu wizardry 7 a byla to naprosta parada.
  • Macon nesklamal...prijal by som i mobilnu verziu...skoda ze nerobia nic pre PS4
  • proč je na výchozích platformách PC?
    • Protože je hra plánovaná i na PC.
    • A proč by tam jako PC být nemělo , když hru na něm vlastně tvoří ? Jestli ty nejsi unixový trotl ...
      • proč mi hned nadáváš? jen se ptám, zajímá mě proč je tam PC, chtěl bych si to zahrát na počítači totiž tu konzoli nemám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit