Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dogkiller
    Měli se vykašlat na nějaké 3DSko, které má tak 50 lidí, a udělat rovnou verzi pro PC, které má 5 miliard lidí. Takto se dočkáme akorát další otřesné konverze. *11*
    • Asharak
      Na 3DS budou mít daleko lepší zisky *3* je to pěkně popsané v levlu. 3DS prostě není hatované jako konzole a pc takže se o něm nemluví jako o masterplatformě *1*
    • Klobasor
      Ja mam 3ds a asi si to koupim :)
    • Vsadim se, ze na 3DS ta hra vydělá daleko víc než na PC, který ma 5 miliard lidi :-D
    • Z toho 99.99 % warez deti..predaje by boli 100 kusov a palenky 150tisic
      • Ako sprosty dedincan mas v tom skusenosti
    • ale na 3dsku nemaju ziadnu konkurenciu
  • flash789
    8 - 9 hodin, koukam ze dneska uz staci nekterym u rpg opravdu malo, kdysi si clovek za tuhle dobu ani neudelal postavy.. *7*

    PC verze je pro mne zbytecnost..
    • je to relativne, ale 8-9 hodin kvalitnej hry nie je na skodu, da sa mat menej kvalitne rpg, pripadne mmorpg s x- nasobne dlhsiou hraciou dobou, ale ako + by som to nebral, a nie kazdy chce hrat hru mesiac, dva
      • No, kdyz si vezmete jednoho z kralu techto druhu RPG Black Crypt, tak je videt, ze opravdu 8-9 hodin je jak kdyz plivne. Tomu by musela odpovidat cena, ktera by kompenzovala kratkou hraci dobu.
        • flash789
          rpg mají většinou slozite systémy rozvoje postav do kterých uplne proniknout trva pomerne dlouhou dobu, rpg mají pribehy které aby se poradne rozvinuly potrebuji také cas, sposute lidi zalezi na rp a jakémusi splynuti z postavou atd. Dungeony jsou trosku atypicke, je to vlastne samostatny zanr, ale porad spada do rpg. Za 9 hodin nemůže hra nabidnout ani jedno poradne, z toho co jsem jmenoval vyse, a me osobne nestoji za to věnovat energii hre v které se sotva naucim systém, souboje a proniknu do ni a ona skonci..rpg potrebuji cas..delsi herni dobu.uznavam ze plno lidem na 3DS to staci, celkem to tam sedne (i když na DS jsou dungeony z herni dobou 100+ hodin, jako je třeba etrian odyssey, Elminage Gothic) ale na PC to je opravdu z moji strany zbytecnost.
    • Chces-li priklad zbytecnosti, podivej se na svuj prispevek :)
      • flash789
        no..hlavne ze ten tvůj ted obohatil svetovou pokladnici vedeni.. *7
        ..ale tak pokud mas problém s necim nazorem...tal ok..v pohode..chapu
  • Muj dotaz souvisi s vydanim PC verze. Pozorujete taky po ocku konkurenci? Konkretne myslim druhy Grimrok. Kalkulujete treba s tim aby Keep vysel pred/soucasne/po Grimrocku? Diky.
    Jinak verze na DS vypada paradne na tu PC verzi se fakt tesim. Co priste sci-fi dung ve stylu Perihelion. Byli byste jediny kdo neco takovyho dela .)
    • flash789
      Byli by jste jediny kdo něco takového dela..
      Skutecne?
      http://games.tiscali.cz/preview/space-shock-kroky-ve-vesmiru-61949
      • Chlapce ty nevis co je Perihelion. Zjisti si to. Ale ja to chapu, to ses jeste potil u taty v trenkach.
        • flash789
          jo mas pravdu..Perihelion jsem nehral, ale myslim ze když mi bylo kolem 30 vysli Wizards and Warriors, ale kdy jsem hral Captive 2: Liberation si uz nevzpomenu..ale urcite uz po vojne (ještě byla povinna:)
          • Krásný důkaz toho, že ani věk nezaručuje moudrost *4* (anebo alespoň vkus při výběru avatara).
            • solomon.short
              ty mas co kecat :)
            • flash789
              jezisku, tebe mam docela rad, tak me zbytecne nerozciluj :)
            • Kozy
              říká zabiják psů..
            • Dogkiller
              Ty raději pomlč Ježíšku, ty se svým výběrem nicku a avatara působíš jako typický člen psychiatrické léčebny. *2*
          • Takovejch let ti je a porad mas problem porozumet psanemu textu? Nebo jsi ten Perihelion opomenul zamerne aby sis mohl rypnout? To mi take moc dospele nepripada. S vojnou na me nemachruj ja taky nemam modrou. Mozna ti to pride divny, ale na ty vojne bylo plno ldi. Urcite v tom nejses sam.
            • Jo v pohode, me slo prave o ten Perihelion, to je dost atyp, melo to vyjimecnou stylizaci.
            • flash789
              no jo..blbe sem to precet, ale sci je sci fi..
              a ta vojna...jen jsem chtěl abys mel jasno ohledne tech trenek..nic vic a nic min
  • 8/10, lol dneska je apríl?
    • Mart9
      Fanoušci žánru nadržení při nedostatku takových her tu 8 ocení. My ostatní, kteří by to nehráli ani zadarmo, můžeme v tomto případě jen mlčet.
      • solomon.short
        tak bez trollit k novemu Womb Raideru....
        • Mart9
          Takovou hru neznám.
    • Málo, že jo ?
    • eb42
      proc? http://thekeep-game.com/nintendo3ds/#reviews
      • Trolling is everywhere
  • eb42
    Nechceme PC verzi uspěchat, ať už vizuální stránku, tak hlavně ovládání.
    • solomon.short
      vzpomínám na legendární recenzi od A.A. na dungeon master 3. co implementovat hlasové ovládání? se závidslostí na síle řevu? :)
    • solomon.short
      no, donutili jste me si koupit konecne 3DS :)

      a pc verzi si koupim taky. dekuju za hru!

      jak uz tu zaznelo, nechteli byte se pustit do sci-fi dungu ala cast Albionu?
    • MickTheMage
      Mate cas, imho. Teraz maju PC hraci a hlavne ti co maju radi isty druh RPG taky kopec veci na hranie, ze by sa mohol The Keep v tom stratit. Co by bola (aspon podla reakcii na Nintendo verziu) skoda.
    • maros.goc
      hlavne spravte väčšie levely, zamotanejšie (s viacerými cestami ako sa dostať do ďalších podlaží ak sa dá), a prosím implementujte aj skutočné hádanky, to by bolo úžasné :)
      • flash789
        zahraj si tohle a mas klid..
        http://store.steampowered.com/app/291960/
  • del0
    A já už myslel, že je to recenze na PC verzi. *9* Tak nic, zpátky k čekání.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit