Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Chtěl jsem to koupit, ale 400 Kč za 2 hodiny se mi fakt nechce dávat. Navíc když jsem LoU kupoval v akci za 900. Počkám na nějakou akci, protože podle ohlasů je to dobré DLC, které doplňuje hlavní příběh. Jeno s cenou přestřelili.
    • Prosím vás. Slýchávám to tady často, ale může mi už konečně někdo z vás vysvětlit proč je pro vás čas strávený u hry úměrný penězům a kvalitě? Respektive proč provádíte přímou úměru kvantity a kvality? A proč to proboha používáte jako něco o co se můžete opřít v diskuzi? Já nevim, ale když se někdo ohání hracím časem tisíc hodin a něco u Diabla nebo WoW a podobně, tak je mi z toho spíš do breku. nedávno jsem strávil, plácnu, dvě hoďky nad Gone Home a užil jsem si to jako žádnou jinou hru za posledních pět let. Tohle není ani tak reakce na Weskoslava, jen mě tím jeho komentářem připomněl některý příspěvky, co se tu občas objeví a já bych rád slyšel, proč argumentujete tou cenou za třeba 40 hodin zábavy. Nechápu to. Jako byste neměli žádnej jinej argument než tu kvantitu.
      • hrani her prece neni jedina zabava v zivote? Normalni clovek si muze dnes vybrat z siroke nabidky, jak si uzivat volny cas a proto je pomer cena/hodina zabavy prece logicka velicina. Samozrejme to nelze vse takhle absolutne merit, ale jiste voditko to nabizi. Osobne se nedivim, ze zde lidem vadi davat za hodinu hrani 200 korun.
      • Lidi zde jsou zakomplexovaní tupci, kteří si prostě chtějí a musejí stěžovat. To je to, co dělají. Tak jako si muj pes líže koule, spousta lidí na games.tiscali jsou pesimistiští magoři. Já si 3 hodiny u Left Behind výborně užil a za těch pár stovek to stálo. Ale to těmto individuím nevysvětlíš.
        • tobe to za tech par stovek stalo, jinemu to za to treba nestoji. Tak mate kazdy jiny nazor a jine priority a jenom proto oni jsou ti spatni a ty king? *8*
        • A ty si ty koule lížeš taky?
      • Tak asi proto, že každy má nějaký rozpočet. Asi ne všem se chce utratit 400kč za 2 hodiny hraní a zbytek týdne koukat do zdi.
        • To jo, to je v pořádku. Pokud si něco nemůžu dovolit, tak to chápu. Ale taky tu pár lidí občas říká, že "Co to je čtyři sta korun. Dvakrát nepůjdete do kina nebo nebudete mít pár piv a máte to". To mi taky hlava nebere.
      • Kozy
        To jsi asi moc her posledních pět let nehrál, co?
        • Já si vybírám.
      • Jo chlapče to jsou prostě jednoduchý počty. Celá hra stála 1400 a hrací doba je 17 hodin tohle stojí 400 a je to na dvě hodiny. Nemusíš se nijak snažit aby jsi pochopil že je tu něco trochu špatně.
        • Počkej, ale jestli vás ta původní hra bavila a myslíte si, že jeto kvalitní hra, ať už si pod tim pojmem představíte cokoliv, tak to potom už není otázka ceny u případneýho datadisku nebo dlc. Teď se mi nevybaví kvalitní datadisk nebo dlc, ale ... třeba dřív, když vyšlo Diablo 2: LoD, tak si nedokážu představit, že bych si ho nekoupil. Původní hra byla naprosto skvělá a i kdyby ten datadisk stál třeba dva litry, tak si ho koupim. Sice by to trvalo dlouho, než bych si našetřil, ale udělala bych to. Je to jen otázka priorit. Pokud teda nejsteochotný dát čtyři kila za DLC pro hru, u který se většina lidí počůrala, tak mi to připadá divný. neřeíte potom kvalitu, což je to, o co jde přece každýmu, ale tu kvantitu. Raději čtyři sta rohlíků než jednu svíčkovou na smetaně.
          • Vše má ale své limity.
          • Veskoslav
            Far Cry 3: Blood Dragon, Citadela či Sc II HoTs. Nejdražší Sc II s cenou okolo 750 Kč, Far Cry 3 BD za 6 euro, Citadela za 1200 BP (což odpovídá cca 300 Kč). A všechny jsou minimálně dvakrát delší než toto DLC.
            • jseš asi úplně postiženej co?
            • Spíš bych teda chtěl slyšet někoho, kdo hrál Last of Us a strašně se mu ta hra líbila a zahrál si i tohle DLC. je tu někdo někdo takovej?
      • Jack1947
        Je krize, paklize neco kupujeme potrebujeme aby se nam to bohate vratilo ne. *4*
    • Já jsem za TLoU dal spoustu peněz, nelituju toho, ale u tohohle DLC počkám až slevní. Nevíte vůbec jak se to na PS3 kupuje? Ještě jsem to nezkoušel.
      • God-of-War
        Najdeš si to DLC na Storu, rozklikneš ho, pak klikneš na kolonku buy a můžeš začít stahovat. Samozřejmě musíš mít nakoupený kredit, který sezeš v každém obchodě a nebo můžeš koupit i přes kreditní kartu, ale to moc nedoporučuju.
        • Veskoslav
          Není nic jednoduššího než mít stupidní platbu přes sms ověření.
          • A taky nemít u kreditky online platbu povolenou napořád. Já jsem zatím platil přes internet kreditkou jen dvakrát, jednou na steamu a pak na kickstarteru.
            • Veskoslav
              Já mám přes sms+musím si to vždycky ručně aktivovat platbu+upozornění při platbě nad 500.
        • Neni to zbytecna paranoia? I v pripade nejakeho podvodu s kreditkou banka vsechny penize vrati. Je rok 2014. Nejake kupony jsou uz fakt dost out.
          • God-of-War
            Jak se to veme hele. Ten incident s hacknutím nebyl zrovna moc pěknej. *9* Sice se mi žádny peníze neztratily, ale proč to riskovat.
            • Erien
              Na co tu kreditní kartu máš? Stejně tak jako PS můžou hacknout i jakoukoliv jinou službu. Stejně jako hackli Steam atd. S tvým přístupem bych nemohl nakupovat vůbec nikde.
        • Proč né tu kreditku? Kvůli hackrům?
          • God-of-War
            Jj, raději to neriskuj a kup si 500kč kredit v obchdě. Neni to moc dobře ošetřený proti hackerům. Sám si ten kredit kupuju v krámu. Ten pak zadáš do kolonky Reedem Code nebo tak nějak se to menuje a můžeš vesele stahovat:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit