Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    ale jistě, ve slevě za 300,- nebo ještě lépe z bazaru... a yakuza je trochu jiný případ, ta svůj styl a povahu neskrývá a za nic se nestydí (prostě mě jen trvalo překousnout její styl), tlou 2 je skryté zlo, takže až ho ostatní odhalí, z review bombují a všichni na to zapomenou, tak si pro to zajdu do bazaru a pár hodin tomu věnuji

  • Nic pro deti a teenagery. TLOU bych si driv taky tak neuzil. Tema deti mi bylo naprosto sumak. Ale ja hral TLOU jako svou prvni PS4 hru az jako cerstvy otec ve chvilich, kdy mrnous spal. Ten zacatek me pokazde rzseka a brecim jak zelva. Hra mi dost silne pripomina film "The Road". Ta depréze a posmournost filmu i hry se zaryje fakt hluboko.


    Moc se tesim na druhy dil. 

  • Femt0

    Ano. Bude to jen pro ty, který jsou "woke". 😂

  • J.V.Stalin

    Tvoji rádoby nekompromisnost jsem ti přestal žrát ve chvíly kdy jsi tu psal jak sis koupil Yakuzu přestože předtím rezolutně nejel vlak přes svítící kopy a barevné pěsti...

    To jedině dokazuje, že je otázka času než do LoU II praštíš taky 😉

  • Coffin.Corner

    Mám vypůjčenou PS4, takže jsem si řekl, že si doplním vzdělání a zahraji si tolik oslavovaný titul The Last of Us. Asi po třech hodinách hraní se ale dost nudím. Prosím řekněte mi někdo, že ta pravá imerze ještě přijde, abych se dokopal hrát tuhle hru dál....

  • TheGGG

    ne díky, mám radši katany jak golfové hole a radši pořádného samuraie, jak tuto postapo agitku... takže za mě tsushima... že vypnuli lajky na youtube jen dokazuje, jak je drunkman vyklepaný...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit