Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lawliet
    Naughty dog... Crash *14*
  • Ja hraju asi 20 let na PC ,a ted si k vanocum nadelim PS3ku kvuli Demons Souls a Dark soul a mam pokoj.Neni to zas tak strasna polozka ,pro lidi co radi hraji.
    • No já se upřímně taky rozhodoval co koupit ... jestli technicky i designově vyrovnanější XBOX nebo PS3 která graficky zaostává ale má víc exkluzivních titulů a BR k tomu ...
      A co jsem nakonec udělal ? .... Zaplatil pohřeb :/
      • Graficky zaostává? Ty jsi asi neviděl Uncharted, Gran Turismo nebo Metal Gear Solid, co? *12*
        • nebudu kupovat PS3 jen kvuli třem hrám.... jinak PS3 ma všeobecně horší grafiku jak X360
          • Kdyz to clovek zkouma lupou a vidi ty dve verze primo vedle sebe, tak u nekterejch her asi jo *3*
            • No tak to ale zase prr, MGS 4 je cokoli, ale urcite ne oskliva hra. To nevim jestlis videl nejakou slabsi uroven treba, ale celkove je MGS 4 graficky hodne povedena.
            • Přesně takto jsem to myslel . Z toho co lze srovnat , se mi osobně rozhodně víc líbí grafika Xboxu ..... a ted mne nekamenujte , ale MGS 4 který jsem hrál byl po grafické stránce ... brrr vysloveně ošklivý .
  • Šmarja pozor na plíseň na nohou jinak tě rovnou odstřelí !!!
    Jinak konzole vs PC .... :( myslím že nás chtějí donutit , abbychom si koupili ty jednoúčelové krabice *16*
    • Stačí si konzoli půjčit, případně levně koupit použitou, a pak ji hned zase střelit i s tou hrou. S trochou štěstí tě to nebude stát ani korunu.
      • A vánoce nejsou celý rok ;)
      • :) No jo , když ono se už potom nechce moc posílat do světa :D Spíš pak člověk propadne sběratelské mánii a skupuje kdejakou hloupost co se na tu konzoli objevila ...
        Takže ano , o konzolích z druhé ruky a nákupech ze shopů za pakatel , kde již o takové zboží nikdo nestojí vím své . Ale na druhou stranu dnešní banování a online účty, mne od poslední generace úspěšně odrazují .
        • Ty máš strach z banování? Aha tak je to jasné nechce se ti z PC kde se snadno stahuje na konzole kde to neni tak jednoduchý.
          • Ale jdi ty joudo , co takhle koupit banovanou konzoli za výhodnou cenu , na to už je také meducína ? ..... Jinak na konzole se stahuje o sto šest .
            • To ale nenapsal takže dokud to nevysvětlí zůstanu u toho co jsem napsal já. A toho joudu si nech od cesty sám znám několik lidí co se bojí banování právě kvůli vlasnímu stahování. A proto odmítají konzole.
    • ZvacA
      No jistě, je to obchod. Ale podívej se na to střízlivě, jestli mám dvorní vývojářské studio, které se s svými hrami specializuje na Playstation a jejich hry si razí úspěšnou cestu exkluzivitou, nelze předpokládat, že začnou šaškovat na PC scéně.
  • jbenj007
    Studio Naughty Dog výdycky vědělo co dělat za hru......a o téhle hře The Last of Us nebude pochyb když na PS3 vydali serii Uncharted která se nesmazatelně zapsala do herních dějin....tohle studio Naughty Dog je srdcovka společnosti Sony a proto nedělají svoje hry na PC.
  • *16* Proč takovy hry nedělaj na PC? Prostě Apokalypsy,Trosečnici prostě o přežití ! Neznate aspon nekdo takovou hru na PC?
    • Si zahrej Dead Island,ten mas na PC
    • SirArag
      Pokud nepotřebuješ špičkovou grafiku a nevadí ti, že hra je zatím označována za pre-alfa (i když hralenou) verzi, tak bych ti doporučil Project Zomboid.

      Vlastně používá stejný princip jako Minecraft. Tedy že zaplatíš za nehotovou hru a čekáš na nové verze.
      • To sem hral ale moc me to nechytlo :/ A dead island je sice o zombikach ale neni to uplny surival jestli vite co myslim a nelibí se mi porstředí ostrova ,ale Nemusej tam bejt zombici treba jen katastrofa ( napr. Still Alive taky jen na konzole WTF) ze lidi bojujou o přežití :) ma nekdo naky navrhy prosím :)
        • SirArag
          Tak ono není pořádně teď ještě moc co dělat. Já si teda počkám ještě pár patchů a až uvidím jakým se to vydá směrem, teprve si to koupím.

          To samé u Minecraftu. Kdybych se měl rozhodovat jen na základě Classic verze a neviděl žádná videa nebo si nezahrál staženou verzi, tak to teď nemám koupené :)
        • napada me starsi zalezitost THE LAST DAYS OF GAIA
          http://www.youtube.com/watch?v=NzGgqiaDzKA
          http://games.tiscali.cz/recenze/the-fall-last-days-of-gaia-cz-51113
    • Přesně. Tohle by mohla být pecka jak cip, a oni to daj jen konzolistům.
      (a teď se tu rozjede flame war konzole vs. PC)
      • Konzoli má v dnešní době většina hráčů tak v čem je problém?
        • kdo ma jen PC minuskuje. za me +1

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit