Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj všichni, píši jako člověk, který nikdy komentáře nepíše ale po tom, co tu vidím, jsem to prostě nevydržel a musím zareagovat.
    1, The Last of Us jsem dohrál (byl to sice boj s manželkou, ale nakonec jsem to zvládnul, dokonce jsem kvůli tomu jednou v noci vstával a jednou nešel do práce :). a, Já jako hráč veterán dohraji cca 4 hry ročně a aby mě něco přesvědčilo musí to být opravdu ultra pecka. b, Také když už mě nějaká hra přesvědči natolik, že ji hraju znova, tak to musí být opět ultra pecka. (protože naposled jsem hrál vícekrát half-life 2) c, Taky když kvůli hře, dokážu vstát uprostřed noci, nejít do práce, pohádat se s manželkou - tak to zase svědčí jenom jednomu - musí to být ULTRA PECKA d, Celou domu co jsem hrál tuto hru, absolutně nevím co vedle mě manželka pořád žvatlala, dělal jsem jenom: ehm, ehm, jo jasně... e, Hrát tuto hru je lepší než se dívat na film, být na pláži v Řecku a pod.
    verdikt: Tahle hra patří do TOP her, co byli kdy vytvořeny. Kdyby byla nějaká cena pro vývojáře, tak hlasuji pro ně, je to určitě za mě nejlepší PS3 titul. Kdo říká, že ne, tak nechápu, co je potom dobrá hra? Vždyť v téhle hře je všechno...
    2, Dále absolutně nechápu, kdo tu pořád řeší jestli konzole nebo PC atd. atd. atd. - O co Vám de? Proč to sem vůbec píšete? a, Na PC jsem v práci celej den a doma to zapínat tak mi praskne hlava...b, Jelikož jsem podnikatel a mám fakt hodně málo časo, tak když si chci zahrát hru, tak chci strčit cédéčko do černé mašiny, zapnout a hrát. - Žádný instalace, ladění nastavení, ladění systému, nabíhání atd atd. - Prostě zapnu a jedu a hotovo! Žádný starosti c, Když si zapnu hru, chci si lehnout na sedačku v ruce držet gamepad a pít pivo a zapálit si cigáro, né shrbenej u PC apod. A koukat na velikánskou televizi....d, Je jasné, že konzole byli udělány jako herní mašinky. Proto zde vždy budou vycházet exkluzivní hry které na PC nebudou, proto budou vývojáři vyvíjet hry na konzole - je to business tak to prostě je, komu se to nelíbí, tak bohužel má smůlu...
    verdikt: každý má rád svoje a to respektuji. A když ne, tak přece nebudu psát do fóra třeba Crysis 1 - že to není na konzole stěžovat si ---- koho to zajímá, že to někomu vadí??? Mě teda určitě ne...Na závěr bych rád poděkoval všem, kteří si vše přečetli až sem do konce :)
    Krásný den! TOM
  • Je jedno na cem clovek paří. Pocitac, konzole, handheldy whatever... Vzdyt sme jedna rodina. *5*
    • PC je nejlepši!!!!! že rodina omg!!! žadna rocdina! konzolisti jsou retardi!!!!!!!!!!!!!!!
      • Karel je vocas
      • napis me tvoji adresu, az pojedu pracovne okolo prijdu ti dat poradnou facku, treba se proberes. P.s. Nechapu toho cloveka co to tady ma na starosti a ty ubohe komenty hned nemaze.
      • ty jsi retatrd! kdyz vidim co tu pises ty a tobe podobni tak se normalne stydim za to ze jsem PC hrac, to co tady nekteri lidi dokazi napsat je fakt na bliti a misti admini to koukam vubec nezajma
    • Drakersss
      No škoda že tu není tolik rozumných lidí jako ty :) ,některé lidi tady vůbec nechápu.
      • TheFeardemon
        Máš pravdu že takových lidí je málo...PC,Playstation,Xbox,Nintendo...Všechno to jsou stroje udělané pro naší zábavu (No,PC je i na práci :) ) a né proto,abychom se hádali a posílali navzájem do...já nevím,neprozkoumaných krajin...Konzole mají svoje výhody i nevýhody,Pc to samé,ale navzájem se snažíme přesvědčit,že jedno je lepší než druhé.Konzole mají svoje specialitky,hry,pro které stojí za to si konzoli koupit.PC má zase jednoduší systém MP a celkově práce...Prosím lidi,pochopte,že tenhle boj nemá žádný smysl.A celkově se mi zdá,že se navzájem hádáme jen kvůli tomu,že to je lehce vytažitelný důvod....ach jo :(
    • I rodina má černé ovce a tady to je úplné stádo.
    • Miserius
      Svata pravda...
  • Nasr*t... Přečetl jsem si Cestu od Mccartyho a to mi bude stačit. *2* (To že po nocích brečím do polštářku, že to neudělali na pc, je už druhá věc)....
  • Viktor_H
    Tady je to zralé na zavření.
  • Já si nemůžu pomoct, ale Veskoslav by měl dostat Kinedryl v některých dnech. *4* Pardon
  • smajdal
    Ani to nebudu číst, když si to stejně nezahraju.
  • Umaroth
    Jsme vsichni hraci a hry nas spojuji, tak prestante plivat jeden na druheho jen kvuli tomu na cem hraje, je to kazdeho vec co mu vyhovuje, jeden ma to a druhy zase tohle a kazda platforma ma neco do sebe, at si kazdy najde to svoje a to ze nekomu vyhovuje neco jineho neznamena ze na nej budu hazet spinu a odsuzovat to, a jeste horsi je ze to dela na popud hry kterou si na sve vyfaboyene plaforme nezahraje. Lidi seberte se ! Vzdyt to nejdulezitejsi je ta hra a co nam dava !!!
  • Miserius
    Diskuze plná "youtube hráčů", odborníků přes korupci a věštců budoucnosti... Takže normálka
    • Tak co nastavíš si na youtubu 480p a máš to jak na konzoli. A ještě k tomu můžeš pít ranní kávu, honit atd.
      • Miserius
        Mas teda zkresleny predstavy o ND hrách... Ale pokud chces koukat jak nekdo hraje, pit kafe a honit si, mozna ti to staci
        • Stačí to honění!
  • I kdyby nic jinýho, tak dokud budou na Games diskuze, budu sem chodit. Lepší počteníčko neznám. *15*
    • To je ale smutný..
  • Není na PC = nezájem.
    • oktavius66
      Nestěžuj si

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit