Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales
    Mno, mám zatím odehráno 14 hodin a 83% :) Dneska to snad dorazím (teda alespoň poprvé) :) Z mého pohledu majstrovsky zvládnutá hra, která se hned zařadila k těm mým vůbec nejoblíbenějším. Už se nemůžu dočkat, až to dohraju a hned to pustím znovu :)
  • A je to tady!
    http://zpravy.idnes.cz/houbova-infekce-v-kalifornskych-veznicich-fje-/zahranicni.aspx?c=A130619_210652_zahranicni_ert
  • Téhle hře uškodil ten přísný koridor ,chtěl sem se víc projít po Campusu,po lesích ,vidět vlky ,medvědy,víc dramat ve městech,víc volnosti,vždyť....teď mě to napadlo ,udělat tohle prostředí a obě postavy do stylu svižnější Dear Ester to by bylo HUge!

    No nic doufám v druhej díl
  • Bomba! Koupe ps3 se mi vyplatila. Gran turismo 5, dark souls, heavy rain, mortal kombat 9, nhl 12 a ted to, kvuli cemu jsem si psko poridil...the last of us - u me skoro jasna desitka, a to jsem PC hrac. Jedina vyhrada - nejdou odtahovat mrtvoly, i kdyz tady je to docela zbytecnost, ale skoda ze to nejde...
    • Miserius
      Odtahovani mrtvol me taky stvalo, nepratele je videj a hned zacnou hledat, skoda... Ale treba zase kdyz najdou partaka s sipem v hlave, hned kricej ze mam luk at se ostatni kryjou
  • mam 80 gb "tlustou" PS3,občas u některý náročnější hry se větrák rozhučí ale tady jede celou dobu a po chvíli hlásí že je ps přehřátý a vypne se,neví někdo co s tim?pomůže postavit krabici?nebo tu hru prostě udělali pro slim... *9* *9*
    • Ne to neni přehřátím, ale nekompatibilitou. Je to prostě bug.
    • Na to bacha, takhle jsem u Skyrimu přišel o "fat" PS3, když se dvakrát nebo třikrát vypnula kvůli přehřátí - pak jsem ji musel horkovzdušnou pistolí opravit, abych si vůbec mohl zkopírovat data (backup na PS3 je výsměch, v tomto případě je k ničemu), deaktivovat PS3 a vše přenést na novou "slim"ku.
    • hitokage
      Mám stejný model, nastojato se chladí o něco lépe. Zkus ji vyčistit od prachu a postavit na dobře větrané místo (ne moc blízko u zdi). U většiny her moje PS3 hučí jako raketa, ale nikdy se mi přehřátím nevypnula. Last of Us na vyzkoušení bohužel nemám.
      • Mam od r.2008..nehučel,někdy na konci roku 2011 odešla mechanika a dal jsem to do opravy,dali mi úplně novej kus ale to je ta raketa,bud od tej doby ty hry graficky nebo nárokama ušli dopředu nebo prostě je v něčem jinej no,horší.Hučí to hučí ale taky se nikdy nevypínal,až do dneška..tahle hra holt asi dá zabrat.Vysál jsem ho od prachu ale stejný,dík za radu,zkusim ho postavit,přemejšlel jsem o tom.Snad to pomůže,mít takovou pecku den a nemoct jí hrát pořádně je frustrace.Nebudu kvuli tomu kupovat na půl roku/na rok novou trojku..
  • Půjde tahle herní pecka pustit na PS4?
  • frag.ment
    Tak hra je opravdu zábavná, zatím odehrány asi jen 3 hodiny. Ale na jeden neduh jsem narazil hned ze začátku a nikde ho nikdo nezmiňuje - hned při prvním vstupu na "otevřené" prostranství, kde jsou stromy, keře atd, tak jde framerate do kytek, nebo se aspoň obraz při otáčení dost prapodivně hýbe a nevypadá to vůbec hezky. Rve to oči :-(
    • 3hodiny? *3* Tak to tě to nejlepší teprv čeká.BTW po 1. hodině jsem si řikal,co je to za shit,pro mě hra začala až po první skupince Clickerů a později je to ještě lepší.Mám za sebou 17 hodin(prolejzám každej kout:) a pořád není konec.
      • boby6677
        presne...hraju to asi hodinu a pomalu hazim rucnik do ringu,vubec me to zatim nechytlo..
    • Mas stahnuty update? Me framate nijak neklesa.
  • Je na PC nějaká podobná hra? Né nutně tam musim běhat s holčičkou a né nutně tam musí být zombíci.
    • v the last of us zombici nejsou, to si z necim pletes.... Podobna hra je i'm a live
      • sorry je to- I am alive
    • I Am Alive
    • Test drive?
  • Mam doma 14 dni ps3 a koupě určitě nelituji.A těch exklusivek je tam víc.Koupil jsem uncharted 3 v češtině a god of war 3 a bomba hry.Jen mě mrzí,že těch lokalizovaných her je tam tak málo.Třeba u heavy rain by se dost hodil.
  • I kvůli maličkostem se nedává 100%. Proč ta malá holčička má proboha hlas 30letý ženský?
    • Nevím jestli jsi hru hrál, ale jestli jo tak nechápu kde jsi vzal to ze ellie ma hlad 30lety ženský, hru od pátku hraju a hlas mi k ni sedí suprove

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit