Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hm, po precitani celej recenzie - tj recenzovala sa hra, alebo jej remastered atribut?
    (ak ten remaster(kvalita), tak ten si zasluzi 4/10)
    pretoze recenzovat znova tu istu hru na jednom portali je zbytocne, beriem tento clanok ako recenziu remasteringu
  • Ježiš, naši PC (j)elitáři tu opět řádí.
    No co? Tak prostě konzolisti jsou prostě hodně pozadu a nedošli do momentu, kdy budou chtít hrát simuátory šutru, trávy, znásilňování, "PHP" hry (procházečky homosexuálních příběhů), třípixelové skákačky s černou homosexuální silnou ženou, a podobný "topovky"/"PC exkluzivity", který ale na konzolích pár hráčů závidí a hromadně za ně podepisují petice.
    • Tebe hodne stve ze
      nemas herni pc vid... imho pc hraci ti fakt nezavidi ze musis vysolit za rok starou hru do ktere pridali par textur cenu rovnajici se dvojnasobku NOVYCH pc her
      • ucho
        Představ si, že to u her na konzole taková tragédie není. Last of Us jako úplnou novinku seženeš za 999,-, dohraješ, a věř tomu, že za 800,- bys to prodal bez problému. takže můžeš hru zahrát za 200,-, jestli ti jde jeno propaření singlu...
        • Neboj, za chvíli tu začne nějaký ubrečenec srovnávat bazarovky s warezem...
      • Proc by za to "musel" vysolit prachy?
      • Miserius
        *1* To je zase názor. Ta hra je lepší ve svojim žánru než cokoliv co na pc kdy vyšlo, jestli neplatit za to, tak proč vůbec hrát? Když to na PS3 mas tak to na ps4 nekoupis, pokud to nemas tak koupis.. Doufám že to chápeš
  • Odulin
    Dohrál jsem na PS3 bez dlc a teď znovu koupil na PS4. Tohle je ve svém žánru bez debat špičková hra. Každého samozřejmě bavit nemusí, ale její kvalitu by měl poznat každý, kdo bere hry trochu vážně. :) Víc takovýhle her.
    • Miserius
      To ví 95% lidi co tu hru hralo. Někomu se to mohlo nelíbit, to neřikám. Ale zbytek lidí to nehrálo a tak na to nadavaj uz jen z principu... Fakt hloupoučký...
    • ked toto beries ako hru...ja skor ako interaktivny film, ale proti gustu deti ziaden disputat
      • Odulin
        :D aktivne jsem zazil a proparil zacatky 90.let, takze vim, co je to interaktivni film :) tohle podle me tlou neni, ale presvedcovat nikoho nebudu....a to dite?...kez by :D
      • kennyB
        Interaktivní film??? Na to jsi přišel jak??? *8*
        • To napsal pan Olejník.
          • kennyB
            Aha, takže když to někdo napsal, tak je to hned pravda a budu to papouškovat dál??? Věř mi, že interaktivní film to není. Nejdřív se alespoň podívej na letsplay, než budeš rozumovat *7*
      • Miserius
        Prosimvas, ze to je interaktivni film tady zacal jeden youtube hráč a ted se toho chytlo jeste par dalsich jelimanů... Ta hra je interaktivní film asi jako Tomb Raider novej, takže vůbec, za 14 hodin hrani je 2 hodiny cutsceny a zbytek vybornej gameplay akce/stealth podle vas, tak už prosimvas mlčte a proste maminku o PS3/4
      • Ronox
        Heavy Rain nebo Beyond jsou interaktivní filmy. The Last of Us má ke hře mnohem blíž a je hrou. Stealth, přestřelky, puzzle z A do B.
  • Ta kritika o masovem vrahovi by podle me skvele sedela k Uncharted. Tam hrajeme za blbecka, ktery zabiji stovky lidi, protoze chce poklad. V Last of Us jsem vsudypritomne zabijeni videl jako logicke. Joel zabiji vesmes zle lidi, kteri mu chteji ublizit. Naopak Drake zabiji straze, ktere proste nekde vartuji a prekazeji mu v ceste za pokladem. Podle me je v tomhle smeru Last of Us naopak velkym krokem vpred.

    Naughty Dog jsem nikdy moc nemusel, ale s Last of Us se podle me vytahli. Zatimco u Uncharted jsem se casto zoufale chytal za hlavu, Last of Us jsem si uzil od zacatku do konce. Je to zajimava, inteligentni a krasne udelana hra s celkem zabavnou a napinavou akci, zvlast na vyssi obtiznosti. Nevim, jestli je to nejlepsi hra poslednich let, ale srovnani s Tomb Raiderem je rozhodne urazkou nebo nepochopenim.
  • Vzhledem k akutnimu nedostatku exklusivnich her na Ps4 proste Sony oholi ovce za plnou cenu znovu a ty jeste spokojene beci. Kam sme to kua dosli, kdyz se remakujou rok stary hry?
    • Někdo měl Xbox nebo prostě neměl PS3 a koupil si PS4, a tak si to teď může zahrát.
  • škoda že nevyšla i PC verze kdyz už vylepšujou grafiku, to by vypadalo ještě o několik ŕádů lip
  • sto gulasu sto chuti.treba me zas tomb raider vubec nechytl,last of us jo ale znovu si ho kupovat nebudu.casem urcite bude na ps plus tak vyzkousim
  • Pokud vlastníte PS3 nebo PS4 běžte do toho, považuju se za velkého fandu série Uncharted takže jsem se na tuhle hru fakt těšil ......... ale popravdě začátek zklamání musel sem se i trošku nutit k tomu hraní, ale čím ta hra postupuje dál tím je lepší a lepší, vtáhne vás a nepustí. Je to můj názor nikomu ho nenutím, ale po přečtení téhle celé diskuze se trošku podivuju nad hodnocením uživatelů který hru viděli max na YT, tadle hra se musí prostě hrát, protože má neuvěřitelnej filmovej feeling a at delam co delam nevzpominam si ze by v posledni dobe vysla aspon podobna hra at uz na PC/Xko nebo PS. Pokud máte radi hry a je jedno jestli jste zapřisahli PCkari, nebo konzolisti tak vam tuhle hru muzu s cistym svedomim doporucit ..........
    • Filmovej feeling má, ale rozdoně to není interaktivní film.
  • Gambit92
    "Jestli vám ale jde primárně o zábavnou akční adventuru s „bojem o přežití“ a funkčními herními mechanismy, možná raději zvažte toho Tomb Raidera."

    Ha ha...To asi fakt radši ne *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší