Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemohu souhlasit s autorem článku TheLastofUS podle mého názoru velmi dobře udělaná hra a majitele PS4 co to nehrali na PS3 ať si to koupí,protože uvidí něco co se na PC a XBOX360 těžko hledá ,,HRU ,,co se dá hrát a každym posunem ve hře uvididíte famozní scenérie ,které se vam budou hodně dlouho hodit v hlavě.FAKT KRASNA HRA
    • Bacha, abych ti neukazal GTA v realu jako stoprocentni black sheep a smichov.
  • Ta hra je jasná špička (k hodnocení se nevyjadřuji záměrně) akce, příběh, plížení. Prostě vrchol produkce roků 13/14 To že se opakují pasáže "tak teď tu není žádnej nakaženej, takže můžu v klidu jít " bylo snad jasný každýmu, kdo to hrál a nemá cenu brečet, že to tak bylo po zbytek hry. (Vadilo někomu v Little Britain, že se tam taky opakovali ti samí???) *8*
  • Napred 10/10 a ted 8/10, prumer a konecny vysledek tedy je 9/10. :-D
    Na tom kocourkove neco bude. :-D
  • Takze si to shrneme, ted jsou zde dve recenze na jednu a tu samou hru.
    Jedna verze ma znamku 10/10 a ta druha ( vybrousenejsi a vyladenejsi) ma 8/10, kocourkov hadra tenhle web. :-D A stejni geniove se staraji o Level, neni divu ze jde do sracek.
    • Změníme původní hodnocení na 7/10 a je vše v pořádku. Dávat 10/10 by se nemělo jen tak bez rozmyslu, navíc ne hře, která pomalu ani není hrou.
    • Ano a proto by tenhle "REMASTER" měl dostat 12/10 ? Ani se není moc co divit, že spousta lidí co chodí na games.cz vůbec nereaguje v diskuzích..... Úroveň !!!!
      • Je to stejná hra, ale se znatelně lpší gafikou a 60 FPS (což je ohromný rozdíl). Měla dostat 10/10 stejně jako originál. Navíc, lepší hra na nové konzole zatím ani není. Pokud ti vadí úroveň příspěvků, přestaň do nich přispívat ty sám, protože tvůj je zatím nejblbější, jaký jsem zde četl.
  • QTE galeje? :D Interaktivní film založený na příběhu stačí zkouknout na YT, přece kvůli tomu nebudu kupovat konzoli. Možná kdyby tu hru celou předrenderovali jako bývaly dříve adventury (Myst, Phantasmagoria atd.), tak by to mělo ještě lepší grafiku, ale zase by to šlo spustit (resp. přehrát) i na tabletu a si člověk by nemusel kupovat ten exkluzivně zastaralý HW. :D
    • Gambit92
      QTE galeje bych to rozhodně neoznačoval, to spíš ten na konci recenze "doporučovaný" Tomb raider jich má teda mnohonásobně víc
      • QTE kdekoli je jedno velké zlo.
  • Nejuspěsnější hra minulého roku dostala svůj remaster na nové konzole a těch pár deb*lů co to nechápe je mi upřímně líto stejně tak nad tím jací imbecilov* se tu vyskytují. Fakt k pláči.
    • Gambit92
      GTA V byla komerčně určitě úspěšnější... Na druhou stranu, recenzenti si za ty imbecily mužou sami, pro mě třeba neexistuje jediný důvod proč tyhle remastery recenzovat (včetně tomb raidera a budoucích sleeping dogs), pokud nepřináší absolutně nic novýho co se hratelnosti týče (což opravdu nepřináší)
  • Keby to slo ukradnut z warezu je to najlepsia na PC pod slnkom...takto to musi AAA hra s hollywoodskym scenarom a Top rozpoctom prenechat miesto nudnej generickej indie srajde zaseknutej v 80tich rokoch...
  • Kamoš ji dostal k ps3 a já k ročnímu ps+ ještě než došla poštou tak už kamoš hrál a zavolal stav se mrknout to je blbost a já ok dojdu a nevěřím----tak to skončilo tak že jsem mu dal za pravdu a dva dny na to prodal nerozbalenou za super cenu)) a to jsem fanoušek sony od ps one ale prostě každému nesedne to co skoro všem na konzolovém webu je člověk hned za ignoranta co nepozná dobrou hru *12* já názor recenzenta beru pokud by to byla má top hra tak chápu že to není názor každého a já ho nebudu vnucovat ostatním každý at zahraje a pak hodnotí *2*
    • Jak mohla být nerozbalena, když ji hrál a říkal, že je to blbost. Tyhle nesmyslné pohádky vykládej tak Veskoslavovi...
      • MrSanta
        Tak to se moc nepovedlo *1*
      • ta u kamoše byla rozbalená má došla za dva dny
        • Proč si vymýšlíš takové trapné pohádky? Myslíš, že ti to tady věříme? Ta hra pro každého nemusí být to nejlepší hrou na světě, ale blbost? WTF aspoň jedno projetí si užije naprosto každý...
          • Musí být nej hra pro každého pokud ne tak s tím dotyčným je něco hodně v nepořádku. Např že ji asi ani nikdy nehrál no. Takže Fairy tales have been spoken...
    • Ty jsi blbec co nepozná dobrou hru... (bez urážky).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit