Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mikezz
    Škoda tej cenovky a slabého HW. Som zvedavý, v akom stave bude Switch po pár rokoch, momentálne je to konzola fakt len pre hardcore Nintendo fanúšikov. Za polovičnú cenu by som do toho kvôli tejto Zelde bol ochotný ísť.
    • Tak si za polovic kup Wii U, verze LoZ je tam téměř identická a dokonce má prý stabilnější framerate.
    • Vakek
      Chtěl bys ji za poloviční cenu? Opravdu si myslíš, že je cena za tuto novou konzoli neadekvátní? Myslím, že za domácí konzoli to není přehnané. Je pravda, že lineup je bídný, ale to se časem zlepší.
  • ma cenu si kvuli tomu kupovat nintendo? ne.
    • madPav3L
      Nemá, to už je lepší počkat na emulátor...
      • flash789
        Jo takhle jsem cekal na valkyrie profile 2..az pobezi na emu korektne..asi 8 let...a stejne to porad bezi na vyliz si prdelku:)
        • madPav3L
          Teď je jiná doba, kdy modifikace her jsou lepší jak originály... věřím, že do roka a možná i dřív to bude hratelné.
        • VP2 je bezva, jednicku jsem hral pozdeji a ta mne velmi zklamala.
          • flash789
            To ja ji hral taky az po VP2,ale me teda nezklamala..podle me je lepsi nez dvojka..
    • Femto
      Ano, WiiU, rovnou si kup k tomu Xenoblade Chronicles X, Bayonettu 2 atd...
      • flash789
        Jo, Xeno X jsem hral cca 400 hodin, takze zrejme vic nez kdyz bych jinde koupil tech pet titulu v ,,hledacku,,
    • zadna konzole se nevyplati koupit kvuli jedne hry. pockej az jich budes mit v hledacku tak aspon 5
      • Nesuhlasim :D Bol som ochotny kupit PS4 len kvoli Last of Us *1*
        • Takze si proste fanboj ako vysity
          • A já si PS4 koupil kvůli Bloodborne a po téhle recenzi vážně zvǎzuji, že odložím koupi Nioh a koupím Switch se Zeldou.
  • Tak mne napadlo, když už je tu ta hardwarová sekce, že by mohli zrecenzovat i switch. Minule sem nekdo do bleskovek postoval nejake video a byla to dost hruza, hlavne hrozne levne celkove provedení (levné plasty, kusy do sebe ani poradne nezapadají a poškrábou displej atd).
  • Ideální titul na wii, škoda že se ten Switch nepovedl.
    • V čem nepovedl?
      • flash789
        keca blbiny..ignoruj..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit