Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím, že z recenze je patrné autorovo zklamání a nenaplněná očekávání. Realitu bych viděl na 9. Nedostatky Zelad má, ale má také výborný příběh, zapamatovatelné vedlejší postavy, krásnou grafiku, dobrý soundtrack, excelentní leveldesign a dlouhou hratelnost.
    Pokud by takhle vypadala každá 7 hra halejuja. *7*
  • Psychotic
    Tedy... čekal sem desítku... už jen proto, že Zelda dostávala vždycky 9 a poslední dobou se s desítkami (celosvětově) roztrhl pytel...
  • Teraz hrám Zeldu a Skyrim musí počkať, toľko ku kvalite tejto hry.
  • Mám pocit, že české recenze na Wii se řídí jednoduchým pŕíkazem: if(platform="wii") x=random(0,7);
    Přijde mi, že recenzent je ovlivněn dvěma faktory:
    1. Sám si vymyslel jinou Zeldu a mrzí ho, že autoři měli jiný nápad než on.
    2. Wii je pro něj sváteční konzolí, kde hraje 2x za rok, když musí, takže ovládání najednou dělá problém.

    Výsledkem je nejnegativnější (a číselně nejnižší) recenze nové Zeldy na světě (podle srovnání s recenzemi na metacritics.com).
  • Info pro případného zabloudivšího Zelda neznalého pařana:

    7/10 je nejnižší hodnocení, které kdy kdo na světě této hře dal, drtivá většina recenzi dává 10/10 nebo 9/10. Hra je to skvělá, osobně jsem někde v půlce a i přesto, že letos vyšla tuna vynikajících her, Zelda Skyward Sword je výtečná. Pokud máte Wii, byl by hřích si jí nezahrát!

    (srovnání recenzí: http://www.gamerankings.com/wii/960633-the-legend-of-zelda-skyward-sword/articles.html?sort=6 )
  • recenze? vtipny hravy intelektual vedouci dvoji zivot, znalec vytvarneho umeni a lingvista, multiplatformovy renesancni clovek s vytribenym projevem. coze??: bez ohledu na ciselne hodnoceni, jeho projev je TRAPNY, BANALNI, NEPROFESIONALNI.
  • Ale ale, Games chce být super cool kontroverzní ?
  • Hairy_Ass
    Hádat se kvůli Zeldě, to chce hodně velkou dávku nudy (nebo demence). *1* Jako kdyby na recenzích nějak záleželo - kdybych dal jen na ně, tak bych přišel o hodně velkou spoustu dobrých věcí.

    PS: Opravil jsem to na feminum.
    • jindra.veliky
      "kvuli Zeldovi" nebo kvuli Zelde? *1*
      • Hairy_Ass
        Tak sorry, přepsal jsem se. Zeldu jsem nikdy nehrál. *9*
        • "Zeldu jsem nikdy nehrál"

          Závidím ti, že ten zážitek máš ještě před sebou.
          (hlavně nedej na jednu hloupou recenzi, Zelda sbírá všude samé absolutní hodnocení - viz. http://www.gamerankings.com/wii/960633-the-legend-of-zelda-skyward-sword/articles.html?sort=6 )
        • jindra.veliky
          proc sorry me to nevadi? *1*
        • A hádat se kvůli CoD, BF, AC, romům, vládě, korupci, dopravním nehodám, Americe, platům pro lékaře... chce taky velkou dávku nudy.

          A přitom to lidi stále a stále na různých stránkách dělají.
          • Hairy_Ass
            No právě. Ale ta politika nás alespoň nějak ovlivňuje, Zelda, CoD, BF AC nikoliv.
  • Hra je výborná má skvělou atmosféru,soundtrack a spoustu dalších věcí, ale vadí my že Link není schopný uběhnout víc jak 10m nebo že dialogy nejdou výrazně urychlit atd atd a proto to hodnocení...wut? *1*
    http://img412.imageshack.us/img412/273/120564654510.png
  • Jen bych se vyjádřil ke hře- Pokud se vám nikdy nelíbila Zelda, tak se vám ani tento díl líbit nebude. A pokud jste fanoušky, tak jej budete zbožňovat. Není to jednoduché?
    • Ne... je to hloupé...

      To je jako když si vyhoníš nad souloží ženy s koněm...
      • Seš zabiják :D a i pravdu máš !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit