Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Recenze super, ale bohužel mě nepotěšila. Co se týká velmi rozdílných hodnocení mezi různými servery tak mám zkušenost, že ty české mi vyhovují mnohem více než ty zahraniční a to speciálně hodnocení zde na Games. Vždycky preferuju spíše trochu více kritické recenze, kde si mohu sám vyhodnotit jestli mi daná věc vadí či ne, než přehnaně optimistické recenze, které některé věci hodně přehlíží asi ve snaze neznepřátelit si autory hry a čtenáři poskytnou zkreslenou představu. 

    A upřimně musím říct, že jestli hra trvá 7 hodin a stojí 1400 tak to je v přepočtu na hodinu dražší než si zahrát 18 jamek na golfu.  A to je fakt trochu bída...

    • Carnage666

      No takovej Resident Evil 3 Remake stál 1500 a dohrát šel ani ne za 6 hodin 😬

    • LiarForHire1

      Tak je to další laciný kus žvance pro fanoušky Game Passu. Ještě zatleskají, jak je to super.

    • Já mám taky radši české recenze na cizí se kromě čísla dívám málokdy. Ale teda přepočítávat hodiny strávený ve hře na peníze to je blbost samozřejmě. A konkrétně tohle si asi koupi minimální procento lidí mimo game pass.

  • IGN 8/10, GameSpot 9/10, PC Gamer 92%, eurogamer recommended. Jejich recenze nečtu, Pavlovy asi čtyři roky skoro všechny a věřím mu, ale takovejhle rozpor v hodnocení mi přijde neuvěřitelnej. Nijak nerozporuju recenzi, spíš by mě zajímalo jestli si teda Xbox zahraniční recenze na top webech koupil nebo proč je tam takhle obrovskej rozdíl. 

    • Pavel Makal

      Aniž bych se chtěl zahraničních kolegů nějak zastávat, tak ty verdikty u The Medium docela létají. Myslím si, že to je fakt hodně o tom, jak moc ti ta hra sedne a co všechno jsi jí ochoten odpustit, třeba i na základě toho, že je prakticky zadarmo v Game Passu.

      • Já jsem kromě Outlast žádnej horor nehrál protože su posranej, ale teď se to snažím touhle hrou začít překonávat, mám tam asi hodinu, jeden hnědej poplach, těsně než jsem sebral břitvu na rozřezávání kůže. Celkem mě to baví uvidim dál, ale prostě ten rozpor v hodnocenich mě zaujal. Dík. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit