Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám vyhlédnuto (mimo jiné) :D
  • Ferdis2
    Na túto hru sa naozaj teším. Psp hry od Ready At Dawn (Daxter, GOW: Chains of Olympus, GOW: Ghost of Sparta) boli skvelé. Hlavne Daxter podla mňa svojou kvalitou prekonal i originálnu sériu od Naughty Dog. Verím, že touto prvou vlastnou značkou, sa naplno ukáže ich potenciál.
    Steampunk mám rád a u mňa jasná kúpa spolu s PS4.
    • God-of-War
      A taky je to nejlíp vypadající hra. *14*
      • Na grafice prece nezalezi ne? Nepsal si tohle nahodou jeste nedavno, kdyz nekdo kritizoval technologickou zastaralost konzolovych her? *1*
        • God-of-War
          A ja snad rikam, ze na ni zalezí? Jen ji vypichuju.
  • Whoossain
    What the f.... Čekal jsem něco, jako Dishonored a ne nějakou GoW-like chu*ovinu :-/
    • Lurok
      Opravdu nevim jak jsi z tak mala informaci usoudil ze je to chujovina. Me je treba uplne jedno co to bude hlavne kdyz to bude dobra hra. A o to jde snad predevsim kazdemu ne ?
      • Whoossain
        Nadpis mluví jasně - hra ve stylu GoW. GoW je o běhání mezi krytama, vyklánění se z nich a střelbě z nich. To mi přijde jako chujovina a proto usuzuju, že po stránce hratelnosti bude i tohle chujovina. Protože to bude ve stylu GoW. Kruh se uzavřel...
      • God-of-War
        Asi ne, jak vidíš. *1*
    • Dishonored mě teda vůůůbec nebrala. Takže radši GoW-like chu*ovinu.
    • Tak to jsi očekával úplně špatně, už podle prvního videa bylo jasné, o co půjde.
      • God-of-War
        Přesně to sem chtěl napsat. Už podle traileru bylo jasný, že to nebude nějakej upocenej stealth. Jinak je to grafícká M*DA!
        • Whoossain
          Dishonored není stealth. Když ho nechceš hrát jako stealth...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit