Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeptám se takhle: Je to přeskinované CoD? Nebo je to ještě větší hovadina?
    • Je to horší. Cod nemá pruhy,ma MP a vypadá graficky také dobře.
      • Graficky taky dobře :DDDD
  • del0
    "Příběhová střílečka."

    Tak si říkám, jestli je autor diletant, který v životě nehrál skutečně kvalitní "příběhové střílečky" typu Deus Ex / No One Lives Forever, nebo jen SONYboy, který potřeboval nějak obhájit to, že gameplay je založen na qte a čumění na nepřerušitelné cutscény.
    • maros.goc
      ;) určite to druhé :) ...podobný názor som napísal niekde tu v diskusii aj ja sám ...je to také evidentné oh Honza, holt sklamali ste ma pane :D
  • Mně baví, jak se tu "argumentuje" tím, že kdo to nehrál, ten by se neměl vyjadřovat, kritizovat atd. No dobrý. Jeden z názorů. Vidím to jinak.

    Věřím, že hodně lidí se o tuto "hru" fakt zajímalo, protože je rozporůplná. Například já viděl téměř kompletní gameplay, slyšel několik rozhovorů o hře a četl cca 10 recenzí, takže se domnívám, že mám též právo se vyjádřit, jakožto i jiní se mohou vyjádřit, pakliže "hře" věnovali dostatečnou pozornost. Proto je snaha utnout diskuzi se slovy "nehrál si" ubohá. Každý, kdo se trochu zajímal, mohl poznat několik velmi pochybných prvků v The Order a v každém trochu zkušeném hráči měly vzniknout pochyby. Není vůbec divu, že se strhla taková diskuze.

    Hráči nejsou ještě tak hloupí, jak se mi zdálo a mnozí nedovedou pochopit vysoké hodnocení a celkový postoj recenzenta. Svádět to na zaměření hry na casual hráče mi příjde nesmyslné vzhledem k ceně. Pokud je hra čistě casual s obsahem velmi osekaným, nechť stojí méně peněz. Nemůžou si za tohle účtovat to samé co za velké hry.

    Ale konec dobrý, všechno dobré. Ti co si hru koupili, sami se potrestali a možná se poučí. Ostatní možná začali více přemýšlet. Jen doporučení tohoto recenzenta bych pro příště raději ověřoval u více zdrojů a nedůvěřoval bych mu. Každý má nějaký vkus, ale všechno má své meze.

    PS Doufám, že si recenzent hru zakoupil. Pokud jí doporučuje, měl by jí vlastnit.
  • Dáte 1000+ komentářů? *1*
    • http://m.games.tiscali.cz/tema/100-duvodu-proc-dan-vavra-nesnasi-tes-v-skyrim-57711 na tohle nic nemá
    • del0
      To už nemá smysl. Do mrtvol se nekope. *1*
      • +1 *15*
  • Tak jsem shlédnul walktrought. A kdo pamatuje období temna int. filmů v polovině 90. let mi dá za pravdu, když napíšu, že se někdo snaží opět toto zlo vzkřísit. Něco strašného. The order podle mě nemá s poč. hrou moc společného.
  • Jenom me stve,ze vse v tyhle zemi,je v cestine,krom videoherniho prumyslu!I moje blba pracka je v cestine,moje sony bravia je v cestine,jenom muj playstation a hry na nej nejsou v cestine!Sony spatna strategie!Veskerou elektroniku co mi davas pod nos,od televizi,kamer,blueray,telefonu,mam od tebe v cestine!Proc ne playstation a hry na nej!Prooc?
    • Protože pár prvoků, kteří neumí žádný světový jazyk a dokonce ani svůj rodný jazyk, nikoho v Sony nezajímá.
    • protoze konzole jsou mensinova zalezitost a kor v cechach *6*
      • Absence češtiny by nevadila.
        Co vadí, je nesmyslné OK pokaždé, když se jde do obchodu.
        • Ano!
  • ..to nakonec mohli rovnou udělat jako CGI film do kin, a určo by trhli více doláčů za film, než za hru (rozhodně v tomto případě, ano).
  • Vice pruhu vice adidas
    • A neni to pravda?Za cinsky boty das 3000tis,bejt to z tuzexu a vyrabet to v nemecku,tak si za ty boty priprav o 2000kc vic.To sami xbox a ps4,nevyrabet se v cine,tak taky dame,o 2 tis navic.Ale zas by me uspokojilo,ze tam je made in japan,a ne made in china.Jako cesti raperi,,myslej jak jsou in,a na stitku u hadru maj made in china.To jam jezdim na horolezecky festaky,a vse mam,bud made in usa,nebo vse ze skandinavie!Svedsko ,Norsko,Dansko.To je kvalitka!Uz si uvedomte,ze nemecka kvalita uz neni to co byvala.
    • Adidas,myslis tu korejskou firmu z nemecka?Ktera se stydi dat pod svoji znacku made in germany?Ikdyz to vyrabi v cine?Asi si neni kvalitou jista v kramflecich,jako mnoho jinych firem.
  • Uz se tesim,jak se opru,do te nake pc master race hry!A psat k order1886 ,tady nema smysl,ponevadz plno lidi co tady trolujou a urazi tuto hru,ji bestak nehrali,ani spis nedohrali.Protoze,kdo tvrdi,ze ji dohral za 7h na poprvi tak lze!
    • Víš, možná tě to překvapí, ale každý hráč je jinak schopný a že tobě nějaká hra zabere X hodin, ještě neznamená, že někdo jiný ju nemůže dohrát dřív. *3*
      A docela vtipné je taky to, že jsem u tebe stihnul vypozorovat, že ty se zde v diskusích objevíš vždy pouze u nějakých PS exkluzivních her, které tady obhajuješ desítkami žbleptů o ničem, ale jinak tě tu člověk nevidi.
      Jde vidět, že seš další zakomplexovanej fanatik, přesně jako ti pc master race, které zmiňuješ.
      Není nad to, když fanatik se obouvá do jiných fanatiků. *1*
      • Aspon je obhajuju pravem,a dokazu rict i ty negativni veci!Jako mali pismenka v titulcich,absence cestiny,kdyz je to pribehova strilecka,kord kdyz je to exluzivni titul,tak by se mel vytahnout i v tech malich detailech,jako je prave cestina,a premrstena cena her,otom radsi mluvit ani nebudu.Ale vy jen hanite,hanite,a hanite,pozitiva nevidite.
        • Pro tebe čeština nemá smysl, protože dle písemného projevu neumíš česky...
        • proc hledat pozitiva v hore kakancu? *1*
      • Protoze hraju na playstationu,a ostatni platformy me nezajmaji!
  • Tak,abych to schrnul,na stredni optiznost s aim assist za 9h,43min,16kapitol.Ten bulik to na youtube schvalne skracoval,nema tam filmace,jak Tesla zachranil Gerralda atd,uzek to v 11misi,a pak tam navazal konec!Mylim to blizeni v zahrade,pak ten zamek,a hned boj s konecnym bossem.Prostd,tomu se rika,schvalne schazovani ps4 exluzivity!A kodo rika,ze to dohral,za 7h,na poprvi,kdyz ani clovek nevi poradne co ma zmacknout,tak lze jak kdyz krade!A jsou tam mista,kde se clovek poradne zapoti!Ja chcipnul,asi tolikrat,jak v the last of us!Takze asi 12krat!A po dohrani jdou vybyrat mise(16)ktery jsou rozdelene na kazdy useky,takze po prvnim dohrani,uz preskakovat filmace jdou!Kdyz hrajete the last of us uplne poprve,tak filmace,take preskakovat nejdou,nebo aspon nesli!8 si ta hra zaslouzi bezdebat!Kazda zacinajci znacka to ma tezke!Jak nekdo psal,uncharted1,taky nebylo nic extra,krom grafiky,ale 2uz byl nasup!To sami Mass efect!Halo1,vzdy az 2dil ukaze jak je to silna znacka!I killzone1nebylo nic moc a 2byl nasup!Ja tehle hre verim!Verim ze 2 bude maskr!
    • Tohle je jen špatný troling, že? Vždyť ty píšeš ještě hůř, než místní celebrita Jack. *1*
      • Troling to bude,az budu tvrdit,ze na stredni optiznost to dam za 7hodin,ty buliku! *15*
      • Tady,nejde o toto jak pisu,nekontroluju to po sobe!Ale spis,jestli lzu o tom co pisu!Myslim si,ze moc lidi to nehralo!Protoze dat to na prvni pokus za 7h,tomu se muzu jen smat!
        • A davat konec v order1886,tam kde je jeste 5 kapitol do konce! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit