Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth
    To zasazení vypadá hodně zajímavě. Jen so bojim že to bude fakt jen tupá střílečka. Bylo by fajn kdyby tam alespoň byly nějaký cool gadgety, který by ten gameplay trochu osvěžily.
    • Me se hlavne libi to prostredi a celkova stylizace. Ale jak rikas, taky mam trochu strach, aby z toho nebyla "jen" hloupa strilecka.
  • jn vypada to paradne
  • luxusna grafika veru. svetlo robi vela.

    dice s ich 'dokonalym' frostbite enginom by si mali robit poznamky, kontrastny color grading a vtierave lens flares =/= dobry vizual
  • Nevim jestli jsem sám , ale nepřijde vám to taky trochu jako GOW v 2006. Zasazení do gothicky naladěné planety Sera , kde spolu bojují dvě civilizace. Mám takový pocit že to bude EPIC a určitě do toho půjdu.
  • frag.ment
    Mě hlavně vadí, že panák je vlevo, to nepřekousnu. Snad to půjde nějak přehodit.
  • Mato1987
    Toto, killzone shadow fall, the witness, rime a shadow of the beast sú hry, ktoré si určite kúpim keď si na budúci rok s odstupom času zaobstarám ps4 :)
    Hlavne order 1886 vyzerá fakt skvelo a to ešte páni z ready at dawn neukázali takmer žiadny gameplay plus v priebehu roka alebo dvoch sa dá očakávať nejaká skvelá novinka od insomniac games a naughty dog a ešte k tomu tu je ešte that game company, ktoré určite príde s nejakou skvelou novinkou.
    Ja si myslím, že s takmer sto percentnou určitosťou sa dá povedať, že ps4 prevalcuje svojho konkurenta vo všetkých smeroch.
    • " ps4 prevalcuje svojho konkurenta vo všetkých smeroch." Dost odvážné tvrzení. Už jenom z toho důvodu, že filosofie MS a Sony se u nastupující generace značně liší.
      MS chce mít z xboxu celkově vyvážené domácí multimediální centrum a cílí tedy mimo klasické hráče na mnohem širší okruh zákazníků.
      Sony se naopak pořád soustředí především na hráče, i když nějaké ty multimediální funkce bude mít taky.
      Pak tu je problematika HW. Konzole si jsou v mnohém dosti podobne, ale výrazně se liší především v celkové koncepci pamětí, kde Sony se vydala cestou mnohem dražšího a potencionálně výkonějšího řešení, zatímco MS spoléhá na více tradiční a levnější řešení.
      MS pravděpodobně na každém prodaném kusu i něco trhne, minimálně však by se neměla opakovat situace s dotováním každé prodané konzole. Naopak v případě Sony se množí spekulace, že Sony bude muset, kvůli svému řešení, konzoli opět dotovat, což pro Sony dobré není.
      Jestli se v dlouhodobém měřítku (přece jen tu mají být 8 a více let) ukáže jako moudřejší přístup MS, nebo Sony je zatím dost obtížné předpovídat.
      Ale je fajn vědět, že tady na Games mamé takové kapacity, kteří dokážou říct s téměř 100% jistotou, že Sony převálcuje MS s jeho xboxem na všech frontách. *1*
      Kam se hrabou všichni analitici. *2*
      • Mato1987
        Riadny pánko :D to už si človek ani nemôže vyjadriť svoj osobný názor bez toho aby ho nejaký šašo označoval za analitickú kapacitu :D
        Daj si oddych.
        • Pokud tady je někdo "šašo", tak jedině ty s těmi svymi 100% prognozami, které se zakladají pouze na tvé naklonosti k Sony. Pusobíš jako takova slovenská verze GGG, ty "pánko". *3*
          • Mato1987
            a stále si táto ochechuľa mlie to isté dokolečka :D tebe by nepomohli ani v bohuniciach so silnými sedatívami *14*
    • Kde prodavaji tu vesteckou kouli? Ze bych si pro ni taky skaknul. *1*
      • Mato1987
        nekŕmiť, je to podmostová škaredá ochechuľa.
    • Noooo, on by tam mohl být aj důvod proč se neukazuje gameplay *1* Samotné zasazení mi přijde dobré, i když sám bych upřednostňoval boj čistě proti jiným lidem (nebo jak u Kulhánka, upíři, alchymsti a jiná havěť), ale zůstávám skeptický, navzdory tomu, že se mi hry s Gears of War stylem bojování často líbí
      • Mato1987
        Hmm, prečo práve "hry s Gears of War stylem bojování"? veď The Order 1886 nemá okrem pohľadu z tretej osoby žiadnu inú spojitosť s danými hrami.
  • Vypada to pekne, ale o hre samotne to nic nevypovida. Kazdopadne, budu tomuvenovat pozornost.
  • Mě tam nesedí ty zbraně, scifi Ok, ale takový divný porychtunky..trochu to připomíná japonské hry v kterých mají hrdinové mačety, dýky větší než jsou sami.
  • Vsadim svoji deravou levou botu, ze ta hra takhle hezky vypadat nebude. Zatim vetsina her, ktere se na E3 vychloubali hezkym vizualem s kazdym novym vydanym video materialem vypadaji hur a hur.
    Watch dogs, Deep Down a dalsi a dost by me prekvapilo, kdyby tahle hra byla vyjimkou.
    Vyvojari si z nas akorat utahuji.
    • TheGGG
      Ano, jsi hater konzolových her. Další
      • A to si jako vycetl odkud? *1* Nekdo si dovoli neco vytknout nejake PS hre a hned je konzolovy hater?
        Taky bych chtel mit ten svet tak jednoduchy *1*
    • Mato1987
      Deep down nie je pravé ten najvhodnejší príklad, práve naopak, tá hra aj napriek tomu, že ma nezaujíma, vyzerá ešte lepšie ako v traileroch ale keď si zoberiem na mušku QTE one button hru Ryse, tak práve tam je vidieť ten masívny rozdiel medzi trailerami a samotným gameplayom.
      • Tak to si asi videl jine trailery a gameplay videa nez já. *1* Protoze gameplay videa se tem E3 filmeckum moc nepriblizuji.
      • Malleth
        Nemluvě o tom, že Killzone taky vypadá famózně
        • Mato1987
          Ďalší skvelý príklad, killzone shadow fall, ktorý vyzerá snáď ešte lepšie v gameplay videách ako v traileroch.
          • Urcite mas vylestene bryle? Nemas neco s ocima? Protoze tohle ja nechapu. *1*
  • TheGGG
    No, asi to tu nikoho nepřekvapí. KUPUJI. Každopádně už na mě SONY těch luxusních exklusivitek navalila nějak moc. Todle je prostě jen další božárna co musím pařit.
    • O te hre jeste poradne ani nic nevic, ale uz vis, ze to bude "bozarna", protoze je to na PS4 vid? Usmevne *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit